28.06.2006 :: 10:09
Siemka Tamta notka jets nie wazne, poniosło mnie troszke... CHce powiedziec Życie pędzi do przodu bez postoju na sen zostawiając marzenia w morzu gorzkich łez niema czasu na miłość zawsze musisz gdzieś biec ludzkie cienie bez twarzy, jak okręty we mgle w ciągłym leku z dnia na dzień. A ja patrzę na ciebie kiedy ty słodko śpisz wiesz gdy widzę jak śnisz wiem ze mam po co zyc inni gonia karierę zabijają by żyć A ja.. ja mam ciebie cała reszta to nic Bo ja... ja bez ciebie nie mam szans by tak, przez cały czas wciąż do przodu iść pod wiatr gonić świat. ...ja bez ciebie nie mam szans, gdy tak ... Mówią, że to nadzieja matką głupich jest powiedz dokąd ta droga zaprowadzi ich nauczyłaś mnie marzyć wierzyć i silnym byc pokazałaś kim jestem bym mógł sobą być Kiedy patrzę dziś na siebie i wiem że cięzko jest potrafie zyc bo wiem ze ja mam ciebie czy wiesz Bo ja, ja bez ciebie nie mam szans by tak, przez cały czas wciąż do przodu iść pod wiatr gonić świat. ...ja bez ciebie nie mam szans, gdy tak To jest bo mam ciebie sumptuastic