Link :: 04.01.2006 :: 20:34
Przepraszam, że nie pisalam. Była zajęta. Dwie osoby wiedzą jak byłam zajęta Oczywiście dzieki nim Ale było warto dzis chce przeprosić rafałka. Ale nie moge, O trzy lata jestes za stary. Przepraszam i nie gniewaj sie . A do matiego- jutro do woli
Ale dziś było zamieszanie! W szkole było fajnie. Nie miałam ani jednej lekcji, bo latałam po szkole robiąc prace na konkurs jupi Ludzie ZASILCIE SOBIE KONTO, bo nie mam z kim puszczac sygnałów!! To sie tyczy wszytkich chłopaków Kończe:
-olexa i engel- PISCIE WIĘCEJ NOTATEK
- my boyfriend- sorcia za dzis, ale nie chciałam, ale jutro to co innego
- do rafiego- NIE GNIEWAJ SIE
Komentuj(1)


Link :: 07.01.2006 :: 12:04
Siemka Długo nie pisałam. Dużo sie wydarzyło. dzis o 13.00 ide pogać w nogę. Wiem, pewnie myslicie, ze jestem jakas chora , bo przeciesz jest snieg. Ale inaczej to wygląda jak jest się tam :0 dzis zmieniam szablon. ten mi sie kompeltnie znudził Chce zrobic drugi blog. Ale nie wiem co ja tam bede pisać i robić. Moze macie jakies pomysły ???? Czekam na wasze komentarze :] w szkole jest organizowane ferie. Chyba pojade. Norbi i Korzen jadą Bedzie fajnie, ale było by fajnie jakby moj boyfriend pojechał Ale on mowi, ze raczej nie Oj przeżyje bez niego tydzien :] Mam pytanko do rafała- kiedy idziemy na frytki Ludzie nudno mi więc komentujcie. nidługo bedzie cos tu ciekawego czekajcie ...

..::Edzia::..
Ps :* Dla mojego chłoapka :* :*:*:* Bo jest kochany itp :]
Komentuj(8)


Link :: 08.01.2006 :: 10:42
Siemka!!! Dużo myslałam o Angeli. Bo ona nie potrzebnie lata za arkiem! Nie dziw sie angela! To prawda! Ty sama za nim biegasz,a potem ON CI robi prykrość!:( NIe dziw sie, jak niedługo bedziesz płakać w poduszke! Trzeba było nie zaczyć! Choc arek tez nie jest bez winny. Pedał! Żeby powiedziec komus prosto w twarz to co najbardziej boli. Jak widać, moze wyglą , ze nie jestem po niczyjej stronie i tak JEST! bO to mnie wkurza . To jest odojgu wina! Juz koncze z Arkiem! wczoraj jak wam napisłam, grałam w gałę [ nożna] na sniegu :] Z danielem, Matim, Mateuszem Wy., Rafałam K., Marszałam i Adriankiem... I z karoliną... Nie wiem czy wszytkich wymieniałam, ale miałam dobry skład, za 2 razem, ale za pierwszym też :) :] Dzis Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (WOŚP) Ide za dziewczynami, chodz bym wola z chłopakami. Ale nie bede z nim codzinnie [chodz bym bardzo chciała]:) :D Chce pozdrowić matiego aniela Rafała . Troche sie rozpisałam. Kończe. Bardzo kochammmmmmmmmmmmmmmm mojegooooooooooooo missssssssssskkkkkkkkkkkkkkkkkkkaaaaaaaaaaaaaaaaa :} :] :]
Komentuj(5)


Link :: 12.01.2006 :: 19:50
Siemka Przepraszam, że tak długo nie pisałam notatek. Nie miałam czasu i ochoty. Zerwał ze mna taki chł. ale mniejsza z tym Niedługo ferie .. hm.. A ja mam kolonie :] a na kolonii bedzie zajebiście. bedzie cos tam takiego, co bardzo chciałam :] To bedzie bardzo przyjemne reszty sie domyślcie :] Mysle o takim jednym... Czy on mowi prawde. jesli ON bedzie to czył. to niech wkomentarzu mi napisze, czy to prawda... ze on mnie...!! ok? Spox :]

Ferie na zimowisku są od 16.01-22.01.05r :] juz nie moge sie doczekać!! :* dla daniela [ dzieks za zdjęcia] i dla "NIEGO" [ tego tajemniczego ]
Komentuj(2)


Link :: 15.01.2006 :: 09:49
Siemka
Jutro wyjerzdzam na zimosko... Troche wam pisałam o nim ... Więć nie bede tego robic drugfi raz. Ale okzało sie , że ze mna jedzie Olga matruiasz. ale bedzie zarąbiscie

rafał--> juz jest zgoda ))

Ta notka nie bedzie długa bo musze sie pakować. gdy wróce to wam opisze ten zajbisty tydzien, który mi sie szybkuj ;] hehe ))
:** dla matiego Rafała i daniosa :]
Komentuj(1)


Link :: 15.01.2006 :: 18:43
Siemka Przed chwilą spakowałam się na wyjazd. Była tez u Pyśki... Bede za nią tesknić. Juz jutro musze wstac o 5.30 rano. Bo zriórka bedzie o 6.45 :] i Bede jechać 10 godzin!! Jezu... az 10 godzin... I na dodatek mam chorobe lokomocyjną...
Juz nie moge sie doczekać... Musze kupic klisz , i wziąc ze sobą zeszyt , zeby opisywac kazdy dzien... Do gazetki :] jestem fortgrafem i dzinnikarką ;] lubie to... Ale zdjec mi sie wyjątkowo nie chce robić... Bo musze zwykłym aparatem. A nie cyfrowym... Musze schoć buty i kapcie :* dla matiego rafał i daniosa :]
Komentuj(3)


Link :: 23.01.2006 :: 14:22
Siemka. 21.01 wróciłam z zimowiska. Opisze to krótko i wzwiężle. Pierwszego dnia było zajebiście. Powodu nie podam ;] ale niektórzy łapia o co chodzi. Drugiego dnia, było gorzej, bo sie pokłóciłam z paroma osobami. I musieliście bardzo wczesnie wstawać. trzeciego i czwrtego dnia tez było do dupy. Piątego dnia doszła kasa, szkoda ,z e tak mało. [ 50 zł ] Pooddawałam długi i zostało mi 20 zł. :] to zrobiłyśmy piżame party szkoda, ze sie nie udało.... Przez nauczycieli hehe ... Wydałam ostatnia kase na nieudane przyjęcie... Ja to mam szczęście. I ostatniego dnia. W sobote gdy wracalismy, wstąpiliśmy od krarkowa . Tam nas oprowadzał pan, który opowiadał o zabytkach itp. Widziałam smoka wawelskiego. Zamek na wawelu.... Ale najlepszy w dni powrotu było to , żę sebka poprosił mnie o chodzenie...
Więc widzcie aż tak fajnie nie było. Ale i tak nie było najgorzej. A nie wspomniałam o pokoju! Mały obskurny hehe i drzwi od łazienki sie... nie domykałay.... A miało byc tak pięknie. Choć nie załuje, ze tam pojechałam, bo poznałam niektórych od innych stron... Szczególnie chł np DIDKA! a lubiłam go, a po tym co on tam MI ZROBIŁ to niech spierdala na banbusa :] hehe Koncze , bo sie rozpisałam pozdrawiam całe ziomwisko 6b, e i rafał daniela
Komentuj(12)


Link :: 26.01.2006 :: 08:58
Siemka! Rafał juz nie jestem zła... Ale to było hamskie bo mogliscie porposić a nie mnie szarpać! Jakcos takiego sie powtórzy toja juz sie odbarze na dobre !! Mati zrobił sobie bloga nacisnij TUUUUUUU a wejdziesz do niego..
Wczoraj były Paulinki ur. Wszytkiego najleszego i duzo duzo zdrowia !! Jak bylismy u niej na chacie było fajnie co my tam nie robiłysmy :] hehe Chciałambym tak codzinnie a potem jak wracałam... to OSZCZĘDZE STRONY :/ pod wieczór napisze notke
Komentuj(3)


Link :: 29.01.2006 :: 13:14
Mam zły humor Jak można oszukiwać osobę, ze sie ją lubi?? Jesli kurcze wam sie nie podoba moj blog to ja nie każe wchodzić!! OK??? Zmienimy temat... Już niedługo WALENTYNKI. Jestem ciekawa ile dostanę kartek ;] Dziewczyny mowią , ze pewnie dużżo! Ale ja ne jestem pewna Oczwiscie ja wysle jedną kartke... do.. nie wazne Choć po dzisiejszym co zobaczyłam ... To chyba się rozmyśle... :[

konkretne posty:

OLEXA----> dzięki za to, ze mam z kim pogadać

MATI----> HUmor umiesz popsuć!

Rafał----> bez komentarza

DAWID DIDEK--> Moze sie pogodzimy... ale musisz sie postarać!

Sławek---> I jak blog? podoba ci sie ??

Dla czytających pozdro i :*
Komentuj(8)


Link :: 30.01.2006 :: 13:49
Siemka! najpierw chce wam powiedziec , ze wszytkiego GŁUPIE I BEZNADZIEJNE KOMENTARZE O MOIM BLOGU KASUJE Gówno mnie obchodza jakies ososby , które ... oszczędze wam czytania :d :* narka
Komentuj(1)


Link :: 30.01.2006 :: 13:56
Heyo! Humor mam zajebisty! Chciałabym jeszcze tydzien wolnego ) bo bardzo chce cos zrobic z kims W -tamtej- notce chodzi mi o to , ze ktos mnie nie lubi, A nie że ja kogoś nie lubie! źle zrozumiałeś Wyrzyk A po za tym ja ciebie lubie! Co do głupich komentarz to przeczytajcie poprzednia notke...!
Nawet cieszę sie , ze juz do szkoły poszłam... Gdy by nie homeworks to było by wporzo! ale niestety to nie możliwe... Zawsze nam cos zadadzą ( Musze kończyć bo musze poćwiczyć taniec ... :* papa :] jak cos to gg ;]
Komentuj(12)



księga goœci

2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień


{linki}


lay: lay-4-u