Link :: 17.05.2006 :: 10:12
Jedyne uczucie, co zostawia slad,
to milosc naiwna z szczeniecych lat




Ktos mi porządnie przemowil do rozumu I bardzo dziekuje za to ... Wybrałam ten blog, bo ja poprostu zawsze go miałam, i bede miec! nie mam zamiru juz go zmieniac... A na www.dysia.eblog.pl sa konkursy! Głowna nagroda jest 100komciow!

A jesli chodzi o temat.. Hm... Teraz jestem w taki wieku, i dokładnie wiem co to znaczy! Najgorzej jest sie zakochac jak jest sie małym... Moja pierwsza milosc byla w wieku 9 lat... I niestety bardzo dlugo trwała Nauczyła mnie co to bol i naiwnosc! Bo ja glupia wierzylam ze sie uda. Przeciez swiat to nie film, i nie konczy sie szczesliwym endem... Ja juz po prostu nie chce kochac!

Bo moim zdanie zycie jest za krotki, aby tracic jej na przygody...
Komentuj(115)


Link :: 18.05.2006 :: 16:31
Z kazdym dniem trace to małe cos... To cos co powinnam miec... Moj swiat robi sie zimny i smutny... Nienawidze sie, za to, ze nie umiem powiedziec koniec i odejsc od niego, tam gdzie bog przewaza miloscia...


Sama to napisałam... To małe cos to chyba kazdy wie co to jest nadzieja Ja juz po prostu nie mam ochoty nawet jej szukac w sobie?? Bo po co? Narobie sobie nadzieji i potem znow bede ciepiec :/ Dla mnie zycie nie konczy sie happy endem, tylko drastycznym endem.. Hm.. mysle tak o zyletce, lub o wodzie.. Hm Ale szczerze, mowią nie chce umrzec smiercią bolesną.. Hm. Zaczene pali paiperosy! wtedy szybciej skoncze ten marny zywot.... Ale zaczne pic litrami alkochol , zeby zapasc w słodki sen... Sen rozkoszy....

Ja juz nie widze innej drogi! Bo bog powinien mi dac jakies wybory, ale on mnie zrobił taką, ze juz nie bede sie opierac i zaczne robic to co sadze za słuszne, zbey szybciej skonczyc swiat! Zaczne robic rzezcy zakoazne....


wszytko zakazane ŁAMIE


Komentuj(16)


Link :: 19.05.2006 :: 07:12
Siemka! moja mysli samobojcze przeszły[ ale i tak mnie cos meczy :/ ] Dzis nie ide do szkoły... ! Bardzo dziekuje Olgusi, za to ze wczoraj mnie wspierała [ jak ja ją] :* dla ciebie

Moim zdaniem, juz nie pisze na blogu nic smutnego [ przynajmiej sie postaram] muusze z realitki zmienic sie w OPTYMISTKĘ Bardzo wam wszytkim dziekuje, bo zawsze mi pomozecie... :*
Komentuj(62)


Link :: 20.05.2006 :: 16:56


Ja chce tylko czuc sie tak jak teraz Czuje sie zajebiscie :) Tak! kc! :) Kiedy patrze sie ciebie, czuje sie jak w niebie :) Nie mam najmiejszewgo pojecia o czym pisac. Po prostu nie wiem. Ale pozdraiwam : Danielka, Mateusz, didka, Wyrzyka, ancia:), LUKIEGO Karolinke, Angele, Olusie, Ole, Danielka G, Adusie, martynke, i tych o ktorych zapomniałam :*:*:*:*:*





Ps. Jak widac, moje obrazki sa ... kolorowe :D
Komentuj(121)


Link :: 21.05.2006 :: 10:34
Siemka
Jak to tak fajnie poczuc co znaczy zaufajnie
jejku! Nawet nie wiecie, jak mi humor poprawiliscie tymi komciami za kazde sie odwdziecze. Wiec jak macie jeszcze ochote wystawic tak duzo! PROSZE BARDZO

A wracając do tematu: to chyba nic dodac nic ując. Bez zaufania nie ma: miłośc, nie ma: przyjazni, nie ma *nieczego*..... Bo jak nie ufamy to nie mozemy mowic kocham cie . Ja nie wyobrazam sobie osoby, ktorej wszytko mowie. A ktorej nie daze zaufajnie.. to jest nie mozliwe

jestem szczesliwa, bez zadnych komenatrzy!! A wy??
Komentuj(151)


Link :: 22.05.2006 :: 14:13
Siemka!! Ale wczoraj miałam humorek.. Az do drugiej nad ranem lezałam i sie smiałam [ nie wiem dlaczego ]. Jak moj tata wrocił z pracy poszlismy na balkon oglądac gwiazdy [ ok. 24.00] . Widziałam wielką niedzwiedzice i gwiazde polarną... Uwielbiam gwazdy... Jest w nich cos co mnie rozgrzewa.. Hehe cos co mnie do nich ciagnie. Patrząc w nie widze, ze swiat nie jest taki mały. I ze moze, moze ktos jeszcze patrzy w tym samym monecie w tę ciemne, lśniące niebo, na ktorym jest pałno migających gwiazdek.


Komentuj(42)


Link :: 23.05.2006 :: 15:08
Siemka.

Cio tam u was? U mnie spoko... Osotnio mam humorek A to dzieki paru osobą, ktorym dziekuje za to wysle wam fajne wierszy mojego i łukasza wykonania

nadzieje i zaufajnie łaczy to, ze ich brak oznacza samo zło. Chciałabym wyrazic co czuje słowami, lecz gdy probujezłaczyc mysli wyrazami.... Czuje, ze miłosc z dzieciencych lat, zostawia ten jeden najgorszy slad

edzia jest super edzi jest git edzi to bedzie wiosenny hit!!


moje zycie było czarno-białe, ale cos sie zmieniło. Zabrakło w nim kgos lub cos sie pojawiło. Me oczy i serce poznało kogos, kto pozwala sie cieszyc. Otworzyc drzwi, zatrzymac chwile i sie nie spieszyc, po porstu kochac i byc kochany, to szczescie, ktorego kazdy chce zostac mnienanym


czy znacie edzie kazdy ją zna ona zawsze smieszne skarpetki ma!!


pewnego dnia łukasz zagoscił w szkole! Wtedy dziec ograneło przedszkole. Czas ma zabawy i wspolne gierki. Na usmiechy i fajerwerki. to nie smutek! to wesele. ide na jego ulubione makrele


hehe niekotre moga byc takie banalne liczy sie , ze sie usmiechnełam po tym :* za to dziex Łuki!! i pozdro DANIELKA, MARTYNY, DIDKA, MATEUSZA, BIŁEGO, OLI , OLGI, I RESZTY .. :p



Komentuj(24)


Link :: 24.05.2006 :: 21:52
Czasami, słuchammuzyki... wolnej. I mam ogromna ochote połozyc sie na łożku i pomarzyc... O czyms przyjemnym. Lub o kims... Wiem o kim.. Ale boje sie moich mysli, bo są o kims. Nie chce w ogole myslec o nim .


Chodze do szkoły, bo zapominam o nim . Chodze na dwor , bo zapominam o nim. Lecz wszystko wraca, gdy go widzee... Co ja w nim takiego zauwazyłam, ze mysle o nim, i nie moge przestac! CHoc nie chce tego!! To jest zauroczenie. Na szczecie na razie słabe.. Ale po co mi miłosc.. Hm. JAk sie zakocham [ zaczne GO kochac to wam napisze, ze sie ZAKOCHAŁAM].Teraz to tylko ,b> zauroczenie I mam nadzieje, ze jak sie zakocham to bedzie odwzajemnione.. TO nie miłość wiec jestem hapyy [ nie do konca] :* pozdro dla Danielka, Igora:*[hhe], Mateusz,Łukiego, didka, korzenia, martyne, goske z 6d, ancie , kala, karoline, olgusie, ole, palinke i reszte o ktorych zapomniałam ...

kocham was :* i ...
Komentuj(14)


Link :: 25.05.2006 :: 19:25
Hm.. Chyba moje zauroczenie mi przeszło. Przejażałam na oczy. Chciałabym,, zeby chocciaz ta osoba powiedziała mi szczerze czy mnie lubi. Chociaz... Chyba widac, ze nie mam humoru..

Eh.. Powinnam byc szczesliwa, ze nikogo nie kocham. Ale tak jakos DZIWNIE... zyje bo chce. A zawsze [ POWTARZAM] ZAWSZE zyłam dla kogos . Chciałabym zeby on mnie pokochał. ale jak bardzo
Komentuj(20)


Link :: 26.05.2006 :: 08:51
Siemka. Najpierw przesyłam wielkie całusy do WIOLI, ANCI, MARTYNKI, LUKIEGO, IGORA, DIDKA.

Czuje cos, ale nie wiem co to jest Mozna powiedziec, ze jestem happy. Choc nie powienna po wczorajszym... Bo sie poklociłam z .. Nie wracam do tego. Ale duzo myslałam w nocy. Zawsze to robie. Ale teraz z sensem I mi humor wrocił Wracając do tematu, to chodzi o cos cojest po miedzy miłością i przyjaznią. [ to nie jest zauroczenie] Ale zalezy mi na tej osobie jak na przyjacielu i nic wiecej. Ale gdy sie kloce to juz mi go brakuje.. I co to ma byc?? Chyba go nie kocham? Znaczy ja tak tego nie odczuwam.. W takim razie kim on dla mnie jest? [ tu chodzi o Di...]

Bo kocham jedną osobe: [ to juz wiecie ]:* dla niego :* :*:*
Komentuj(19)


Link :: 26.05.2006 :: 15:37
sorry, ze pisze dzis juz new notke. Ale tak jakos mnie naszło... Teraz bedzie napisane cos, co ja wymysliłam sama: taki dobre rady: [ dedykuje je mojemu klubowi samotnych serc :) ]

Miłośc trwa, ale sie koncze wiec: nie warto trzymac sie jednej osoby cały czas, bo kto powiedział, ze to własnie on jest tym jedynym??
Nie słuchaj sie tylko serca, bo moze mylic, ale tez rozumu. Bo jednak to mozg na świadomosc bledu, a nie serce.
Jesli wiesz, ze ci nie wychodzi uczucie z obu stron. To sobie odpusc, bo nie warto narmowac zycia na cos nieudnego.
Nie patrz na wygląd , bo kazdy człowiek ma dwie twarz. jedna moze byc okropna, a druga cudowna. W człowieku widz charakter i zachowanie.
Nie płacz gdy sympatia zrobi ci przykrosc, bo to sie zdarza.Lecz gdy nie przeprosi wlanij z plaskacza;], lub powiedz co czujesz.
NIe rob głupstw dla niego[niej] i nie poniżaj sie. Gdyz miłośc przemija. a twoje głupoty zostaną w pamieci innych. Zaoszczedzisz sobie chwil smiania sie i przezywania.
Nie obiecuj wiernosci, bo serce nie sługa.
Nie zmuszaj sie do kochania, bo to na daremno. Jesli sie zakochasz to nie dlatego, ze ty sobie wybrałas chłopaka i chiwle!! To serce je wybrało!
Gdy twoja sympatia wyjedzie. Nie ciągnij nici za długo, bo sama sie przerwie.
A jesli kochasz i kochac bedziesz... to dobrze!! jesli kochałes raz jedną osobe. i sie z nia rozpałes . A po miesiącu czujesz zazdrosc . To moze to nazwaC MIŁOŚCIĄ.
Miłośc przychodzi i odchodzi.... wiec ja lap!! nie marnuj czasu. Chyba, ze twoje serce msui odpocząc!! pamietaj : co za duzo to nie zdrowo!!

A moze po tym co przeczytałas , zrozumiesz , ze miłość odwzajemnioną masz tuz tuz przed nosem!! :)


Klub samotne serca działa! mozna sie zapisywac :)

Ja sama sądze , ze to hasło jest WIELKIE : do diabła z miloscią!!! :) Ale i tak kocham ...;];] :)


Komentuj(32)


Link :: 27.05.2006 :: 09:55
Ello wam Wczoraj jak moja siostra wrociła z dworu przyprowadziła ze sobą małego ktka..Mama pozoliła go zaptrzymac. Jest czarno szarawy :] słodziutki Jeszcze imienia nie ma.. Ale jesli to dziewczynka to Magdalenka[ brzydko, ale to pomysł mojej siostry ] , a jesli chł. to BETOWEN ;];] Zeby pasował do chopina ;];];]


Chce, zeby Twoje oczy w me oczy patrzyly,
Chce, zeby Twoje usta z mymi sie zlaczyly,
Chce, zeby moje serce tylko Tobie bilo,
Chce, zeby nas na swiecie tylko dwoje bylo!

-Bardzo mi sie podoba ten wieryszk

Czegos mi brak, czegos wielkiego:
Twej obecnosci, dotyku Twego,
Twych uczuc mlodych, slodkich jak miod,
Oczu kochanych, dzwieku Twych slow,
Smaku ust Twoich, ciepla oddechu,
Twej obecnosci, zartow, usmiechu,
Codziennych spotkan, dlugich spacerow.
Tkliwych pozegnan, bladzen bez celu...
Brak mi wszystkiego, wiec po co zyc?
Chyba ze po to, by z Toba byc!

Jejku, kto pisze takie supcio wiersze.... Chciałabym tak umiec pisac... Tyle uczucia w paru lnijka wiersza... eh


Komentuj(46)


Link :: 27.05.2006 :: 18:21
Specjalnie dla Wiolety new notka o Miłości:

Miłość jest to złożone pojęcie którego nie można ująć w sztywną definicję. Często utożsamiana z uczuciem, które przejawia się w relacji do drugiej osoby (lub obiektu), połączone z silnym pragnieniem stałego obcowania z nią, czemu może towarzyszyć pociąg fizyczny do osoby będącej obiektem uczucia, także jest to relacja między osobami oparta na uczuciu miłości. Od wieków jest przedmiotem fascynacji. Obecna w sztuce, literaturze, psychologii, religii. Uważana za sens życia ludzkiego – czyniąca prawdziwe i w pełni szczęśliwym. Miłość jest dziwnym zjawiskiem - przeobraża ludzi tak, że czynią oni rzeczy dawniej dla nich niewyobrażalne, osiągają nieosiągalne dotychczas cele, a wszystko w imię wszechwładnej miłości. Można ją rownież rozumieć jako wzajemne zaufanie lecz owo zaufanie tak na prawde jest tylko drobną częścią miłości ktorej zdefiniować samej w sobie nie mozna. I choćby naukowcy dwoili sie i troili logicznie nie wytlumacza tego niejako zjawiska. [ tak pisze w wielkopedi...]

Tam gdzies w środku pisze, ze ludzie zakochani czynią rzeczy, ktore kiedys by nie zrobili. Ja cos wiem o tym :/ byłam głupia.:/ Eh

Jak mowie słowo miłośc , to az zygac mi sie chce. Bo narazie nie mam dobrych wspomnien... nie licząc.... HEHE ;];]

pOZDROFFKA : DLA WIOLI [ STAŁEJ KOMENTARTORKI :*:*:], Serde(L)ka , olusi ś., olgi, angeli, pauliny K., GORALA, sms, łukiego, i reszty

Komentuj(25)


Link :: 28.05.2006 :: 17:52
Eh... mam ochote pisac notke, ale nie wiem co pisac.. Co do humoru to nie mam zbytnio.... Przez wiele osob.. [ np. łukasz, AGATKA] Ale jedno wiem, ze kocham pewna osobe. Ona o tym wie i bardzo sie ciesze. Ale nawwt to mi humoru nie przwroci.. po tym co usłyszłam... :/ dobra Łukasz nie musisz nawet do mnie juz pisac, ok? Bo nie mam zamiaru odpisywac!! :/ i nie mam tez zamiaru sie tłumaczyc wyrzykowi!! A wicie dlaczego bo mam taki kaprys..:/

pozdro dla MATEUSZKA T. I DIDKA :* I OCZYWISCIE WIOLETY , MANDARYNKI [ KOFFANEJ ]!!!
Komentuj(28)


Link :: 29.05.2006 :: 21:13
Hehe Humor mi sie poprawił Pozdrawiam didka, danielka.

Niedawno jechałam do wawy... siedziałam w pociagu i patrzyłam w okno. Ale swiat wydaje mis ie dziwny.. taki dla mnie obcy ... : eh

Ale teraz rozumiem , ze kocham i mam nadzieje kochac bede

Dzis fajnie było na dworku [ pozdro dla daniela g.] Było supcio dzieki Dorotce i Olusi I potem didkowi Jejku. Było smichu, ze az... brzuchy bolały pozdro dla dziewczynek Musze isc sie kapac , wiec potem napisz inna notke....

PS.moglismy [ zzygam sie ] [mg] boze... Nie zapomne tego
PS1. dodzia fajnego masz chł ;] dyrektora mioteł
Komentuj(10)


Link :: 30.05.2006 :: 15:42
ello dla was to bedzie nawet krotka notka. Bo zaraz ide z didkiem i korzeniem na skypepark hehe

DLA PAULINY K. SERDECZNE ZYCZONA
Życzenia dla Ciebie:
Nie zerkaj za siebie,
Idź śmiało przez życie,
Podkochuj się skrycie,
Kontroluj swe żądze,
Zarabiaj pieniądze,
Lekceważ pętaków,
Unikaj cwaniaków,
Przepisów przestrzegaj,
Na sobie polegaj,
Lecz przede wszystkim
Pokaż im wszystkim!

Najładniejszy wierszyk jaki znalazłam

Dzis w skzole jak zawsze do bani..... ale poznałam kogos hehe I dla niego GORACE buziaczki [ czekamy na marchewki i spiwory ]
Nie ma pojecia o czym pisac. widac ze szablon jest inny. Moze i nie wyglaąda na tak smutny na jaki chciałam. Ale spojrzcie.!! TEN CO TAM STOI TO ZA SOBA MA ... PRZEPASC.. w kazdej chwili moze spac... chyba zmienie szablon. na bardzo bardzo smutny.!! A i czy gra muza?? napiscie.......
Komentuj(34)


Link :: 31.05.2006 :: 21:03
SIemka Jestem happy w nieograniczeniu :* A to zasługa paru osob

Nie wiem co pisac, w myslach sie gubie po ,prostu napisz mam cię w dupie Haha Ale mi sie juz na zarty zbiera. Bo jak sami wiecie jutro dysko Dysko i zabawa. ostatnie disko to wszystkie wolne przetanczone.. ciekawe czy teraz tez tak bedzie

hehe Podoba mi sie ktos chyba ale to tajmnica !!! ;];]
Komentuj(11)



księga goœci

2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień


{linki}


lay: lay-4-u