10.12.2005 :: 23:07
Siemka wam Mam same dobre nowiny. Co do KONKURSU - TRWA DO 17 GUDNIA. wIEC CI KTÓRZY SĄ W SĄDZIE [ A JEST ONA W MENU OBOK ] NIECH POLECAJA TĘ STRONĘ ZNAJMOMYM , I NIECH GŁOSUJĄ wracając do mnie to chce wam powiedziec , że moj ziomlaski qmpel założył bloga. A jesli on to bedzie czytał,TO MUSZE SIE GO ZAPYTAĆ: czy moge podac twój adres bloga u mnie w następnej notce , bo jesli n ie to ppowiedz ?? Wezmą je same osoby z naszej ziomalskiej wiochy hehe ?? wiec czekam na komentarz od DANIA Te wszytskiego Notatki pisałam do ludzi którzy nie miszkają blisko mnie ani mi znajomych ! Teraz mam taką osobe która mnie zna i bedziesz szczerze komentowac [ jestes dokładnie 3-ci ] ! TAK daniel !! Mam na mysli ciebie hahaha szczerze mowia ta notka jest tak w całosc do Daniel skierowana Taka powiltalna NOTKA Pozdrawiam : Dania i jego gril Majmusa Dominika i Dupskiego Rafcia Kryszczaka i Klo. Renie i reszte vipków z kolonii ENGEL.TALK.PL- z moje zio. wichy OLEXA.TALK.PL- z mojej ziom. wichy 3MAJCIE SIE CIPLUTKO