Czesc Czy zakochałaś się w kimś ? ??? Napewno !!! A w dwóch osobach, zakochałaś się kiedys??? Wydaje sie normalne. Lecz gdy masz szczęście. Oni sie w tobie zakochają!!! Mi się tak zdarzyło!!! Moje dwie sympatie proszą mnie o chodzenie W TYM SAMYM CZASIE!! I kogo tu wybrać Dlatego mam zły humor Bo kocham te dwie osoby tak samo mocno. A jesli wybiore jedna osobe z tej dwójki to bede myśleć, że źle zrobiłam, bo mogłam wybrać tę drugą !! Rozumiecie ??? Ja nie chce mieć aż takiego szczęścia
Pozdrawiam olcie
Pozdrawiam Majmusa i Korzenia
P.S Napisze jutro nową notkę


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Komenatrz z: 03.12.2005 :: 10:05 ::Kod: proxy.debacom.pl

Komentarz od: www.andzixx.tal

Tresc:
Fatycznie to nie jest łatwy wybór ale mam nadzieje że jednak dobrze wymierzesz i thx za komcia Pozdro


Komenatrz z: 03.12.2005 :: 09:57 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od: Olga

Tresc:
Jeśli te pozdrowienia to do mnie to dzięki!!!!!
JA bym wybrała Majmusa[nie wiem czemu]Ale korzenia nie cierpię!!!!!Ja wiem,że ty ich kochasz no,ale musisz się chyba kiedyś zdecydować!?


Komenatrz z: 02.12.2005 :: 23:43 ::Kod: eax58.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: iwcia

Tresc:
czesc!powiem ci ze nie da sie kochac 2 osob na raz albo kogos sie kocha albo nie musisdz wybrac!ja tez mialam takie dylematy i jestem zadowolona!przedewszystkim nie oszukuj zadnego z nich!oni ci ufaja!a zawies kogos to nie jest fajnie uwiez!pozdro


Komenatrz z: 02.12.2005 :: 21:45 ::Kod: ckq32.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
nunka, jaki masz adres blogu ?? Bo nie ma tego o tej nazwie :)????


Komenatrz z: 02.12.2005 :: 21:27 ::Kod: systemy14.toya.net.pl

Komentarz od: nunka

Tresc:
ale masz problem. Nic tylko się pochlastać. ludzie nie mają co do gara włożyć, śpią na dworcach, nie mogą znaleźć pracy a Ty masz taaaaaaaki dylemat. Dorośnij dziecko


Komenatrz z: 02.12.2005 :: 21:16 ::Kod: dja199.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Ewcia

Tresc:
Tylko posłuchaj co ci serce szepce...


Komenatrz z: 02.12.2005 :: 21:15 ::Kod: dja199.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Ewcia

Tresc:
Hey! Powiem ci jedno : ~SłUcHaJ GlOsU SeRcA~ albo poczekaj jeszcze troche. Mysle ze wszystko powinno sie wyjasnic! 3maj sie! Bądź silna i pamietaj - nic na siłe! Pozdrowionka!


Komenatrz z: 02.12.2005 :: 20:09 ::Kod: anp177.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: paluinka

Tresc:
cze kochana !!!
widze ze masz nielad aproblem, sama kiedys to przerabialam, ale wybralam jednego, czy zaluje nie wiem nie potrafie powiedziec, powiem tylko tyle czasami mi teskno za tym drugim, pamiec niestety zostala. Ale wiesz ze musisz sobie poradzic z tym problemem sama, 3maj sie cieplutko, jakos bedzie, milosc do piekne przezycie a nie przymus, serce powinno Ci podpowiedziec ale pamietaj ze mozesz mu pomoc. Sle buziaczki i pozdrowionka.


Komenatrz z: 02.12.2005 :: 19:57 ::Kod: ckg1.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: kwiatek13

Tresc:
Dziękuje za Twój komentarz!!! Mam nadzieje, że odwiedzisz mnie jeszcze. Faktycznie - znalazłaś się w trudnej sytuacji... Piszesz, że kochasz ich obu równie mocno, ale ja uważam, że to nieprawda. Nie chcę ci obrażać, ale sama kiedyś znalazłam się w takiej sytuacji... Zdawałoby się - bez wyjścia. Ale to tylko pozory!!! Naprawdę!!! Uda ci się!! Jestem tego pewna. Musisz tylko wszystko dokładnie przemyśleć... Pozdrawiam! - Kwiat




Księga Gości


Dawne dzieje:
{archiwum}



Layout by colld