WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!! Życze wszystkim , którzy to czytają!!! :*
Wkurzyła mnie moja [była] kumpela Olexa.talk.pl , Bo na wigili [ jak wiecie naszego wychowawcy nie ma do konca tego polrocza] i ja musiałam sama zorganizowac sale kupic zarcie i t p. ! A to takie łatwe nie było!!! A mojaqumplea ;/ mnie obwinia , żę za bardzo sie żądzłam... ALE KWACH ... !! Ta sprawa mnie wkurza !! :[ koniec o niej
Przejdzmy do miłych tematów: Za trzy dni wigilia PREZENTY I CHOINKA, oraz cała rodzina [ z tego sie tak nie ciesze] hehe Jutro lub pojutrze ubieram choinke!! wow juz nie moge sie doczekać !! A wy juz ubraliście?? Nie wiem o czym pisać... Juz tuż tuz święta a ja czuje jakby był np. najzwyklejszy miesiąc! NIe pamiętam jakie top uczucie swiąteczne. Nie pamiętam !! Kiedys jak byłam mała ubierałam choike na samym początku grudnia, a teraz mi to wisii. Moge nawet ubrac ją na wigilie[ 24.12.05r] Nie czuje juz tej mocy szczęścia itp Nie wiem... może dlatego , że wiem, że to rodzice kupują prezenty i te prezenty będą głupie, nie wiem ... !! CHCE KOMPUTER ... ALE GO NIE DOSTANĘ... :[


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Komenatrz z: 22.12.2005 :: 09:57 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od: Olexa

Tresc:
Paluinka ja nie raz wyciągałam rękę na zgodę tylko w trochę innej sytuacji...I musiałam czekać 2 miesiące na to jak edyta łaskawie się do mnie odezwie...


Komenatrz z: 22.12.2005 :: 01:37 ::Kod: aoi19.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: paluinka

Tresc:
dziewczyny samem mowicie ze swieta sie zblizaja to zamiast sie pogodzic to sie kucicie, czy to ma sens, bedziecie sie teraz unikac, bo kobiety przeciez takie sa i zadna z was nie podejdzie by pogadac, odpowiedzcie sobie na pytanie czy to ma sens?? mozecie pozniej zalowac wybor nalzey do Was. Buziak


Komenatrz z: 21.12.2005 :: 19:51 ::Kod: ckn133.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
Ale ty nie wiesz, co ja musiałam zrobic ! bo my ku*** sali nie mamy, do wicedyrektori chodziła przynajmiej 5 raz dziennie ... ! A co ty tam mozesz wiedziec !~!!


Komenatrz z: 21.12.2005 :: 19:08 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od: Olga

Tresc:
Po 1 to nie tylko ja tak myślałam...A po 2 to wszyscy wiedzą kiedy jest Wigilia!:/




Księga Gości


Dawne dzieje:
{archiwum}



Layout by colld