PS Poniewaz ostatnio zadko pisze notki, teraz to nadrobie!

Siemka w tym momencie oglądac na TVN mumia Chodz nie wiem dlaczego i tak to mam na kasetach [mam tez 2 część] hehe
dzieki Bogu dziś piatek!! Jutro nie idziemy do budy UFF ;] Hehe

Dzis dzien chłopaka I dlatego wszytkich chłopaką i mężczyzną zycze wszytko co naj... lepsze na świecie :* Szczegolnie :
-Adamowi, Adrianowi,Danielowi, Wojtowi,Mateuszowi, Tomkowi, Ksiutce, Białemu, Piwkowi, Sławkowi ,Łukaszowi ,Rafałowi I WYRZYKOWI hehe itd
Nie wiem czy naszym chłopaką[ z mojej kl.] sie prezenty podobały hehe dziewczyny [ Martyna, paulina I karolina S.] kupiły im... samochodziki, I TO DO TEGO Z PLASTiKU!!! :] hehehehe Szymus i piotrus sie od razu nabijali, z tego.. hehe Ale przynajmiej było smiesznie...
Albo dzis na apelu [ TO BYŁO DOBRE WIOLU ] , Bo DZIS MIELISMY APEL O PTASIEJ GRYPIE I Wiola zadała pytanie: czy orangutany tez moga sie zarazic ptasią grypą niezle !!
A kubus z mojej klasy chciał powiedziec temu panu.Prosze pana, my mamy okaz ptasie grypy w klasie. I pan by go wybrał,ale pani go orzchaniła, ze ona wie, o co ona sie spyta :d hehe ale jajca

Juz nie pisze więcej, bo wam sie czytac nie bedzie chciało :* papapatki : :

W SOBOTE [CZYLI JUTRO ] JADE DO OLCI :d HEHE


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Komenatrz z: 12.03.2006 :: 10:32 ::Kod: cmk109.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
ale z tymi pampersami to niezle a zocha biedan .. mogla biodrowek nie zakladac :d hehhe ;]


Komenatrz z: 12.03.2006 :: 10:31 ::Kod: cmk109.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
dzieki wiolu :) :) :)


Komenatrz z: 11.03.2006 :: 16:53 ::Kod: cmq167.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wioleta

Tresc:
i pozdrawiam tych wszystkich co siedzieli i sie śmieli razem ze mną na apelu :D i Ciebie Edzia i Gosia też pozdrawiam


Komenatrz z: 11.03.2006 :: 16:51 ::Kod: cmq167.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wioleta

Tresc:
my chłopakom kupiłyśmy pampersy i lizaczki smoczki :D było super, jeszcze do tego było przedstawienie jak używać tych pampersów :P było bardzo śmiesznie na tym apelu o ptasiej grypie, ja nie chciałam się spytać ale byłam ciekawa czy Orangutany mają ptasią grype żeby się przypadkiem nie zarazić :) jeszcze na tym apelu z Korzeniem, Didkiem, Wojtkiem, Uniem, Kluadią. Jolką śmialiśmy się z Zochy bo miała spodnie biodrówki i jak usiadła to było jej widać.. wiecie co :)


Komenatrz z: 11.03.2006 :: 12:46 ::Kod: cko63.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia : do adam

Tresc:
dobrze, sorry , ze nie moge gadac na skype, ale nie mam ostatnio humorow ...:/ i w ogole... a co u ciebie???


Komenatrz z: 11.03.2006 :: 12:34 ::Kod: tarchaly.netway.com.pl

Komentarz od: adam

Tresc:
jak tam


Komenatrz z: 11.03.2006 :: 11:01 ::Kod: ckt67.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Gosia

Tresc:
Hehe....no to fajnie musiał być na tym apelu :D:D moja klasa nie była szkoda...a to dlatego że poszliśmy do domciu już, bo mieliśmy tylko 4 lekcje...eh szkoda :( :(:( Pozdrówki i buźki paps :*


Komenatrz z: 11.03.2006 :: 10:09 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od: Angelus

Tresc:
cześć.na tym apelu o ptasiej grypie było nawet śmiesznie.odwiedzaj moją stronkę.papa:*



Komenatrz z: 11.03.2006 :: 09:45 ::Kod: cko63.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
:)


Komenatrz z: 11.03.2006 :: 09:44 ::Kod: tarchaly.netway.com.pl

Komentarz od: adam

Tresc:
kocham cie


Komenatrz z: 11.03.2006 :: 09:40 ::Kod: cko63.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
adam, jka ty te kometarze wstawiasz ze ich nie ma??? ODP najpier piszesz i nacicskasz dodaj a potem dodaj koemnatrz



Komenatrz z: 11.03.2006 :: 09:37 ::Kod: cko63.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
no dlaczego nie komentujecie???




Księga Gości


Dawne dzieje:
{archiwum}



Layout by colld