Dzisiaj oglądałam film: o kobiecie, ktorą najpierw musiał zdobyc pewien męzczyzna. A gdy to zrobił: mieli synka. Pare miesiecy pozniej poporodzie okazało sie, ze kobieta ma raka... O tej pory ta komedia nie była happyy.. ciągle płakałam. Kazdy by sie rozkleił przy tym...!! Ich syn [ tak w skrocie ] mowił tylko tata[ miał pare miesiecy ]. Od pory kiedy matka miała raka kosci, na ktorego nie było ratunku, bała sie, ze jej syn nie zapomieta jej... Powiedziała prosze [ płacząc, siedząc na ziemi] prosze.. Powiedz mamusia.. tylko mamusia.. Prosze.. NIEZAPOMNIJ O MNIE.... Kurcze, ale jak ona to powiedziała...
Az zal bierze...
Na koncze rzecz jasna umarła. Ten film tez miał przesłanie boski. Bo chodziło w nim o wiare. Ze oni wierzą , ze Bog ją uzdrowi. Ze dokona cudu. Ale cudem w tym przypadku nie było uzdrowienie tylko to, ze ona umierała, ale nie odchodziła miłościa od meza. !! Moze i umarła. Ale kocha go do konca.. WIERZYŁA.... teraz ciągle tylko takie miłosne filmy KOcham was!! Dziekuje, ze są osoby ktore komentują :):) Pozdro dla Didka:*, Danielka :*, Huberta:*, Kamila:* , łukiego:*
A dla dziewczyn to dla: Mandarynki:*, WIOLETY:*, ANCI :*,adusi:*, MIŚKI:* i reszty o ktorych zapomniałam..:D:D


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Komenatrz z: 15.06.2006 :: 22:02 ::Kod: dpu48.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: monisia

Tresc:
blog supcio bardz mi sie podaba


Komenatrz z: 15.06.2006 :: 22:02 ::Kod: dpu48.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: oluska :P

Tresc:
superrrrr notka i blog



Komenatrz z: 07.06.2006 :: 13:29 ::Kod: cko52.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wio(L)eta

Tresc:
no no.. możesz napisać.... dzis też bede miała widoki bo dziś robią też coś tam na dworze to pójde do niech (niby pomóc) hehe co tam w szkole? jest jakaś nowość?


Komenatrz z: 07.06.2006 :: 12:48 ::Kod: ckf56.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
hehe tez lubie takie widoczki :):):) Pisze chyba nową notke...


Komenatrz z: 07.06.2006 :: 10:22 ::Kod: clv233.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wio(L)eta

Tresc:
a do budy nie chodze chyba do przyszłego poniedziałku lub wtorku... nawet wczoraj tata był w lepszym humorze i na wszystko się zgadzał... wczoraj na dworze siedziałam do 22;40 i patzryłam się na gwiazdki... super widoki....


Komenatrz z: 07.06.2006 :: 10:21 ::Kod: clv233.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wio(L)eta

Tresc:
no i jednak mój komp nie jest na strychu tylko u siorki w pokoju na górze, a internet przeciągnęłyśmy sobie przez okno.... wieczorami może bede... pozdro :*


Komenatrz z: 06.06.2006 :: 23:07 ::Kod: ckd195.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: kwiatek13

Tresc:
Na razie - pozdrófffka 4 you.


Komenatrz z: 06.06.2006 :: 23:07 ::Kod: ckd195.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: kwiatek13

Tresc:
I w ogóle - fajnie, że dajesz nowe notki. Może ja niedługo coś u siebie napiszę... ale nie wiem jeszcze kiedy xD ...


Komenatrz z: 06.06.2006 :: 23:07 ::Kod: ckd195.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: kwiatek13

Tresc:
Po twoim opisie - zdaje mi się, że ten film oglądałam. Sprawdź jaki to był tytuł ;) ...


Komenatrz z: 06.06.2006 :: 21:05 ::Kod: cko102.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
Do didka- jutro ide :) pozdro


Komenatrz z: 06.06.2006 :: 21:05 ::Kod: cko102.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
spoko olecha :)


Komenatrz z: 06.06.2006 :: 18:28 ::Kod: abpz42.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: olecha

Tresc:
o to żeczywiście komedia była informuj mnie o nowych notach to ci je skomentuje


Komenatrz z: 06.06.2006 :: 18:23 ::Kod: cko102.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: bula

Tresc:
Siemka Edzia!! Wejdz do mnie!! i dzięki za komcia:):):0


Komenatrz z: 06.06.2006 :: 14:59 ::Kod: clz113.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: didek

Tresc:
kocham cie edziu a ty masz chore gardło ?? i czy będziesz w środe w szkole musze to wiezić opiosz mi pózniej. Całuje :*:*:*:*:*:*


Komenatrz z: 06.06.2006 :: 14:26 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od: olga

Tresc:
Jaki to film???Chetnie obejze:)


Komenatrz z: 06.06.2006 :: 14:03 ::Kod: cjx52.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: MaNdaRyNka

Tresc:
Zajebisty ten film ;););) Musisz mi koniecznie nazwe załatwić !! Ja też chce go obejrzeć ;];];] Buziaki dla Ciebie :*:*:*


Komenatrz z: 05.06.2006 :: 22:53 ::Kod: cka102.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Edzia

Tresc:
Nie pamietam... POtem sprawdze...


Komenatrz z: 05.06.2006 :: 21:36 ::Kod: clu238.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wio(L)eta

Tresc:
zawalisty film! ja jak sobie tak z uczuciem drugi raz przeczytałam tą nocie to mi już się łezki zebrały w oczach ale tylko na chwilke... eee tam... jaki tytuł tego filmu?? hehe nie no nie wiem co pisać... pozdrawiam :*




Księga Gości


Dawne dzieje:
{archiwum}



Layout by colld