Link :: 01.03.2006 :: 21:12
Siemka! z jedne strony jestem happy a z drugiej nie! z tej fajnej to chyba kazdy wie dlaczego, a o smutnej wole nie pisac!!! :/
Dobra, jak teraz kazdy robi sonde to i ja :
Moim naj naj naj koledzy:
a) wojtek, mati,Korzen, Didek
b) wojtek, didek
c) Mati, KOrzen, Wyrzyk
D) wyrzyk bogus ,danios
bez pozdrowien, bo nie chce mi sie.. :d hehe len mnie dopadł
JUTRO APEL!!! 6e czyli mojej wyjechanej klasiorki :d heheh NIE MA CZEGO ZAZDROSCIC...........
Komentuj(6)


Link :: 05.03.2006 :: 14:42
Siemka! Co do sondy to dobra odp to jest a) hehe wczoraj były buły urodzinki WSZYTKIEGO NAJLEPESZEGO OLU :* !!
Po ur, wyszłam an dwór fajnie było , bardzo miło hehe nie bede was wtajemniczac
Na jej ur było fajnie i smiesznie. Ja z martyną robiłysmy wyscigi, kto pierszy zje bez rąk. Wiecie.. talerz lezy na ziemi, a my jemy buzią, a rece z tyłu zwiazane . hehe U olci był didek.... A Ania [Buły siostra , która ma 4 latka] zakochała sie w didku. A natalka wpadła w histerie, ze nikt jej nie chce... hehehe i co chwila leciała ryczec do pokoju obok :] a my sie z niej smialismy hehe
Biedna... ola , ze musi z tymi siostra zyc hehe
Ps. jestem happy z wielu powodów....
pozdro dla czytających itd :]
Komentuj(7)


Link :: 06.03.2006 :: 14:04
Siemka! Jejku jak mi sie nie chce zyc... Przez chł... Bo nie wiem czy tej ososbie na której mi [ chyba ] zalezy to czy on tez tak czuje jak czuł na poczatku..... niech napisze w komenatrzu... ta osoaba, i niech podopisze sie jakos zebym widziała, ze to on.....
nie chce mi sie zyc :/ nara

pozdro dla niego ;( i rafała i piwka hehehe i dla moich ziomków :*
Komentuj(15)


Link :: 07.03.2006 :: 07:24
Siemka! Wczoraj wygrałam pizze! Bo załozyłam sie z rafłem, ze .. NIE WAZNE to zrobił heheh jupi.. Pizze mam hehe
Pozdrawiam mioch ziomków.... którzy sie nie słychują.. takiego jednego ;/ papapa :* ide do budy
Komentuj(3)


Link :: 07.03.2006 :: 20:58
Siemka.... Humor mi sie poprawił. doStałam z matmy 5- miałam- 6.5 na 7.0 punktów słabo ;] zawsze mam najwiecej hehe JUZ MI HUMOR CORAZ BARDZIEJ poprawia, choc wiem ze MICHAŁ juz nie bedzie ze mna to ... dam mu zyc JAK SAM CHCIAŁ be ze mnie.. poprostu tak zrobie.. bo nie bede czekac az on łąskawy na zbawienie bedzie czekał A SZKODA...... :/ BO GO KOCHAŁAM JAK NIKOGO.. ALE TAK ZAWSZE JEST.. niestey

BARDZO SIE CIESZE, z wielu powodów ! Ale musze spadam spać :/
Pozdro dla : michałka... :/ [ szkoda...] Daniela łukasza, Justynki, gosi, Martyny, Buły , Didka, Korzenia, Mąki, adriana j. I MOICH ZIOMKWÓ . Oprocz -rzecz jasna- KAROLINY SKIBNIEWSKIEJ..., :/ k.S T D
Komentuj(5)


Link :: 08.03.2006 :: 22:21
Yo Yo DZIS DZIEŃ KONIET i DLATEGO , ZECZE WAM WSZYTKIEGO NAJLEPSZEGO.... [ rzecz jasna dziewczyną ]
Dzis i jutro nie ide do szkoły.. Co do dzisiejszego święta dostałam wiele zyczen choc nie od tej osoby której sie spodziewałam... :/
Komentuj(2)


Link :: 09.03.2006 :: 15:23
Siemka! dzis nie poszłam na 1 lekcje jupi ... byla u lekarza i dlatego , nie moja wina . Minąła mi przyra. nic wielkiego kazik mnie o chodzeni poprosił i ja sie ... [...] zgodziałam, bo zrozumiałam ze u TAKIEGO jedego nie mam juz szans :/ szkoda....
Wczoraj dzien kobiet i ja dostałam trzy roze Fajnie ... I sms od taty ;] hehe Kazik i didek i wszyscy chl z mojej kl dziekuje za piekne roze nie wiem o czym pisac... Nie mam słow a humoru tym bardzije bo mysle o .... czyms [ kims] kogo juz nie chce znac... moze nie chce kochac, bo jego ssie niestety nie da zapomniec....... oby to zalezało od kwesti czasu..;/ OBY
Dobra koncze pozdrawiam kazika [ i kogos ] :* :] :]
Komentuj(7)


Link :: 10.03.2006 :: 22:13

PS Poniewaz ostatnio zadko pisze notki, teraz to nadrobie!

Siemka w tym momencie oglądac na TVN mumia Chodz nie wiem dlaczego i tak to mam na kasetach [mam tez 2 część] hehe
dzieki Bogu dziś piatek!! Jutro nie idziemy do budy UFF ;] Hehe

Dzis dzien chłopaka I dlatego wszytkich chłopaką i mężczyzną zycze wszytko co naj... lepsze na świecie :* Szczegolnie :
-Adamowi, Adrianowi,Danielowi, Wojtowi,Mateuszowi, Tomkowi, Ksiutce, Białemu, Piwkowi, Sławkowi ,Łukaszowi ,Rafałowi I WYRZYKOWI hehe itd
Nie wiem czy naszym chłopaką[ z mojej kl.] sie prezenty podobały hehe dziewczyny [ Martyna, paulina I karolina S.] kupiły im... samochodziki, I TO DO TEGO Z PLASTiKU!!! :] hehehehe Szymus i piotrus sie od razu nabijali, z tego.. hehe Ale przynajmiej było smiesznie...
Albo dzis na apelu [ TO BYŁO DOBRE WIOLU ] , Bo DZIS MIELISMY APEL O PTASIEJ GRYPIE I Wiola zadała pytanie: czy orangutany tez moga sie zarazic ptasią grypą niezle !!
A kubus z mojej klasy chciał powiedziec temu panu.Prosze pana, my mamy okaz ptasie grypy w klasie. I pan by go wybrał,ale pani go orzchaniła, ze ona wie, o co ona sie spyta :d hehe ale jajca

Juz nie pisze więcej, bo wam sie czytac nie bedzie chciało :* papapatki : :

W SOBOTE [CZYLI JUTRO ] JADE DO OLCI :d HEHE
Komentuj(12)


Link :: 11.03.2006 :: 13:09


Odważni są Ci, którzy umieją przeprosić, a co wazniejsza przynac sie o błedu, a nie ci co umieją zrobic coś czego inni nie zrobią wbrew siebie

Nie moge... Mysle czy mam to szczęscie czy jeszcze nie... Nie wiem czy mam choc można powiedziec, ze mam osobę którą kocham... Ale nie o to chodzi... najgorsze jest to, ze ja sie nie umieme cieszyc szczesciem! i gdy je mam to tylko mysle o tym jak to sie skonczy... I tego sie teraz boje... Chce umiem sie cieszyc, nie z byle czego...!


Pozdrawiam was!
Potem nastepna notka....
Komentuj(5)


Link :: 12.03.2006 :: 10:01


Siemka!! Co tam u was?? U mnie tak sobie.... dzis ide pewnie do Wyrzyka .. ALE NIE WiEM HEHE .. niE MAM HUMORU... :/
Ogolenie nie wiem o czym pisac, ale chce miec nową notka...
To moze cos wymysle, zeby was nie zanudzic...
Hm... Czy uroda jst wazna??
Moim zdaniem: nie wiem, dla kolezenstwa nie, bo kazdy ma inny gust... [ Tak jak pisze w książce w historii : kazdy jest inną małą galaktyką] Ale dla miłości to chyba jest potrzebna.. dla takich wazniaków... Ale nie mozna powiedziec, o osobie , ze jest brzydka . Bo moim zdaniem nie ma BRZYDKICH osob [ dziewczyn i chł] Bo jak mowiłam, kazdy ma inny gust. I moze mu sie podoba ta dziewczyna o kotrej inni mowia grubas itd ... Lub na odwrot! Dla siebie uroda jest bardzo wazna, poniewaz, jesli sądzisz o sobie bazyl to tracisz pociucie godoności i robisz sie niesmiała, i nie pewna..! A to bardzo zle. I nie wolno o sobie tak mowić, Bo kazdy jest piękny i przystojny na swoj sposob!! I niech tak kazdy mysli BO TAK jest! To moje zdanie! A a ty jakie masz ??????????PISCIE W KOMENATRZACH
Komentuj(4)


Link :: 12.03.2006 :: 10:28
SMIERC HANKI BIELICKIEJ
Co mowią inni o jej smierci..:
Szkoda wielka szkoda

Szkoda wielka szkoda a mi właśnie urodził sie syn - takie jest życie z jednej strony radość z narodzin z drugiej smutek po śmierci
~młody ojciec, 11.03.2006 19:54


dla pani hani

to była najspanialsza osoba w moim zyciu pamietam ją kiedy jeszcze bylam mała.jestem gadatliwą osobą dlatego babcia mówiła ,ze ja to jestem druga bielicka . pani Hanko tylko nie zagadaj pana boga ,była pani wspaniała.
~darka marka, 10.03.2006 21:25

Lecz najlepszy komentarz to :
NASZA PANI HANIA KOCHANA!!! ŻEGNAJ MISTRZYNIO KOBIECOŚCI I SKARBIE UŚMIECHU!!!

To wielki żal, wilka strata i smutek!!
Już odchodzą nasze najwspanialsze polskie autorytety prawdziwego, nie picusiowatego i plastikowego kunsztu gwiazdorskiego.
Odchodzą wspaniali ludzie. Takim Wspaniałym Człowiekiem była Pani Haneczka. Piszę zdrobiniale, bo tak zwraca się do osoby, która w zyciu człowieka zajmuje szczególnie ciepłe miejsce. Taka cieplutka była właśnie Pani Hanka. Pomimo swoich już lat, nigdy nie można było odczuć, że stała się zgnuśniałą staruszką. Może to charakter, może to życie, może szczególne cechy osobowości. Tak, były one szczególne i niepowtarzalne, tak, jak szczególna i niepowtarzalna była Hanka Bielicka.

Zawsze, ilekroć widziałem i oglądałem ją na scenie, bałem się tej chwili. Wiedziałem, że musi kiedyś nadejść, ale wyrzucałem ją z myśli zatapiając się w mądrych i prawdziwie śmiesznych monologach tej Kochanej Babci.

No niestety, ta chwila już jest za nami, za Panią Hanką. Stało się.

Pani Haneczko - rozwesel tam wysoko Boga. Już na pewno wszyscy się śmieją, a Pani w anielskim, bieluśkim kapeluszu rozpoczęła swój nowy koncert...

Wierzę, że kiedyś też dostanę bilet i będę na tej sali...

Do zobaczenia Kochana Pani Haniu!!!

Dziekuję za siłę, za uśmiech, za wiarę, że można pięknie żartować i zdrowo się śmiać...
vertigoo, 10.03.2006 22:46



[*][*][*]
Po porgramie SZYMON MAJEWSKI powiedział:
Szymon Majewski: Nie wierzyłem, gdy mówiła, że występuje po raz ostatni Hanka Bielicka miała taką energię, że inne osoby, znacznie młodsze, mogły od niej ją czerpać - powiedział PAP Szymon Majewski, autor i prowadzący program telewizyjny w TVN. Kilka tygodni temu Bielicka wystąpiła w programie Majewskiego i było to jej pożegnanie ze sceną. Tuż przed nagraniem mojego programu pani Bielicka powiedziała do mnie na stronie, że to jej pożegnanie z publicznością i ostatni występ w ogóle. Oczywiście stanowczo zaprzeczyłem - powiedział PAP Majewski. Po programie tym, podczas którego Hanka Bielicka kipiała energią, a publiczność długo wiwatowała na jej cześć, byłem przekonany, że artystkę nie raz jeszcze na scenie zobaczymy. Była niesamowita, tańczyła, krzyczała na mnie, ale też wzruszała się - mówi telewizyjny satyryk. To wielka szkoda i zaskoczenie, że nigdy jej już nie zobaczymy - dodał.
Komentuj(27)


Link :: 13.03.2006 :: 18:00
Siemka
Widze w sparwie Hanki Bielickie [*] ze duzo osob tez jak ja za nia bedzie teknić... Nie dziewie, się, ona była osoba która umiała rozbawic pubilczości swoim entuzjaznem i optimizmem.. I jesli ktos mogł choc przez chwile myslec , ze ja to robie dla komentarz BO JEST GŁUPI. Bo jak można -kolekcjonowac- komcie na czyjejs smierci:/?? jejku..
Dzis poniedziałek.. Byłam w budzie!! Tam mi się humor poprawił... hehe Było śmiesznie KUBUS na obiedzie wziął 2 batony a ja jeden ;] Ale w soczkach nikt mnie nie pobije ja wzięlam ostatnio 3 soczki na raz ;] EDZIA GÓRĄ :d HEHE
TEMAT:cO TO MIŁOŚĆ
MOja kolezanka twierdzi, ze to głupie uczucie, na które nikt nie zasługuje. Wrrrr az ciarki chodzą po plecach. Blee. Jak tak można sądzic... :/ Ale zmieni zdanie, jak poczuje co to znaczy kochac... Teraz ja to czuje, i choc moja symatia Mnie lubie i to bardzo to wole , zeby nic wiecej nie było. Gdyz mam powody. Wracając do ów tematu, to miłośc MOIM ZDANIEM : jest czyms waznym, bo bez miłości nie wyjdziemy za mąż nie urodzimy dzieci i nie bedziemy ich wychoowywac [ tyczy sie dziewczyn] Żyjemy jednym słowem: zeby kogos poznac! Jak nie poznamy To nic w życiu nie zyskamy! oprocz pieniędzy, ktore dla niektórych SĄ BARDZO WAZNE. A twoim zdanie co to miłość

Nie bede przynudzac, bo niektórym czytac sie nie chce ;] :d hehe to kończe pozdrawiam czytających odpowiedac na pytanie!!!
Komentuj(18)


Link :: 14.03.2006 :: 18:08
Siemka!!zachwile zmieniam szablon .........
Komentuj(1)


Link :: 14.03.2006 :: 19:04
siemka!! Ten szablon choć jest taki czarny, to ma to cos w soebi co mi sie strasznie podoba, to notka bedzie krótka , bo nie mam o czym pisac. Oprocz: GŁUPIEJ KAROLINY DUDZIK I KAROLINY SKIBNIEWSKIEJ !! One mnie posądziły [ i Ole ] o kopanie ich plecaków i naplucie na plecaki!! Bożę, dlaczego niby miałabym to robic , nie mam powodu [ nie liczac tego ze ich nie ciepie ] hehe Ale mi na nie szkoda notki !! hAHA POZDRO :* :*
Komentuj(10)


Link :: 14.03.2006 :: 19:56
SONDA
kogo nienawidze:
a) Kary
b) Oli
c) Angeli
d) Skiby
Ps. tu 2 odpowiedzi sa dobre

Jaka yous hyre deta:
a) 6a
b) 6b
c) 6c
d) 6d
e) 6e

Ps. yous hyre deta: znaczy klase najbrdziej lubie:

Komentuj(4)


Link :: 15.03.2006 :: 16:04
Siemka! Moi drodzy jak widac.. Mam hasło na bloga, bo szkoda mi było tych __ KAROLIN :d hahah Boze jak mi ich szkoda..:):):): Zapraszam na bula.talk.pl Tam o nich notka!! I jesli tez ich nie lubicie.. to zbieram informacje w komentarzach!! Robie club K S D T L !! Potem powiem co to znaczy :) pozdrawiam was! Jesli ich nie lubisz to zapraszam pisac, kto chce do clubu nalezec , w 6e należa, juz wszytcy oprócz : Szymona, Piotrka, KAROLIN , Dory [ nie wiem dlaczego] I SYLWI [ CHODZĄCEGO __. Myslałam sylwia, ze jestes normalna ;/ jak chcesz to moge ciebie nie lubić PTASIA GRYPA sorry ale sie prosiłas... mi sie juz nie pokazuj]!! Czyli z 22 osob do clubu NIE NAZELZY TYLKO 6 osob!!! Patrzcie i podziwiajcie jak ICH NIKT NIE LUBI :) :D POZDRO

Jeszcze nie mowie o innych klasach :)
Komentuj(3)


Link :: 17.03.2006 :: 07:24
Siemka! Przepraszam, ze tak długo nie pisąłam, ale teraz to robiąc: robie duzy wysiłek, bo mam skaleczoną lewą reke w zgęciu.. i teraz nie moge ruszajc ani ksiukiem, ani wskazującym palcem...
Ale tak po za tym to fajnie sie czuje !!nielicząc czegos co mi ktos powiedział wczoraj!! Ale potem grześ, łukasz , Mateusz S. i Kamil B. POPRAWILI MNIE HUMOR i za to wam dziekuje.... :* :*:*:*:*:*:*:*:*
Najbardziej Łukasz bo wytrwał ze man do konca na szczescie mam takie osoby, ktore mi pomogą.....

Dziś piatek , ja nie ide do szkoły. więc napisz potem notkee....
Komentuj(3)


Link :: 18.03.2006 :: 12:27
Siemka!! Co tam u was ciekawego słychac??? Bo u mnie supcio [ jak na razie] Tylko psuje mi sie humorek jak mysle, ze na nastepny piątek musze przeczytac Anię z Zielonego Wzgórza! Bożę... Załuje, ze nie mamy lektury balladyna.. Bo wolę Balladynę niz Anię z zielonego wzgorza!! :/ Połowe ksiązki przeczytałam z balladyny, a anię nawet nie zaczęłam ! Kurcze!!
Co do clubu K D S T L To powstała strona : www.kdstl.talk.pl!!
Więc jesli chcesz nazlezec: to musisz wejsc tam i w komentarzu zapisac sie! Ale nickiem! bo to animowa stronka ;] hehe ja jestem Skierka, a bula Chochlik!! Jak cos Ale przed zapisanie, sprawdz czy nie ma cie juz wpisanego [ a osoby są pseudonimami wpisane po prawej stronie bloga ]
Temat : Szkoła jakiej nie znacie:
* pewnie każdy słyszał w uwadze o szkole , ktora jest postarchem??!! W jednym z dolnośląskich gimnazjów chłopak zmusił kolegę do stosunku oralnego w ramach spłaty długu. Natomiast w Łomży 16-letni uczeń i jego koleżanka z klasy kamerą w telefonie komórkowym zarejestrowali swoje intymne spotkanie w szkolnej toalecie. Po upowszechnieniu filmu dziewczyna przeniosła się do innej szkoły. Chłopak został skreślony z listy uczniów. Jego rodzice domagają się, by pozostał w liceum.

- To zdarzyło się w czasie zajęć i było przez nich zaplanowane. Spóźnili się na lekcję 20 minut. Miejsce wydaje mi się mniej istotne. Mogli to równie dobrze zrobić na dyskotece, w domu pod nieobecność rodziców. Problemem jest, że to się stało – mówi Grażyna Chodnicka, dyrektor III LO w Łomży.

Dla młodzieży seks przestał być sprawą intymną. Jest przedmiotem żartów i zabawy. Średnia wieku inicjacji seksualnej w Polsce to 17, 18 lat. Dwukrotnie wzrosła też liczba 15-latek, które zaczynają życie seksualne.
Najfajnijsze są komentarze, ktore zosatwili :

SEX JEST NORMALNĄ SPRAWĄ!!!

JA MAM 12 LAT I TEŻ SIĘ JUŻ BZYKAM. MI SIĘ AKURAT NIE ZDARZYŁO JESZCZE ROBIĆ TEGO W SZKOLNYM KIBLU, ALE NIE WYKLUCZAM TAKIEJ OPCJI. PEWNIE BYŁOBY FAJNIE - LUBIĘ SEX W MIEJSCACH PUBLICZNYCH. O CO ROBIĆ TAKIE WIELKIE HALO? PRZECIEŻ SEX JEST NAJNORMALNIEJSZĄ RZECZĄ NA ŚWIECIE! WSZYSCY TO ROBIOM WIĘC CZEMU MŁODYM NIE WOLNO? JAK BĘDĘ STARA TO NIKT MNIE JUŻ NIE BĘDZIE CHCIAŁ, A TERAZ SKORO MAM POWODZENIE TO KORZYSTAM Z NIEGO. TO JEST NORMALNE I TYLE!



~Martyna, 13.03.2006 23:20

Komentuj(4)


Link :: 18.03.2006 :: 18:08
siemka! tak jak moje ziomki chcieli. to spełnie ich prośbe!! :)
~~KONKURS NA NAJ...bloga!~~
Każdy ma szanse!! Oceniac bedziecie sami!! w komentarzach :D
Jesli chcesz sie zapisac to u komciu napisz
Imię i pseudonim
Lat i adres strony
piscie komantrze!!
**
Co tam u was?? Jakos mało komciow ostatnio??!! Komentujcie :)
Dziesiejszy temacik to : Dlaczego nienawidzimy??
Moze głupi temat, ale warty przemyslenia ... Bo tak, zdaniem dziewczyn: Jesli ktos mi cos zrobi[ wyzywa mnie, lub obraza, posądza o co czego nie zrobiłam ] wtedy tę osobe nienawidze... Choć moze, nienawidze to za mocna słowo... Moze NIELUBIE, Ale jesli ta osobami robi mi za złośc widząc to, ze ja nie chce, i ze prowadzi do płaczu,ale nadal nie przestaje mi dokuczac, WTEDY Ją NIENAWIDZE.. MI SAMEJ NIE ZDARZYŁo się POLUBIć OSOBY KTOREJ NIE AKCEPTUJE, ALBO NIENAWIDZE , Bo np. niektore osoby NIE LUBIAŁAM ale teraz zmieniam zdanie :) hehe
zdaniem chłopaków: nie mozna nikogo nienawidziec.. dziwne zdanie o tym wszytkim, nie??
Dlaczego dziewczyny sa bardzije obrażalskie niz chł. i biorą wszytko do serca? tego juz chyba nikt nie wie. MOZE dlatego, ze to słabsza płeć i bardziej DELIKATNA??!!
KONCZE a co wy o tym myslicie??
Komentuj(5)


Link :: 19.03.2006 :: 10:56
Siemka!! Co do konursu to sa nowe 2 blogi
Czyli zgłoszeni są :
1.www.kwiatek13.talk.pl
2.www.biedka.talk.pl
3.
4.
5.
6.
7.

Motto: Kochac stale, albo nie zaczynać wcale
Te zdanie jest wam dobrze znane!! I kazdy je rozumie... Kiedys to było moje motto, ale straciło swoje mocne znaczenie ! historia długa. Miałam juz choc duzo chłpoaków to kochałam mało... chyba tylko 3 razy.... I teraz kocham choc nie chce ! Kogo? tajemnica...
Ta miłośc trwa juz długo i w każdą noc prosze Boga , zeby minęła, bo choć czasmi jest odwzajmniona, to jej nie chce...:/
KOncze notke :*:*:*
pozdro

Komentuj(10)


Link :: 19.03.2006 :: 18:28
Ludzie ratunku Zyć mi sie nie chce , nie mam po co.... Boze.. za co tak jest ! nie moge powiedziec jak , ale to jest kurna taki szczegół a tak boli :/ Ale kurna dlaczego??? Tyle osob probuje mnie pocieszyc, ale chyba tylko jedna moze to zrobic....ale ona nie chce i mi sie zdaje, ze juz nic sie nei zmieni! Boze co ja takiego zrobiłam ......... :/ boze ratunku.......:/

Chce czuc , myslec i wierzyc co znaczy kochac, a nie myslec jak to sie skonczy! chce umiec cieszyc sie chwilą, chce wiedziec jak sie kocha tak , zeby nic nie zepsuć chce poprstu zazanać miłości takiej jak wtedy........:/ szkoda!

Że ja tylko gdybam, że Bóg nie spełni każdej mojej prośby! że Bog nie pozwoli mi władac kims ..Że Bóg da mi do zrozumienia , ze jestem tylko śmiertelnikiem... A nie jakis bustwem i ze kiedys to co teraz jest sie skonczy .. Ale to lepsze..:/ A gorsze bedzie w sercu twić i żerować. Żeby wyssac całą krew i miłośc która nigdy nie przeminie !

BEZKOMENATRZA
Komentuj(8)


Link :: 20.03.2006 :: 14:32
Siemka!! Mozna powiedziec, ze o 1/100 humor mi sie poprawił! ale to mało... Nadal nie moge zapomniec , ze on jest i chyba nawet nie chce tego zrobic, ale dlaczego tak jest ze dopiero po rozstaniu czuje co terace ??? nie wiem.. pomocy ! Chciałabym sie zabic.. Ale nie! Nie mogłabym tego zrobic, bo za bardzo boje sie bolu a co gorsza smierci ...:/ Szkoda, ze ta osba, nie moze wiedziec, co ja czuje. Niech mysli na odwrót i niech ze mna nie gada.. [ choc ja tak nie chce ] chce po poprostu zatrzymac czas i powtarzac go w kolko tam w ** jak z nim byłam! To był najwspanialszy dzien i najbardziej .. hm.. szczęsliwy Szkoda, ze teraz to tylko WSPOMNIENIE.. Boze gdyby on cos jeszcze czuł HM... :/ nie mozliwe.... A moze ...???
pozdrawiam ! :*

Komentuj(3)


Link :: 20.03.2006 :: 14:53
O pani! jesli w zamku są czeluście ,
z czeluści ogien bucha,a ty każesz
wskoczyć- to wskoczę. Jesli na odpuście
ksiądz nie rozgrzeszy, to wezme na siebie
śmiertelne grzechy, kotrymi sie zmażesz.
Jeżeli dzida będzie mierzyc w ciebie,
Stanę przed tobą, i za ciebie zginę...
Czegóż chcesz wiecej...

to moge powiedziec JEMU [ on bedzie wiedział, ze
to o niego chodzi]


Ten fragment z tego co przedstawiam to najbrdziej
pasujący do mnie :
(...) Na niebie jest Bóg...
Zapomnę, ze jest, będę zyła,
jakby nie było Boga

moze to dziwnie brzmi.. ale mi chodzi o to, ze
bede zyła tak jakbym go nie słuchała...
Bo Bog mi kaze walczyc o niego....a ja
juz nie mam jak i siły... :/

PISCIE KOMCIE... :/ niech o n napisze......
Komentuj(6)


Link :: 20.03.2006 :: 19:13
Siemka! zrozumiałam, ze nie warto nadal o niego walczyć!! teraz wiem, kto jest moja sympatią...!! i to mam nadzieje odwzajemniona miłość :* Nie powiem kto to!! Nikomu [ oprocz jemu , choc moze nie powiem ... ;] ] pOZDRAWIAM wszytkich..... nie walcze o niego, bo juz i tak nic powtarzam : NIC to nie da!! pozdro !!!
Komentuj(13)


Link :: 22.03.2006 :: 17:29
Siemka! jak tam u was??? Przed chwila byli u mnie chł! i popisali sie inteligencją WOW dla nich BUhihihi
U mnie świetnie... gadałam wrescie z wojtkiem ma juz kom!! miłama co robic Ale zanim wrocic to minie ... hm... 2 tygodnie... WOW Dzis mi dopisuje humor [ mimo , ze poklociłam sie z ...nie chodzi mi o moja byłą sympatie!!! ] fajnie :/ heheh

Szanuj bliźniego swego jak siebie samego
To zdanie[ a raczej przykazanie] każdy zna!
A co one znaczy?? To tez nie jest problem
zgadnąć!! Moj pan od w-f [wychowawca] pytał
sie mnie jak powinno sie traktowac kolezankę.
Teraz ostatnio była NIE MAŁA afera ze mna i
K.S w roli głowej!odpowiedziałam, ze tak jak
chcemy, zeby sie nas traktowało, Hm...
Czy na serio..? choc ja to powiedziałam, to
ja tak NA 100% nie robie!! szczerze mowiąc
ja robie na odwrót! wyklinam osobe ile sie
da,az sie podda! PO prostu nie lubie sie 1
podda, dac komus MNIE przegadac. Nie znam
osoby, ktora dała mi rade w przegadaniu!
Bo [ moim zdaniem ] nie po to Bog mi dał
usta zebym milczała i nie mowiła własnego
zdania!! Niektorzy mnie za to nie lubią
ale są osoaby, ktore widza w tym dobrą
strone! i za to im dziekuje :* :*
Komentuj(3)


Link :: 23.03.2006 :: 16:25
Siemka!! Jak widac troche udoskonaliłam menu fajne?? Wybrałam takie njaciekawsze... A co do piosenki to wybrałam taką , bo posuj mi najbardziej do bloga!
Szczęście w życiu nie polega na tym, żeby być kochanym. Największym szczęściem jest kochać...
... więc nie smucmy sie jak nie jest odwzajemnione uczucie, gdyz powinnismy sie cieszyc tym, ze mozemy kochac!!Bo to jest uczucie , ktorego mozna pozazdrościc. Najbardziej doceniają to, te osoby, ktore nic a nic nie mają. Za to te osoby, ktorym nic nie brakują sadzą, ze miłośc nie jest potrzebna! Jak tak mozna uwarzac?? :/ Ja nie wiem i sie nie dowiem, bo nawet jak mi sie w życiu poszczęsci to bede pamietac co znaczy KOCHAC , Bo to jest najwspanialsze uczucie na swiecie [ choc czasami sie jej wypieram]
...::Edzia::...
Komentuj(15)


Link :: 25.03.2006 :: 19:03
Siemka!! Niestety musze powrocic do osoby [ o ktorej nie moge nic pisac [ prawdy o jej wyglądzie itd ] bo ona sie skarzy :/ ] .
Bo znow zaczynają sie jej komentarze.. i ona śadzi, ze ma lepszy blog ode mnie........ BOZE Jesli chcecie sprawdzic www.mloda0130.blog.onet.pl Normanie kwach
Nie bede dręczyc was śmiecmi!
Co tam u was?? Bo u mnie przygotowania do testu kompetencji! dzis garałam w kwadraty z didkiem , korzeniem i krzyskiem i sławkiem i z danielem było wporzo dzięki wam za fajną gre!! i dzieki korzen , ze wiem serio coc sądzisz o mnie i o... : juz wiem, ze nie bede sie słuchac **!! gdy cos powie o was wierze wam : dzis bez tematu luźna notka
:* :* dla didka , korzenia, sławka, krzyska!!! i dla tych, ktorych nie napisałam [ OPROCZ K.S]


PS. ks nie dziw sie , ze tak ŁAGODNIE o tobie mowie!! ty jestes zdolna do skarzenia bu hahahahah i ona ma 12 lat.. gora 1 lat :* :* :* dla was KDSTL GORĄ :d
Komentuj(9)


Link :: 29.03.2006 :: 19:19
Siemka!! Sorcia, ze nie pisałam notek!! To przez braku czasu... Bo [niepotrzebnie] sie uczyłam do histy, gdyz nie miałam spr!! PAni powiedziała , ze napisze go gdy bedzie oddawac innym dziecią sprawdzone..ni potrzebnie sie uczyłam.. Hm.. Co tam u was?? U mnie super!! A jak tam sprawy sercowe?? bo u mnie WPORZO kocham kogos i to bardzo i to jest inna osoba, niz myslałam...NIE PYTAC BO I TAK NIE POWIEM :p
Dzis była na blokach i spotkałam Baranka ;] POZDRO DLA NIEGO Spotkałam rowniez Wiolkę i zoche! pozdo dla nich
Z korzeniem znow sie poklociłam chyba.. nie wiem ... Ale ja wole nie. Jutro to z nim wyjasnie..


MOJ BLOG ZOSTAŁ PRZENIESIONY NA EDZIAFLO.BLOOG.PL
Komentuj(1)



księga goœci

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień


{linki}


lay: lay-4-u