Link :: 01.06.2006 :: 15:24
Najgorzej to kochac w wzjemnoscią udawaną
Komentuj(1)


Link :: 01.06.2006 :: 15:30
To co czuje to nie Miłość,
To co mysle to nieKocham cię,
To co chce ci powiedziec to.. Zapomnij,
Bo moje uczucie juz przeszło.
Przemineło jak Wiatr

Wiatr.. Hm Cos mocnego. Co podnosi tylko lekkie rzecze. Czyli miłość jest lekka??:] Nie wiem. Znow mi sie zbiera na temacik o milosci. Ale musze to powstrzymac. Bo was zanudze.

Spię, bo chce marzyc.
Marzę, bo chce byc przy tobie.
Chce byc przy tobie by byc szcześliwym.
A szczęsliwym chce byc, zeby powiedziec ci:
Że nie powinnismy byc razem.
Bo dobrze wiesz: kazdy sen sie konczy nagłym przebudzeniem!!

Nie mam złego humoru. hehe Mam własnie dobry...Ale jakos ciagle mi to w głowie chodzi. Bo dzis na dystkotece duzo sobie USWIADOMIŁAM...
Komentuj(23)


Link :: 02.06.2006 :: 14:12
Tylko ty potrafisz mnie tak kochac i koloryowac moj malutki swiat!!

Juz nie chce kochac, nie chce juz zyc!! Kurde! wszedzie gdzie jestem mysle! Co gorsza O NIM!!Choc probuje zapomniec nie moge! Jakos zawsze mam o czym pisac, gdy cierpie. Moze dlatego, ze wtedy mam najwieszą ochote pisac co czuje...

Jeszcze niedawno NIKOGO NIE KOCHAŁAM. Kurwa! i bardzo bardzo chciałam sie zakochac! teraz załuje bo to sie spełniło!!:( Njagorsze jest to, ze on mnie zawsze kochał. A ja go olewałam. A teraz jest na odwrot!! jak mnie nei hcce to niech spadam do K....!!!! :|

Proszę wroc do mnie kochanie, chce dla ciebie znow zatrzymam czas...:)

Moje zycie jest pełne łez:(Mam juz dosc tych kłamst!!! mam wszystko w dupie :/ :| :((

Kocham GO a pdobaja mi sie bardzo 2 osoby. Jak on mnie nie zechce To zakocham sie w ktoryms z tych 2!!! :*:*:*: dlanigo i dla reszty!
Komentuj(30)


Link :: 03.06.2006 :: 10:39
Wczoraj zdażyło sie coś pięknego...:)
KONIEC ŚWIATA
Nie martwcie się, w najbliższym czasie końca świata nie będzie. W każdym razie nie będzie to taki "koniec", w którym świat zostanie ostatecznie zniszczony, a wszyscy ludzie uśmierceni i osądzeni. Nawet gdyby to miało nastąpić, to i tak nikt poza samym Bogiem nie zna tej daty, nie znają jej nawet święci ani Aniołowie, a skoro nikt jej nie zna, więc jest oczywiste, że nikt nie ma prawa podawać jej do publicznej wiadomości. Ci, którzy gadają o końcu świata mają w tym swój interes. Są to albo przywódcy sekt, którym zależy na tym, żeby napędzić do swojej grupy jak najwięcej wyznawców i skutecznie opróżnić ich kieszenie (któż nie wyrzeknie się wszelkich dóbr materialnych w obliczu Sądu Ostatecznego?), albo psychopaci, którzy żerują na ludzkim lęku, sprzedając za grube pieniądze wszelkiego rodzaju "pseudonostradamusy" i przepowiednie dla naiwnych.

Tuż przed rokiem 2000 na ulicach, a zwłaszcza przed wielkimi supermarketami i stacją metra w centrum miasta stało mnóstwo ludzi, którzy wciskali przechodniom ulotki z ofertami swoich kościołów. Było tam napisane, że koniec jest już blisko i że jest to ostatnia chwila, aby "załatwić sobie" zbawienie. Ktoś, kto w to uwierzył mógł mieć naprawdę wielki kłopot z wybraniem właściwej oferty, ponieważ każda podawała, że jest to jedyna właściwa ścieżka, a wszystkie pozostałe prowadzą ku potępieniu. W tej sytuacji chyba najwłaściwsze byłoby przystąpienie do wszystkich tych sekt i kościołów jednocześnie, w nadziei, że któraś z ofert jest tą prawdziwą.

Jako ciekawostkę podam, że Mormoni tuż przed Sylwestrem 2000 ogłosili, że nie przyjmują już nowych wyznawców, ponieważ już jest za późno i kto się nie załapał, ten nie będzie zbawiony. Jeśli do nich nie wstąpiliście przegapiliście niepowtarzalną szansę!!!

Panika na świecie wybuchała zawsze przed końcem każdego stulecia. Z różnych przyczyn taka okrągła data wzbudza jakieś niepokoje. Niekiedy świat był świadkiem prawdziwie dantejskich scen! Ci, którzy znają historię naszej cywilizacji wiedzą o tym i nie nabierają się na bajki o końcu świata, ponieważ są przygotowani na to i wiedzą, że przed końcem każdego stulecia (a zwłaszcza tysiąclecia) lawinowo narasta psychoza, podsycana sprytnie przez tych, którzy wiedzą, że można na tym ubić niezły interes.

Rzeczą, która naprawdę może się zdarzyć w najbliższym czasie jest koniec obecnej cywilizacji, a właściwie koniec obecnego porządku świata. Można to oczywiście nazwać końcem świata, a mówiąc dokładniej byłby to koniec "naszego świata". Sądzę jednak, że nie ma czego żałować, ponieważ na pewno nie będzie gorzej. Może być tylko lepiej.

Wszystkie wzbudzające zaufanie przepowiednie mówią bardzo ciekawe rzeczy o roku 2012. Nie straszą one i nie sieją paniki, lecz przekazują pewną bardzo starą wiedzę, która stała się zrozumiała dopiero w naszych czasach. Takie przekazy pochodzą między innymi od Indian Ameryki Północnej i Południowej. Są one również otrzymywane jako tzw. channelingi od istot z innych światów i wymiarów. Mówią one o zapowiadanych od bardzo dawna wielkich zmianach na naszej planecie.

W tych przekazach nie ma mowy o strasznym i mściwym Bogu, który wiedziony jakimś niezrozumiałym impulsem unicestwi całą Ziemię wraz ze wszystkim co żyje i surowo osądzi wszystkich złych grzeszników (których sam wcześniej stworzył, czyżby na własną hańbę i pośmiewisko???), strącając ich na zawsze do piekła, lecz o tym, że przyszedł czas, aby zmienić nasze myślenie i całe nasze życie. Mrok, w którym żyliśmy do tej pory osiągnął swoje najwyższe natężenie, ale podobnie jak przed świtem, gdy jest najciemniej, tak i teraz zbliżamy się do chwili, gdy ciemność zacznie znikać oświetlona promieniami nowej epoki. Do roku 2012 ciemność zagęści się najsilniej, a potem nastąpi przesilenie. Nasze czasy są przełomowe i dlatego są tak dramatyczne. Można to porównać do ścierania się dwóch potężnych frontów atmosferycznych. Działają na siebie dwie przeciwstawne siły - mrok i światłość, które należy pojmować symbolicznie. Zanim mrok ustąpi będzie próbował zrobić wiele zła. Wielu ludzi ulegnie złym podszeptom, ale ci, którzy wiedzą o co idzie gra nie dadzą się oszukać ani pozbawić nadziei.

Jest to czas wielkiego sprzątania, również w naszym własnym duchowym wnętrzu. Kuracja nie musi być przyjemna, ale jest konieczna. Nasza trójwymiarowa rzeczywistość kończy się i przechodzimy do nowej rzeczywistości. Nikt z nas nie potrafi sobie tego wyobrazić, więc nikt nie potrafi tego dokładnie opisać.

Według Kalendarza Majów mamy teraz zakończenie cykli czasów. Tzw. promień babiloński wypalił się już i jego moc osłabła, jednak służący mu ludzie o materialistycznej orientacji nie chcą się z tym pogodzić, mimo że w rzeczywistości zawsze byli jego niewolnikami, a nie panami. Niektórzy ludzie mają dusze sługusów i zawsze są gotowi zaprowadzać system wyzysku, który niewoli również ich samych. Obecnie rządy wyzyskiwaczy dobiegają końca, ale zanim odejdą będą próbowały umocnić swoje wpływy i przeciągnąć wielu na swoją stronę. Możemy spodziewać się wielu sporów, awantur, a może nawet walk. Jest jednak pewne, że tak bardzo represjonowana do tej pory duchowość zwycięży i na Ziemi już wkrótce zapanuje zupełnie nowy porządek. Proces ten zakończy się ostatecznie w roku 2013.

Każdy, kto postępuje ścieżką rozwoju duchowego i miłości i wprowadza wokół siebie harmonię może spać spokojnie i bez lęku oczekiwać nadchodzących zmian. Kto jeszcze na tę ścieżkę nie wstąpił ma niewiele czasu na podjęcie decyzji. Wkrótce znajdziemy się na rozstajnych drogach i zostaniemy zmuszeni do wybrania jednej z nich, do przejścia do nowej rzeczywistości lub pozostania w starym systemie wyzysku, niewolnictwa i poniżenia.

Tak więc będzie to prawdziwy koniec świata, ale tylko dla sług ciemności.


P.S. Wszystkie "cudowne" objawienia i przepowiednie proroków, mówiące o straszliwych karach i potwornych plagach, jakie spadną na grzeszną ludzkość, o zniszczeniach, ogniu piekielnym, kataklizmach oraz zemście i gniewie słusznie rozwścieczonego Boga pochodzą od istot wrogich ludzkości, mających wobec nas najgorsze zamiary. Te istoty żywią się naszym lękiem, nienawiścią i złymi emocjami. Dlatego są zainteresowane skłócaniem ludzkości, sianiem paniki oraz wzniecaniem wojen i innych niepokojów.

Jeśli ktoś na naszej planecie jest naprawdę zły i zasługuje na karę, to są to żyjący wśród nas agenci sił ciemności, rozpowszechniający te straszne przepowiednie i straszący nas tym, na co sami zasługują.

Komentuj(19)


Link :: 04.06.2006 :: 09:41
i znów jesteśy tutaj
nie ci sami
znów zupełnie różni
jednak wpatrzeni w siebie

i jeszcze bardziej wpatrzeni
niz gdy jesteśy razem

zawsze trwając w niepewności kolejnego wschodu słońca
otulamy się nadzieją płynącą z głębi duszy naszych myśli

kolejny wspólny śmiech niepojęty dla innych
zbliża nas jeszcze bardziej

i w ciągłych zbliżeniach i rozstaniach
rytualnie znudzeni sobą

kochamy się

...

wiesz ze to juz nie wróci
bedziemy trwac tak cała wieczność
a nasze oczy zwrocone juz nie ku sobie
pozostawia slad
gdzieś daleko od naszych domów
Komentuj(23)


Link :: 04.06.2006 :: 21:47
Usiasc, zamknąc oczy i myslec:
Co by sie stało jakbym to nie przyjechała... Czym bym tez tak bardzo kochała??

Siedząc patrze w okno
A deszcz leci krecąc myslami,
Ale czy spadnie.. Eh
Wiadomo. Wszystko upada.

Jak deszcz: juz nie wstanie.
I znow mysle po co to!!
Po co to wszystko.

Klęczec przepraszając
Nie! nie! nie osmiele sie!!
Nie mam zamiaru znow ...
Mysle o tobie.

Lecz czekam na to gdy powrocisz.
Jak na zbawienie.

I gdy juz to sie dzieje... UCIEKAM.
Bo juz rozumiem, ze to koniec..
i niech tak zostanie...

Bo bog rozdzielił nas, bo tak zyczył sobie!
A ja go słucham.. i zapomne o tobie...
Komentuj(16)


Link :: 05.06.2006 :: 21:31
Dzisiaj oglądałam film: o kobiecie, ktorą najpierw musiał zdobyc pewien męzczyzna. A gdy to zrobił: mieli synka. Pare miesiecy pozniej poporodzie okazało sie, ze kobieta ma raka... O tej pory ta komedia nie była happyy.. ciągle płakałam. Kazdy by sie rozkleił przy tym...!! Ich syn [ tak w skrocie ] mowił tylko tata[ miał pare miesiecy ]. Od pory kiedy matka miała raka kosci, na ktorego nie było ratunku, bała sie, ze jej syn nie zapomieta jej... Powiedziała prosze [ płacząc, siedząc na ziemi] prosze.. Powiedz mamusia.. tylko mamusia.. Prosze.. NIEZAPOMNIJ O MNIE.... Kurcze, ale jak ona to powiedziała...
Az zal bierze...
Na koncze rzecz jasna umarła. Ten film tez miał przesłanie boski. Bo chodziło w nim o wiare. Ze oni wierzą , ze Bog ją uzdrowi. Ze dokona cudu. Ale cudem w tym przypadku nie było uzdrowienie tylko to, ze ona umierała, ale nie odchodziła miłościa od meza. !! Moze i umarła. Ale kocha go do konca.. WIERZYŁA.... teraz ciągle tylko takie miłosne filmy KOcham was!! Dziekuje, ze są osoby ktore komentują :):) Pozdro dla Didka:*, Danielka :*, Huberta:*, Kamila:* , łukiego:*
A dla dziewczyn to dla: Mandarynki:*, WIOLETY:*, ANCI :*,adusi:*, MIŚKI:* i reszty o ktorych zapomniałam..:D:D
Komentuj(18)


Link :: 07.06.2006 :: 13:31
Pozdro dla :
-Danielka S. Danielka G. Didka, Korzenia, Uniosa, Kamila, Sebka, Michała, Plamki, Mateuszka T. HUBERCIKA[Gazdora],Daviosa, Huberta,kazikowi

I dla: Martynki, Wiolety, Anci, Pauliny K. Kladusi Ż. Adusi, Karoliny S< Pauliny B, Olci, olgusi, Kwatkowi, Olechie, Angeli, Sylwia,

I normalnie dla wszystkich :**: gorące całusy :*:*:*:*
Ja juz chce kolonie
Komentuj(28)


Link :: 09.06.2006 :: 10:37
Postaraszm się napisac długą notke, bo ostatnio to zaniedbuje... Co jak co. Ale zawsze lubiłam długie notki. Bo krutkie znaczą o pisarzu, ze pisze to na odwal sie, albo bo musi Kurcze ale mam humor zwalony... Nie wiem dlaczego. Zawsze cierpiałam z powodu chłopaka.. a teraz?? Jaki jest powod?? Nie wiem...
Sorry wyrzyk ze jestem HAMSKA ALE TERAZ MAM HANDRE.. i SAME DOŁY...
Wczoraj było fajnie Pozdro dla Martynki, Dodzi, Daniosa, Kosy. Ale i tak zjebany humor... Zauwazyc mozna , ze tera są modne hasła na blogi. Ale nie wiem po co ..:/ przeciez i tak jak bedą głupie komcie to je sie kasuje i w dupie z nimi!!.... ja bym tak myslała... Ale niektrzy nierozumieja, ze chodz osoby nie lubia to nie musza jej przekrosci robic..:/ Bo czasami słowa bardziej bolą niz uderzenie

*Do obrazki chce tylko dodac, ze gdy go zoabczyłam to wiedziałam co znaczy.. ze wszystko sie kiedys niszczy...
Bo to jest koszmar obudzic sie rano i poczuc , ze cos nie gra.. Ze nie ma nikogo obok nas.. Nikogo. Ubrac sie poczuc tę zmiane, na gorsze..


To nie obrazek tylko zdjęcie.. nie moje!! Ale teraz nawet nie wiem, czy chcałabym tak robic, bo po co?? Tyle razy sie juz ciełam, ze raz do szpitala pojechałam...:/

Nawet niektorzy nie zdają sobie sprawyjak mozna cierpiec!! Teraz załuje, ze wogole tu przyjechałam , ze wogole wszytsko sie zmieniło w moim zyciu.. ZAłuje.. Nawet nie mam odwagi wzynac komus co czuje.. CZego sie boje?? ..Eh... Odrzucenia? Nie!! To nie w jego sytllu.

Nie mam słow...:

Komentuj(23)


Link :: 11.06.2006 :: 19:48
(...) Szczyt wszystkiego, zeby nie czuc porzucenia..:/ Moze was wtajemnicze troszke..:) Bo dzis było nie miłe zdarzenie, ktore robiłam po to, ze GO sprawdzic..I co sie okazało, gdy powiedziałam koniec z nami?? Głupio z usmieszkiem spojrzał sie na mnie , i nic..Choc moze i potem bedzie załował.. Ale to juz chyba za pozno.. I to był jego jeden wielki bład.. :| Ja gdyby zerwał ze mna chłopak, bym nie była taka szczesliwa!!

Kurde tak mi to teraz humor zwalił...Przez parenascie dni ( w tym dni Tłuszcza) Było super:):) Wiem , ze mam supcio kolegow i dla nich buzialki !! I dla Martynki :) Kochani postawili mi z 7 raz łancuchową:*:* Ale było tez smiechu.. Nie załuje tego, ze z nimi poszłam..;) Juz mi sie koncza tematy do pisania. ale obiecałam takiej jednej dzierwczynie , ze dłuugo napisze... i cos wykąbinuje...

Najpierw dam wam jakis fajniutki obrazek...

Ps. Hm... Duzo osob mowi gdy sie zakocha bez wzajemnosci, ze sie zabije... Ale jak sie wtedy kochamy to nas to nie zabija.. To nas rani, z kazdą chwilką głębiej

Ja nie moge zapomniec o chł:( Kiedys - bym sie starała, kiedys- bym go mocniej kochała... Kiedys- nie powiedziałabym mu spadaj. Lecz teraz ja nie wiem co znaczy milosc. Nie wiem , POprotu taki mam mentlik w głowie. Bo choc mysle co innego mowie co innego. Rozum mowi stoj a serce idz.... A ja wybieram stoj ..:(:(:( I tak kazda sekunda bycia zmienia sie w wiecznosc...

Czasami pragne umrzec. Ale nie! nie zabije sie:) Choc to bardzo boli, poprostu chce kochac, gdy nie kocham, a nie chce kochac gdy kocham. Widzicie?? Jak ja w to wnikam tym bardziej tego nie rozumiem. Z tego kochania wychodzi to, ze ja nie powinnam sie wogole zakochiwac!! Wiec to wszytsko moja wina...??To ja sama sobie zorbiłam to, ze tak cierpie....?? Boze..!! Ale przypomniała mi sie Balladyna Hehe :):)


PS. ...Zawsze jest wyjscie...:):D:D:D
Komentuj(20)


Link :: 13.06.2006 :: 09:39
Kazdego dnia zastanawiam sie co wybiore : dobro czy zło?Ale mozna powiedziec, ze ja cały czas jestem i zyje,i nic nie wybrałam. Wiec narazie nie czuje az takiej wielkiej potrzeby wybierania drog w zyciu :wink: Teraz dla smutaskow:wink:

HEHE Az humor sie poprawia:wink:
Kurcze teraz mam wrazenia, ze jest zle i czas wlecze sie powoli. Ale za jakąs godzinie bede happy i wszystko bedzie szybko pedziło. I to wcale nie prawda, zeby słuchac sie serce!! kUrde!! I nie prawda, ze miłosc jest najwazniejsza!

Wszystko co ja kiedys uwarzyłam za bardzo wazne... stało sie takie: puste. Moze dla tego, ze wiem, ze juz to nie jest wazne. TO był tylko cos takiego zeby mnie potrzymac!

PS. Ja nie moge... Jest tyle cudownych obrazu i zawsze mam problem ktory wybrac. Dzisiaj tez wybrałam bo chciałam sie was zapytac. Jak myslicie O czym ten chłopiec mysli??

POniewaz nie moge sie powstrzymac dam jeszcze 1 obrazek.. bo jest taki cudowny , ze mi az go szkoda, nie wziąc:wink:
A i zanim go dam, to jeszcze na wieczor nowa notka

Komentuj(11)


Link :: 14.06.2006 :: 19:38
Bo nie wiesz jak czuje sie człowiek niezrozumiany,
bo nie wiesz jak czuje sie ten odrzucony,
bo nie wiesz jak czuje sie ten skrzywdzony,
bo nie wiesz jak czuje sie człowiek znienawidzony,
bo nie wiesz jak czuje sie człowiek opuszczony,
bo nie wiesz jak czuje sie człowiek kochający,
bo nie wiesz jakt o jest cierpiec!!
Tylko moja marzenia, nie są takie puste!!
Teraz powiedz jakim prawem wtrącasz sie w moje zycie ???

Nie potrzebuje ciebie!!
Nie potrzebuje ciebie!!
Nie potrzebuje ciebie!!
Nie potrzebuje ciebie!!
Nie potrzebuje ciebie!!
Nie potrzebuje ciebie!!
Nie potrzebuje ciebie!!
Nie potrzebuje ciebie!!
Nie potrzebuje ciebie!!


A wiesz co jest wazne??
Co mnie codziennie budzi?
Dla kogo sie czesze?
Dla kogo sie ładnie ubieram?
PO co zyje?
I co sie łudze??

Odpowiedz jest prosta... Wszystko co robi, lubprobuje zrobic jest toba lub z toba związane!! Bo nie wyobrazam sobie zycia bez cebie ! Ale jesli mam wybrac pomiedzy kochac go a cierpiec jednoznacznie wybiore to 2... !!
Komentuj(10)


Link :: 15.06.2006 :: 09:02
Sztuka nie jest sie zakochac, lecz zapomniec wspomnienia



Trzeba sie łudzic, ze wszytsko zapomnimy, Trzeba, bo to daje mam inne złudzenia. Pewnie lepsze, mniej bolesne!!A w zyciu jednak jest cos waznego. A co to jest? ?? Chyba złudzenia... Jak byscie zauwazyli pisze złudzenia a a w tym powinno byc nadzieje. Wtedy te moje słowa by miały sens! Bo miłosc-nadzieja-wiara- *i na samym koncu* złudzenia. One zawsze musza jakies byc. Nie wiem czemu. Moze dlatego, zeby marzyc. MOje złudzenia to są realne sny?? Zazwyczaj łudzimy sie , zenp. on nas kocha. I on tak mowi, ale po co?? Nawet jak powiesz: mow szczerze, bo sie obraze. To on mowi : tak! Ale na serio nie wiadomo co czuje. Ja moge kazdemu mowic : kocham cie!! Ale na pewno bede czuła to tylko do jednej osoby... A co do sensu zycia, nikt nie wiem . MOze zyjemy po to, aby zadawac pytania i szukac odpowiedzi na nie...Ale nie znajdywac odpowiedzi...*tak jak to blandzia powiedziała* I tak w kolo szukac... z NADZIEJĄ i WIARĄ na lepsze...

Hahaha traz jak ja probuje wnikac coraz bardziej wnikac w sens zycia, milosc, wiare ZŁUDZENIA, nadzieje... To sie wydaje smieszne. Bo robimy to tak samo nie wiedząc tego... Gorzej człowiek juz chyba nie mogł zapłacic za grzech Ewy i Adam!!
Komentuj(13)


Link :: 15.06.2006 :: 21:47
Czasami gdy marze, czuje zagubienie sie w sobie, czuje ze sie gubie we własych myslach.
Komentuj(15)


Link :: 17.06.2006 :: 12:20
Najpierw chciała bym poprosic wyrzyka i didka, zeby sie o mnie nie klocili!!! Przynajmiej zebym ja tego nie widziała... i juz wiem kogo kocham... Jestem tego pewna...I kto mi sie podoba
Dzis temacik : humor

* to jest wyjątkowy temacik, bo nie am wiekszego znaczenia. Pisze go zeby wam poprawic humorek*



Hehe . Co to humor to kazdy wie. Jest on mam potrzebny do wszystkiego. Najlepsi twoarzysze to są ci ktorzy maja niezłe poczucie humorku A ja znam pare takich Ale nie mozna cały czas byc taki humorzastym bo niektorych to wkurza.. I wtedy moze dojsc do klotni. Teraz zapraszam do czytania kawałow
*bedą same kawały o Polsce, poniewaz po tym jak oni przegrali jakos lubie z nich zartowac *

1.--->Polscy Piłkarze Są Jak Jaja, Biorą Udział Ale Nie Wchodzą<---
***
2.Idzie Polak, Anglik, Francuz i Niemiec i nagle spotykają diabła który stoi przed wielkim wulkanem.Mówi do anglika
-skacz!!
Anglik skoczył.Potem mówi do Francuza
-skacz!!
Na to Francuz :
- nie skocze!!
Diabeł:
-Ale to taka moda!!
Francuz skoczył.Kolejny jest Niemiec.Diabeł mówi żeby skoczył
-Nie skocze!!
-Ale jest taka moda!!
-Nie skocze!!
-To rozkaz!!
Niemiec skoczył.Następnie jest Polak.Diabeł mówi:
-Skacz!!
Polak:
- Nie skocze!!
-Ale jest taka moda!!
-Nie skocze!!
-To rozkaz!!
-Nie skocze!!- Odpowiada Polak!!
To nie skacz mówi diabeł.
Polak skoczył
***
3.diabeł kazał polakowi niemcowi i ruskowi przynieść pojemnik z wodą. No to niemiec przyniósł szklankę wody, polak wiadro wody, a rusek gdzieś pobiegł. "No to teraz to wypijcie"
Niemiec wypił.
Polak pije, płacze i się śmieje.
czemu płaczesz?- pyta diabeł.
bbo nnnie mogggę...
a czemu się śmiejesz?
BO RUSEK WYKOPUJE BASEN...!
Ktory kawał najlepszy ?? i zagadka:
- Co trzeba zrobić, żeby wsadzić słonia do lodówki?
- Otworzyć lodówkę, wsadzić słonia, zamknąć lodówkę.
- Co trzeba zrobić, żeby wsadzić żyrafę do lodówki?
- Otworzyć lodówkę, wyjąć słonia, wsadzić żyrafę, zamknąć lodówkę.
- Kto zje więcej liści z drzewa: słoń czy żyrafa?
-......? czekam na wasze pomysły...;P
Komentuj(8)


Link :: 18.06.2006 :: 08:57
Ale wczoraj wieczorem fajnie było :) HAhahahahaaha :D:D:D:];];]
na opisach jakie teksty szły :wink: hehe. Mniejsz a z tym.
DZis nie mam zepełnie o czym pisac :) Ale ostatnio w ogole jest supcio ;] Dobra nie bede nic opowiedac!!Niemoge spac, jest 8.50 i ja juz na gg i to do tego w niedziele. Boze!!
**
Wyobrazcie sobie to: stoicie na zakrecie, wasze mysli krązą wokolo siebie.. Co myslisz? Co czuje?? ...Myslisz o tym, ktorą droge wybrac, i czy jak wybierzesz zrobisz dobrze...A czujesz pustke, i brak kogos kto pomorze ci wybrac te droge
**
Poniewaz mam swietny humor, nie mam ochoty pisac o smutych rzeczach. Wiec na dzis to koniec :*:*:* Dla Serde(L)a. Pauliny,Daniosa, Wiolety, Anci,łukiego, mateuszka, Huberta i moje koffanej Martynki ;];];] A i dla: olechy,kwiatka, blandzi :) i reszty ktorzy mnie komentuja :wink:;]

PS jak widac zmiana szablonu... Hehe On nie jest meski, tylko ja lubie chłopakow . O tak to powiem :} pozdro
Komentuj(45)


Link :: 18.06.2006 :: 11:26
Siemka:) , wiem ze to juz dzis trzecia notka ale chciałam poruszyc wazny temat:

Nie wazne gdzie znikne, nie wazne jak, ale wy i tak: nie bedziecie wspominac, tesknic :(
Pogoda mi humor zepsoła :(:( smutno mi, bo miałam jechacna Konary na nie pojade, przez pogode..:(A miał byc fajnie!! szkoda. A wracając do tematu, to chyba nikt nie bedzie teksnił.. Najwyzej tylko potem wkomcia bede czytac (tej notki) Np. Ja bede tesknic . I tak wiem, ze ty tak piszecie zeby mnie pocieszyc! Litujecie sie. Ja nie chce litosci! Ja chce miłosci! Nie moge! Bo czasami zycie jest głupie2 Jeszcze to zniesc moge. Ale nie milosc! Poporstu: wypieram sie wszytskiego tego czego przyzekałam kiedys. Nie bede tego pisac. Bo głpie bzdury!! Dlaczego ja soebie TO przyzekałam. Teraz załuje. Chyba za bardzo nagiełam... Bo wszytsko sie zmieniło po tym! I teraz rozumiem, dlaczego tak jest! Nie bede tego poruszac znow. Ale załuje! Bardzo bardzo. ZAŁUJE MOJEJ PIERWSZEJ MILOSC, ZALUJE PIERWSZEGO POCAŁUNKU, PIERWSZEGO CHŁOPAKA ! Wszystkiego co sie łaczy z miłości, wspomnieniami! I teraz: zrobie cos, zeby zniknąc. ale w nie bedziecie teksnic. Nie bedziecie!! Miesiąc bedzie mnie wspominac a potem sie ropłyne w waszych myslałch. Człowiek nie umiera gdy juz nie zyje. Umiera wteyd gdy go ukochana osoba zapomni!!! Lub nie chce1 Dlatego ja juz nie zyje :(:( Bo go kocham, aon mnie tylko lubi :(:( Czasami załuje tgeo... Zostawiajcie duzo komciow. Prosze was. Z 10 a ja potem wjede do was i wam te zostawie...:(:(:(:(:(
Komentuj(89)


Link :: 19.06.2006 :: 16:43
Dlaczego wszystko sie zmieniło od jednego tel?? :(:( CZy zycie moje juz ma takie byc?? tak do dupy? Czy nie ma ratunku, czy juz ma sie tak skonczyc. Umre potrącona przez samochod, lub wypadne z okna. Zgine tragicznie. Albo sie zabije. Włoze se noz w brzuch , Albo sie utopie w wannie. Nie znam juz bezpieczniejszego miejsca od własnych mysli. PO prostu skocze z mostu !!
Komentuj(0)


Link :: 19.06.2006 :: 16:43
Dlaczego wszystko sie zmieniło od jednego tel?? :(:( CZy zycie moje juz ma takie byc?? tak do dupy? Czy nie ma ratunku, czy juz ma sie tak skonczyc. Umre potrącona przez samochod, lub wypadne z okna. Zgine tragicznie. Albo sie zabije. Włoze se noz w brzuch , Albo sie utopie w wannie. Nie znam juz bezpieczniejszego miejsca od własnych mysli. PO prostu skocze z mostu !!
Komentuj(6)


Link :: 19.06.2006 :: 19:38
Gorąco pozdrawiam : Pauline K. Kochana jestes :) Dziekuje za pocieszenie:) Oraz :* dla Krzycha, kltory mnie pocieszał... Dzieki wam wiem, ze fajnie jest miec przyjacioł :*:*:* A jesli chodzi do mojego humoru to poprawił mi sie z tej strony, ze kocham kogos. Nie wazne czy on mnie kocha...:) Bede brała zycie garsciami ( jak to Paulina mowi ) Ale jestem tez smutna, przez mamusie :/ wezice! moze to głupie co powiem, ale z checią bym ją zamieniła...:(:( Obiecuje cos a potem wymiguje sie. Ale to juz takjest zawsze. To wydaje sie wam głupie! Ale jakbys na moim miejscu tez byscie sie smutali :( Jak wracałam do domu myslałam : ze chciałabym sie teraz obudzic, i przekonac sie ze to tylko zły sen.. Czesto robie tak, (upewniam sie) szcypiąc sie w reke. Zawsze w złych chwila. Nie miłych dla mnie sie szczypie.. Moze najwyrazniej załuje tego ze sie tam znalazłam , w tym złym momencie!! Kurcze ! Lecz są taki osoby ktore mnie pocieszają: Dla Martyny, Oli, DOdzi, Danielka, Krzycha :*:* dla was:)
Komentuj(8)


Link :: 21.06.2006 :: 13:17
bo cały swiat załamie sie na zabawie
Komentuj(5)


Link :: 21.06.2006 :: 21:27
Macie racje1 dyska była ZAJEBISTA, nie?? Boze .. było supcio z wielu poeod. ale nie bede ich wymiec. Tak se wyobrazałam koncową zabawe. ODDAM WSZYTSKLO ZEBY TO POWTORZYC ;];];]

Nie wiem co pisac :*:* dla wielu szczegonych osob :*:*:*
Komentuj(8)


Link :: 22.06.2006 :: 10:42
Witam was Jak wicie dyska była zajebista! Juz nie bede opowiadac co sie tam działo, ale było GLANCKO hehe Bym cos skomentowała, ale sie powstrzymam :/ Dzisiaj zakonczenie roku o 14.00 > Ale musze isc do skzoły o 13.00 , co gorsza na zakonczenie moi rodzice przychodzą. Boze! ostatni raz byli w szkole na pierwszym zebraniu w kl 5!! hehe. I gratuluje Kazikowi i Paulinie: ze chodzą ze sobą. A ja bym tez czegos bardzo chciała Bardzo bardzo. Ej a czy wy kochaliscie kogosi sie nie smuciliscie?? Czy ja mam tylko taki przypadek??? Wakacje juz niedługo...Znając zycie sie rozrycze w skzole... Ancia i Martyna : płaczemy razem ja juz tak mam, płacze kiedy sie da... W poniedziałek bede cos miec ( wole nie mowic zeby nie zapeszyc) Dzis nor,alnie pisz byle co , bez sensu. Wiec koncze. Bo juz mi sie pomysły koncza.. Nie mam weny gdy jestes happy
Komentuj(17)


Link :: 23.06.2006 :: 10:01
Heyo! Co ma byc to bedzie... No własnie. Nie bede sie martwic, bo co mam przeznaczone to bedzie : ) : ) hehe Oby to co ja bym bardzo chciała... Nadal nie wiem po co w ogole kochamy.. Hehe choc teraz inaczej patrze na mmiłość(kc) hehe: ): ) Bo kocham kogos do szalenstwa I podoba mi sie ktos HEHE ;] ludzie biezcie szczescie pełnymi rekami Szczerze mowią do szczescie potrzebuje:
-jego;]
-laptopa
-komorke(kttora nie bede miec w poniedziałek, bo mam kupie mi tego dnia laptopa ) i kom. musi poczekac : (

Ostatnio tak nudno pisze, ze .. HeheAle dzis porusze temat takie filmu ktorego za pewnie tylko ja ogladalam..: P a mowi on o tym, jak dwiej ludzi , ktorzy sie roznią wszystkim do siebie pasują. Nie wazne ze ona jest gruba a on chudy, lub on jest bogaty a ona biedna to siebie kochają . I tak powinno byc z nami . Nienawidzili si i tak bardzo, ze gdy chłop miał wyjsc za maż ona wesła na sale i zaczełam wymyslac bajki, ze maz ja zdradzam! Zona uwierzyła i uciekła. A chł teraz musiała sie zemscic na tej grubej babce. I zaczął jej mowic, ze ja kocha ( zamierzą zrobic tak, ze sie w nim zakochała, a potem na slubnym kobiercu porzuciły by ją ) Udało mi sie ją w sobie rozkochac.. Ale był mały problem tez cos do niej poczuł hehe fajna kmedia.. Widomo jak sie skonczyła: ona go kochała i on ją wzieli slub i potem zyli długo i szczeslwie

To na tyle o tym flimie : D a ja jestem happy .. Bo niktore rzeczy zaczynają sie układac...
Komentuj(11)


Link :: 24.06.2006 :: 20:56
Witam... Najpierw chciałabym polecic super blog fotos : www.fotos.blogownik.pl !! Jestem parawie szczesliwa.. Dzisiaj byłam na dworku z dziewczynami, i chciałysmy isc, po adriana J. Ale tam w siatke garli chł ( i sie troche wstydziłysmy isc) hehe ;] i tak nie poszyłsmy!! I byłam na konarach... Ten własciciel nas wygonił, ale na szczescie jakiegos chł matka przyjechała i ubłagała pana, ze nas bedzie pilonowac itd, A ona sie zgodził na ostatni raz POzdro dla wszytskich ! A w szczegolnosci dla Serde(L)a!! Ja koncze, bo zupełnie pisze głupoty.. nie mam głowy dzisiaj .. To wogole nie ma sensu...I koncze..OJ coraz krotsze u mnie notki.. To zle..

Ps.JA to juz wariuje
PS1. Kocham was!
PS2. A w szczgolnosci kogos papa
Komentuj(10)


Link :: 25.06.2006 :: 22:58
Wowo jakos udało mis ie zalogowac, bpo net mis ie psuje.. Dzisja było zajebiscie! To superrr dzien

******Kocham cie******

Jutro jade do wawy po obiedzie po laptopa i komoreczke.. I chce zobaczyc pewne zdjecia didek pokarzesz mi je jutro.. hehe Wszytskie piosenki, ktore były smutne kiedys dla mnie, te ktore słuchałam na handre (smutek) teraz zorbiły sie wesołe i pełne miłosc! Ja cała nia promieniuje.. moja babcia z tekstem do mnie (usmiech takie jakby wszytsko wiedział) i jak tam? az tak go kochasz?? Boze! Normalnie jak wrozka hehe Dobra ide spac.. Bo net mi sie juz zacina: :*:* dla Serde(L)a, Wioli, martynki, Anci, łukiego, Kujana, Kurka, daniosa, Rafała, Dodzi itd i dla reszty !! :*: kocham cie

Komentuj(6)


Link :: 28.06.2006 :: 09:27
Siemka!! to ja Edzia! Dzieki bogu dostałam sie do kompa mojej siostry i rozszyfrowałam juz moje hasło!! Hehe nie wiem kto mi wszedł na bloga , ale jak sie dowiem to zaije bo mi kwaxh zorbił... Przed chiwlka byłam na Pauliny K. blogu i przeczytałam jej notke!! Bez jaj ale to nie jest prawda! Bo nei mozna siebie zminic! kazdy jest jaki jest! mozna zmienic tylko nastwienie! A nie siebie! A wyzwoloic to zazwyczaj mowi sie : zidiociec!! Wyzwolic... Boze! Z jednym sie zgadzam! Ze sie nie przejmuje co o niej myslą! i dobrze Przecietnosc, to normalne...ty tez Paulina jestes przecietna... A ze sie wyzwolisz to na pewno ci to nie pomoze wrzucic miana przecietnej! Ubior, makijaż, ... to nie jest wyroznianie sie..:/ Wyroznienie sie to jest chrakter! Ja sie wyrozniam, bo mowie prawde... Paulina ty tez mowiesz prawde i dlatego dla mnie sie wyrozniasz.. jak pare osob.. ale nie wime jak mozesz tak mhyslec jka napisałas u siebie na blogu :/ nie popieram tego....Bo to do tego, ze nie realne to i straszne bajanie w chmurkach.. hm... Marzenia i bajanie (gdybanie) to nie real! I o tym nie zapomnij! i nie zmieniaj siebie! bo potem sie zawiedziesz! Bo zmiana nie jest mozliwa! nie marnuj czasu..!!!
Komentuj(2)


Link :: 28.06.2006 :: 09:49
czytac poprzednia notke
Komentuj(1)


Link :: 28.06.2006 :: 10:09
Siemka Tamta notka jets nie wazne, poniosło mnie troszke... CHce powiedziec
Życie pędzi do przodu
bez postoju na sen
zostawiając marzenia w morzu gorzkich łez
niema czasu na miłość zawsze musisz gdzieś biec
ludzkie cienie bez twarzy, jak okręty we mgle

w ciągłym leku z dnia na dzień.

A ja patrzę na ciebie
kiedy ty słodko śpisz
wiesz gdy widzę jak śnisz
wiem ze mam po co zyc
inni gonia karierę
zabijają by żyć
A ja..
ja mam ciebie cała reszta to nic

Bo ja...
ja bez ciebie nie mam szans by tak,
przez cały czas wciąż do przodu iść
pod wiatr gonić świat.
...ja bez ciebie nie mam szans,
gdy tak ...

Mówią, że to nadzieja matką głupich jest
powiedz dokąd ta droga zaprowadzi ich
nauczyłaś mnie marzyć wierzyć i silnym byc
pokazałaś kim jestem bym mógł sobą być
Kiedy patrzę dziś na siebie
i wiem że cięzko jest
potrafie zyc bo wiem ze ja mam ciebie
czy wiesz

Bo ja, ja bez ciebie nie mam szans
by tak, przez cały czas
wciąż do przodu iść pod wiatr gonić świat.
...ja bez ciebie nie mam szans,
gdy tak

To jest bo mam ciebie sumptuastic
Komentuj(11)


Link :: 29.06.2006 :: 18:17
blog zawieszony
Komentuj(8)


Link :: 30.06.2006 :: 18:01
..za duzo ode mnie sie wymaga...
Ja kocham i chce byc kochana. Na szczescie w tym nie mam poroblemu. Zupełnie nie o to mi chodzi.. Czasami na mnie liczy za duzo osob ja jestem tylko człowiekiem. Z tego o co mni e prosic prawie wszystko spełniam, pomagam, ale gdy chce odpocząć i pisze niemoeg gadac, to wy koniecznie mi sie narzucacie! Powtorze: jestem tylko człowiekiem .. niedoskonałym...Kazdego dnia kazdy, po koleji ma chandre.. nawet z małego powodu. I ja sie do was nie narzucam I chodszi mi tylko o Kraiolne K. i Tomka!! Bede was blokowac.. Bo wy tego nie rozumiecie! Myslicie, ze ja tylkod la was mam czas i ze zawsze mam ochote tylkoz wami gadac! NIE. ja bym mogła gadac tylko z jedna osoba, bo z nia zawsze mam chec... Ale ty ani ty nia nie jestescie(do K.K i T.K). Sorry. Ja po porstu nie chce zebyscie sie obrazli Ekoncu jestescie moja kochana rodzinka Ale zrozum ja tez chce odpoczac . Choc jest jedna taka osoba z ktora jak gadam to az miło sie robi, humor mi poprawiam i wogole jak z nia gadam swiat robi sie piekniejszy .. dla niej mam zawsze czas Hehe . Dziewczyny :przypomnijcieM sobie te chwile gdy razem sie z kims klocilysmy, gdy rozmawialismy, gdy zapomnawałysmy sie z kims, gdy po porstu razem byłysmy .. BO ja o tym pamietam i nie przestane tesknic :*

ZA takich kolezanek mi bedzie brak! ZAden skarb nie jest ich wart (chodzi o była 6e oraz inne dziewczyny z 6 kl BYLYCH)

I tak bede pamietac te chiwle spedzone z kolegami i reszta. Bo czułam je sercem i czuc bede...

Lecz teraz bede sie :

Bo wiem, ze teraz jest zycie spoko Tyle cierpiałam, ale narescie jest tego kres.... I ZA TO DZIEKUEJ CODZIeNNIE
..::pozdrawiam Edzia::..
Komentuj(13)



księga goœci

2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień


{linki}


lay: lay-4-u