28.06.2006 :: 09:27
Siemka!! to ja Edzia! Dzieki bogu dostałam sie do kompa mojej siostry i rozszyfrowałam juz moje hasło!! Hehe nie wiem kto mi wszedł na bloga , ale jak sie dowiem to zaije bo mi kwaxh zorbił... Przed chiwlka byłam na Pauliny K. blogu i przeczytałam jej notke!! Bez jaj ale to nie jest prawda! Bo nei mozna siebie zminic! kazdy jest jaki jest! mozna zmienic tylko nastwienie! A nie siebie! A wyzwoloic to zazwyczaj mowi sie : zidiociec!! Wyzwolic... Boze! Z jednym sie zgadzam! Ze sie nie przejmuje co o niej myslą! i dobrze Przecietnosc, to normalne...ty tez Paulina jestes przecietna... A ze sie wyzwolisz to na pewno ci to nie pomoze wrzucic miana przecietnej! Ubior, makijaż, ... to nie jest wyroznianie sie..:/ Wyroznienie sie to jest chrakter! Ja sie wyrozniam, bo mowie prawde... Paulina ty tez mowiesz prawde i dlatego dla mnie sie wyrozniasz.. jak pare osob.. ale nie wime jak mozesz tak mhyslec jka napisałas u siebie na blogu :/ nie popieram tego....Bo to do tego, ze nie realne to i straszne bajanie w chmurkach.. hm... Marzenia i bajanie (gdybanie) to nie real! I o tym nie zapomnij! i nie zmieniaj siebie! bo potem sie zawiedziesz! Bo zmiana nie jest mozliwa! nie marnuj czasu..!!!