Link :: 01.12.2005 :: 13:03
Siemka Zaczynam wszytsko od nowa.
Każdy mowi, że miłosc boli. Mają racje Ale bez przesady Dużo dziecznyz mojej kl. mi zazdrosci powodzenia. hehe. Ale zawsze moją symaptia miała mnie w dupie. Dopiero teraz ... Wiem, ze moja symaptia cos czuje do mnie , bo mi powiedział. Czuje to cos co mnie rozgrzewa. Za takie cos warto tyle czasu ciepiec :d :* :* :* musze konczyc , bo musze upięknic moj blog
Komentuj(12)


Link :: 02.12.2005 :: 18:35
MAM ZŁY HUMOR...
Bo mam problem i nie chce o tym mowić. Po prostu nie wiem kogo wybrać.
P.S potem cos napisze
Komentuj(0)


Link :: 02.12.2005 :: 19:54
Czesc Czy zakochałaś się w kimś ? ??? Napewno !!! A w dwóch osobach, zakochałaś się kiedys??? Wydaje sie normalne. Lecz gdy masz szczęście. Oni sie w tobie zakochają!!! Mi się tak zdarzyło!!! Moje dwie sympatie proszą mnie o chodzenie W TYM SAMYM CZASIE!! I kogo tu wybrać Dlatego mam zły humor Bo kocham te dwie osoby tak samo mocno. A jesli wybiore jedna osobe z tej dwójki to bede myśleć, że źle zrobiłam, bo mogłam wybrać tę drugą !! Rozumiecie ??? Ja nie chce mieć aż takiego szczęścia
Pozdrawiam olcie
Pozdrawiam Majmusa i Korzenia
P.S Napisze jutro nową notkę
Komentuj(9)


Link :: 03.12.2005 :: 19:30

Komentuj(0)


Link :: 04.12.2005 :: 16:02
Czesc Co słychać u was?? Bo ja juz wiem !! Wiem to co mnie męczyło i to ile dni !! Wiem i jestem szczęsliwa, że to odkryła. lecz niestety szczęście mi nie dopisałogdyż ta osoba , która zyskałam w moim sercu miano NAJWAŻNIEJSZEGO opuściło mnie. A ja tylko patrze i nic nie robie. NIe powiem wam którego wybrałam czy majmusa czy korzenia TAJEMNICA aLE POWIEM WAM TYLKO , możecie sie tylko domyslać ;]
Teraz znów musze sie starać o symaptie Chodż jeden mi został. A drugi uciek
No coż .... KONIEC

Coś optymistycznego Jak wam wiadomo we wtorek są mikołajki. Moja kl jak podnie i "d" bedzie miała zamiast tego wigilie. I tam na tej Wigili bedą prezenty. Jutro losujemy
Moj kolega spytał sie mnie co może kupić dziewczynie, ja powiedziałam co i gdzie może nabyć. A potem powiedział,że jeszcze jedna dziewczyna mu cos daje Więc ja [ bo to jest moj najlepszy kumpel] postanowiłam mu tez zrobic prezent i mojejemu chłopaków. Jemu kupiłam [ tak jak sie umawialiśmy: coś małego i śmiesznego] śmieszną pszczółkę na sprężynce . Ciekawe co powie jak ją zobaczy i ciekawe co ja dostane od Majmusa i Daniela ??
Komentuj(1)


Link :: 06.12.2005 :: 19:16
CHOLERA CAŁA NOTKA MI SIE SKASOWAŁA

czesc
ta notka którtka :
CO do miłości to niżle ale nie superglancko

Co do imprezek może ktos mnie zaprasi

Co do fajnych wypadów dzis była fajnyn pod wieczór hehe Zapoznałam sie z fajną osobą

odwiedzicie : Engel"
Komentuj(2)


Link :: 08.12.2005 :: 20:01
sIEMKA WAM MAM WYJĄTKOWO PASKUDNY HUMOREK
Pokłóciła sie z Danielem , przez głupawy powód Chodzi o jego dziewczyne. Ale nie dlatego , że sie w nim kocham, tylko przez tę laskę trace qmpla Głupio sie czuje przy niej w szkole [ jak ja iwdze ] i na sks czuje , że ona wie, że ja jestem na nią za to wkurzona ... szkoda słów. Pokłóciłam sie , ale za to pogadziałam sie z innym kolegą To juz lepsza nowina Wrescie jest z kim sobie pożartować Supcio i gitx. Pogadziłam się równiez z Korzeniem . A dzis na dwórzu było fajnie spotkaliśmy didka i tak jakos fajnie sie złozyło, że szybko naszam mała grubka powiększyła sie znajomymi Fajnie , nie ???
Dzis pozdrowniea dla
1. ANGELI - WWW.ENGEL.TALK.PL
2. OLGI - WWW.OLEXA.TALK.PL
3. DLA WSZYTSTKICH ODWIEDAJĄCYCH . WSZEGOLNIE CHŁOPAKÓW
Komentuj(5)


Link :: 09.12.2005 :: 10:50
Co za zycie Troche mam dobry nowin, ale zycie jest okrutne i nie zmienie zdania. Wyobrazcie sobie. Jest chłopak, z którym zawsze chciałam chodzic. Ale poznałam drugiego [ jego kolege ] na poczatklu ten 1 mnie nie kocha , ale za to ten 2 tak. I ja tego 2 . Az do tej pory . A teraz ten 1 , do którego caly czas cos czuje . milosc mi wyznał. I teraz ZNOW musze wybrac pomiedzy 1 a 2 ? Ale ja obojgu chyba kocham. Albo mi sie jeden podoba a drugi to milosc?!!?? nie wiem I teraz pytanie : co ja mam zrobic??

Odwiedzajcie mnie Prosze !! Ja co dziennie pisze notki, wiec co dzien wpadajcie BUZIAKI PAPA
Komentuj(6)


Link :: 10.12.2005 :: 14:17
KONKURS
Bedzie on polegał na ocenie przez was najlepszego bloga. Dzis o godzinie 18.00 rozpoczne konkurs więc spierzcie sie z zgłoszeniami. Piersze miejesce bedzie nagrodzone 20 komentarzami Drugie miejsce 14 komentarzami Trzecie mijesce 10 komentarzami I kazdy kto sie zgłosi choć nie zajmie zadnego mijesca dostanie 2 komentarze ! Mam nadzijeje, że podobaja się wam warunki Sonda o 18.00 potem nie przyjme zadnych zgłoszeń!!

Notka o mnie potem
Komentuj(10)


Link :: 10.12.2005 :: 23:07
Siemka wam Mam same dobre nowiny. Co do KONKURSU - TRWA DO 17 GUDNIA. wIEC CI KTÓRZY SĄ W SĄDZIE [ A JEST ONA W MENU OBOK ] NIECH POLECAJA TĘ STRONĘ ZNAJMOMYM , I NIECH GŁOSUJĄ

wracając do mnie to chce wam powiedziec , że moj ziomlaski qmpel założył bloga. A jesli on to bedzie czytał,TO MUSZE SIE GO ZAPYTAĆ: czy moge podac twój adres bloga u mnie w następnej notce , bo jesli n ie to ppowiedz ?? Wezmą je same osoby z naszej ziomalskiej wiochy hehe ?? wiec czekam na komentarz od DANIA

Te wszytskiego Notatki pisałam do ludzi którzy nie miszkają blisko mnie ani mi znajomych ! Teraz mam taką osobe która mnie zna i bedziesz szczerze komentowac [ jestes dokładnie 3-ci ] ! TAK daniel !! Mam na mysli ciebie hahaha
szczerze mowia ta notka jest tak w całosc do Daniel skierowana Taka powiltalna NOTKA
Pozdrawiam :
Dania i jego gril
Majmusa
Dominika i Dupskiego
Rafcia Kryszczaka i Klo.
Renie i reszte vipków z kolonii
ENGEL.TALK.PL- z moje zio. wichy
OLEXA.TALK.PL- z mojej ziom. wichy

3MAJCIE SIE CIPLUTKO
Komentuj(3)


Link :: 13.12.2005 :: 17:20
Siemka Dzis w szkole Unio z Didkiem za to że powiedziałam , ze didus jest słodki z twarzy to położyli mnie na ziemi ;] nie było łatwo A na rekolekcjach było fajnie. Przyszłam z Wojtkiem K. korzeniem i didiekm, potem dołączyli ola, kara-siara ,Rychta mAti, i norbi i pawcio Cała fajna paka. Tylko brakwał o poru z 6d Didek JAK zawsze zboczony temat nawinął. Wole to ominąć . Dziewczyny siostra oddaliła od nas a ja sam siedziałam pomiędzy korzeniem i dideK. kONCZE bo musze lekture na jutro przeczytac ;/ papa
Komentuj(6)


Link :: 14.12.2005 :: 18:59
Siemka wam Nie wiem o czym pisać [ pierwszy raz] napisze, więc krótką notkę. Dzis do Rychty ktoś wysłał sms, a brzmi on tak : Kocham cię. Edzia !! Kurde!! Ktoś sie pode mnie podszywa. Pewnie jakas debilka!! Bo ten sms był wysłany z bramki internetowej !! Kurde.... Hamstwo :/ I CO ON MYSLI :0 !! Wole nie wiedziec!! Było tez małe zamieszanie z blogie Daniela daniel prosze nie kasuj bloga sorrka za tam to ale ty zacząłes A jak skasujesz blog to ci z dupy nogi powyrywam Zartowałam hehe dOBRA rozpisałam się . BUŻKA DLA daniel [ nie kasuj bloga], olexa.talk.pl i engel.talk.pl :* :* :* papapa;]
Komentuj(5)


Link :: 16.12.2005 :: 14:47
sIEMKA, CO SŁYCHAĆ? bO U MNIE NUDY . MOJ QMPEL CHODZI Z MOJEĄ PSIAPSIÓŁA DZIEKI MNIE :] MOZE JESTEM TROCHE ..... ZAZDROSNA... ALE TROCHE !! chciałam przeprosić Majmusa, za tamtego sms, bo to nie prawda do daniel mowił, i SORCIA MOJAUS :* naprawde załuje !!! lepce bo ide do koleżanki :* buzka
Komentuj(2)


Link :: 18.12.2005 :: 17:09
Siemka Co tam u was słychać??U mnie fajnie 16.12.05r miałam wigilie clubową ! Zajebiście było. Mowiłyśmy sobie to co nas w sobie wkurza i nasze postanowienia. I co najwazniejsz PREZENTY !!! I można powiedziec, że to była nasze rocnica clubu , która `konczy` dwa lata!! wow!!! Teraz zosała mi tylko klasowa wigilia, ktora miała byc w wtorek, ale jasełka, w których wystepuje są w tym dniu i wszytko zchrzaniły. :[ I wigila jest przełożona o jeden dzien. Musze jeszcze isc po opłatek i po zarełko. Dzis byłam z piguła na dworzu i dziewczynami. Karolina mowiła jak ja Rychta wkurza i inne fajne rzeczy o nim ! heheh ale sie nabijała z innymi dziewczynami. A ja tylko słuchałam... Ale było co słuchać !!! Oczywiście z pawełkiem , zrobiłyśmy bitwe na snieżaki. Dziewczyny wygrała. ja tylko raz go natarłam, ale mnie za to nikt nie natarł. dzis pisze bez sensu. bo... nie wiem ! Dobra buzaki dla czytelników for u
Komentuj(3)


Link :: 19.12.2005 :: 20:42
Siemka
U mnie nawet nawet. Dzis było zajebiscie dzis był całus w usta z top sekret :d Dobra Nie wiem co czym pisać... Może o tym , że jutro mam wigilie
Mnie ma darek ... ciekawe co mi kupi oby cos fajnego. JA mam szymona, chciał petardy to mu kupiłam , dzieczywny mowią, żę [ znając szymon ] wysadzi szkołe!! MOze być. :d życze powodzenia.

Dobra czas na to:

Zbliża sie nowy rok i dlaczetgo chce sie pogodzic z fajnymi osobami ->
1. to Daniel - moze juz mnie nie polubisz, ale .... chce sie kolegować... chociaz troche .....
2. wiola- sorry, że jestem szczera co to twojego wyglądu !!
3. i to wszyscy
Komentuj(0)


Link :: 20.12.2005 :: 20:58
Siemka, dzis u mnie w klasie była wigilia. Ale w tym dniu były jasełka, w których robie zdjęcia i spiewam w chorze. I w srodku wigili były jasełaka, poszłysmy [ pare dziewczyny z kl. ] i jak wróciłysmy to nie było juz zadnych słodyczy!! wkurzyłam sie jak nigdy. A dostała od darka taki czebiste kuleczki.. nie umiem opsiać :* papa
Komentuj(0)


Link :: 21.12.2005 :: 18:30
WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!! Życze wszystkim , którzy to czytają!!! :*
Wkurzyła mnie moja [była] kumpela Olexa.talk.pl , Bo na wigili [ jak wiecie naszego wychowawcy nie ma do konca tego polrocza] i ja musiałam sama zorganizowac sale kupic zarcie i t p. ! A to takie łatwe nie było!!! A mojaqumplea ;/ mnie obwinia , żę za bardzo sie żądzłam... ALE KWACH ... !! Ta sprawa mnie wkurza !! :[ koniec o niej
Przejdzmy do miłych tematów: Za trzy dni wigilia PREZENTY I CHOINKA, oraz cała rodzina [ z tego sie tak nie ciesze] hehe Jutro lub pojutrze ubieram choinke!! wow juz nie moge sie doczekać !! A wy juz ubraliście?? Nie wiem o czym pisać... Juz tuż tuz święta a ja czuje jakby był np. najzwyklejszy miesiąc! NIe pamiętam jakie top uczucie swiąteczne. Nie pamiętam !! Kiedys jak byłam mała ubierałam choike na samym początku grudnia, a teraz mi to wisii. Moge nawet ubrac ją na wigilie[ 24.12.05r] Nie czuje juz tej mocy szczęścia itp Nie wiem... może dlatego , że wiem, że to rodzice kupują prezenty i te prezenty będą głupie, nie wiem ... !! CHCE KOMPUTER ... ALE GO NIE DOSTANĘ... :[
Komentuj(4)


Link :: 22.12.2005 :: 21:59

Swięta tuz tuż
Komentuj(0)


Link :: 22.12.2005 :: 22:00

Jak bedziesz niegrzeczny... To św.Mikołaj, zastosuje taki sposób obdarowywania.....-prezentami-
Komentuj(0)


Link :: 22.12.2005 :: 22:02
Każdy może zostac mikołaję... liczy się chęć
Komentuj(0)


Link :: 22.12.2005 :: 22:05
... A może cos sexi... ;>


...A może cos smiesznego??...


Komentuj(1)


Link :: 22.12.2005 :: 22:07
6 grudnia - jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
I każde dziecko prezent dostanie.

Dla Asi ma piłkę, dla Bartka - sanki
i figurówki dla Zuzanki.
Kasi ksiązeczke da z obrazkami
i lalke Barbie z ubrankami.
Dla Krzysia ma czapkę i rękawiczki,
Bliźniaczką z Kocka da dwa szaliczki.
Jasiowi puzzle, drewniane klocki,
Mateuszowi - wóz strazacki.
a dla Jędrusia z Zakopanego
Ma narty i piękne klocki lego.

A kiedy rozda juz prezenty,
Wraca do nieba uśmiechniety.
Choć może czasem przykro świetemu,
Ze nikt prezentów nie daje jemu.
Halina Szal

Wigilia..tuz tuz a ty jeszcze mażysz...
Komentuj(77)


Link :: 22.12.2005 :: 22:14
Dla tych smutnych, którzy chcą poczuć magie świąt->


Komentuj(101)


Link :: 24.12.2005 :: 10:39

Siemka... Dzis wigilia. To jest jeden dzień , w którym jest spokój i .. Prezenty. Cała rodzina spotyka sie w domu i dzieli sie opłatkiem ... POtem rozdaje prezenty :]
Oj.. Jak ja kocham święta! Napisze potem notke.. I powiem co dostałam

WESOŁYCH SWIĄT I SZCZĘSLIWEGO WSKOKU DO NOWEGO ROKU
Komentuj(3)


Link :: 25.12.2005 :: 00:16
Albo ja jestem pojebana, albo.. nie wiem! W wigilie po prezentach zaczełam ODRBAIAĆ LEKCJE :/ Z nudów!!! A dostałam obudowe na koma, sweter,szlik i czapę (takią czarną z trzema kwiatkami :D ) i skarpety [ z brokaztem :) ], ale najśmieszniejsze było to , że był zaduże :) A I JESZCZE dostałam kolczyki. bardzo długie [ motyki ]. JUZ JEST 2 DziEŃ SIWĄT DOKŁADNIE JUZ OD 13 MIN. :) kONIEC WIGILI, TEGO CZASU MIŁOŚĆ, PRZEBACZENIA. i ZNÓw MOJE SERCE JEST CZARNE ... nie wiem , kiedy zrobi sie czarwone.. Chyba ja bede miec takiego z podstawówki ... :( Ale jego CHYBA nigdy ne bede mieć :[ Dobra koncze, bo sie zaraz wkur*ie, ze mam taki ZnÓW humor :* :* :*
Komentuj(88)


Link :: 30.12.2005 :: 22:34
Siemka Mam supcio humor Jak wam wiadomo jutroSylwester. Przychodzą do mnie , albo dwie kolezanki albo jedna Angela i Olcia Pozdro dla nich :* Przed połnoca jutro planuje wyjść i patrzeć z dwóru na fajerwerki. Pospacerujemy z dziewczynami
Pozdrawiam Rafał M. jesli chcesz wejsc na jego blog, to zapraszam : naciśni TUUUUU
Wracają do mnie... Poznałam fajnego chłopaka na randce ładny itp :] Mieszka w Warszawie Blisko ... Nawet fajnie ... Chyba robie drugi blog. . . bo tu pisz o mnie, a bardzo chce miec drugi , w którym bedzie cos innego, niz tu. Miłość wcale nie jest taka zła...

Ludzie dajcie reala, jak nie chcecie, zebym sie zanudziła. KOMENTUJCIE

Komentuj(4)



księga goœci

2024
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień


{linki}


lay: lay-4-u