Z kazdym dniem trace to małe cos... To cos co powinnam miec... Moj swiat robi sie zimny i smutny... Nienawidze sie, za to, ze nie umiem powiedziec koniec i odejsc od niego, tam gdzie bog przewaza miloscia...


Sama to napisałam... To małe cos to chyba kazdy wie co to jest nadzieja Ja juz po prostu nie mam ochoty nawet jej szukac w sobie?? Bo po co? Narobie sobie nadzieji i potem znow bede ciepiec :/ Dla mnie zycie nie konczy sie happy endem, tylko drastycznym endem.. Hm.. mysle tak o zyletce, lub o wodzie.. Hm Ale szczerze, mowią nie chce umrzec smiercią bolesną.. Hm. Zaczene pali paiperosy! wtedy szybciej skoncze ten marny zywot.... Ale zaczne pic litrami alkochol , zeby zapasc w słodki sen... Sen rozkoszy....

Ja juz nie widze innej drogi! Bo bog powinien mi dac jakies wybory, ale on mnie zrobił taką, ze juz nie bede sie opierac i zaczne robic to co sadze za słuszne, zbey szybciej skonczyc swiat! Zaczne robic rzezcy zakoazne....


wszytko zakazane ŁAMIE


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Komenatrz z: 21.05.2006 :: 10:16 ::Kod: cln218.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od:

Tresc:
wrwerwerwer


Komenatrz z: 21.05.2006 :: 10:16 ::Kod: cln218.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od:

Tresc:
rwrewer


Komenatrz z: 21.05.2006 :: 10:16 ::Kod: cln218.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od:

Tresc:
asddsfffffffffffffffffffff


Komenatrz z: 21.05.2006 :: 10:16 ::Kod: cln218.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od:

Tresc:
dsag


Komenatrz z: 18.05.2006 :: 23:42 ::Kod: ckf47.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
Ja chyba zgłupiałam, ale juz nie mam mysli samobojczych A zmieniałam zdanie dla tego, ze zrozumiałam [ dzieki ZNAKU ] Jak wazne jest zycie. I ze zawsze jest nadzieje :) :)

Ludzie! nie chce mi sie opowiadac , jak zobaczyłam to *swiatełko malutkie w ciemnym pokoju*.. ale szukajcie znakow :*:*:*

i dziex za tyle komicow :)


Komenatrz z: 18.05.2006 :: 20:22 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od:

Tresc:
edzia wez tak nawet nie mow pozdro dla ciebi :*:*:*


Komenatrz z: 18.05.2006 :: 19:46 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od: olgusia

Tresc:
Nie wiem o kogo chodzi i niech tak zostanie...Ale powiem jedno: Chcesz pogadać to pisz na gg.Będziemy razem przeżywać tęmiłośćTak jak dziś:)Buziaki:*


Komenatrz z: 18.05.2006 :: 19:10 ::Kod: ckn58.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: wyrzyk

Tresc:
ja kocham paulina całym sercem moze sobie kazdy nie wierzyc nie zalezy mi ale ja kocham całym sercem i całym soba! po co bawic sie dziewczynami? jeszcze niedawno sam to robiłem! a teraz? juz nie robie !!! bo przejazłem na oczy i wiem co czuja te dziewczyny kture sa we mnie zakochane podczas kiedy ja sobie robie z nich jaja! i teraz ja mam tak samo ja kocham ale bez wzajemnosci! niestety!!!!!! KC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na zawsze!!!!!juz!!


Komenatrz z: 18.05.2006 :: 18:28 ::Kod: akn26.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: gabrysia

Tresc:
heh thnx za komcia extra blog


Komenatrz z: 18.05.2006 :: 17:50 ::Kod: cmq151.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: sms15

Tresc:
Tylko nie rób nic głupiego , trzymaj się



Komenatrz z: 18.05.2006 :: 17:50 ::Kod: aawy70.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Lord Vo(L)demor

Tresc:
Szczerze?? Powiem ci, że niewatro dla chłopaka stracić całego zycia. Trzeba być happy, trzeba korzystać. Ja też kiedyś chciałam zrobić to samo... Nie rób tego dla debila, który się pewnie bawi dziew2czynami i nie rozumie co to prawdziwa miłość. Naprawde uwierz a co to on jeden chodzi po tym świecie. Facetóe jest wielu i każdy jest inny. Albo kochają, albo nie kohcają i się bawią albo (i to s,ą właśnie ci)kochają całym sercem


Komenatrz z: 18.05.2006 :: 17:03 ::Kod: ckt111.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Ancia

Tresc:
Siemka edzia zostawiam ci kompcia ale NOtki ni czytałam bo mi sie nie chce!!!!!!!!!!pappap pozdro


Komenatrz z: 18.05.2006 :: 16:44 ::Kod: dou50.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Ilonka ;)

Tresc:
Nawet nei przyczeytałam bo mi sie nie chce szczerze mówiąc ale ty amsz zawsze super blogi i notki więc... )))))))))))) świetny blog


Komenatrz z: 18.05.2006 :: 16:41 ::Kod: ckf47.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
dzieki wam :* :* :*

Paulinka - ja po prostu nie mam juz sił, mam nadzieje na lepsze... ale ona z dniami zanika :/




Komenatrz z: 18.05.2006 :: 16:39 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od: Adusia;)

Tresc:
Fajny blog i supcio notka..papap


Komenatrz z: 18.05.2006 :: 16:39 ::Kod: ckd109.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Paulinka:D

Tresc:
Fajna notka...tylko nie rób głupot!!!!wpierw się dobrze zastanó chyba żę już postanowiłaś... ale pamiętaj że zawsze są złe chwile i pewnie ty teraz je doznajesz ale tez napewno bedziesz baaardzo szcześliwa!!!!Pozdro!!!




Księga Gości


Dawne dzieje:
{archiwum}



Layout by colld