Czesc Co słychać u was?? Bo ja juz wiem !! Wiem to co mnie męczyło i to ile dni !! Wiem i jestem szczęsliwa, że to odkryła. lecz niestety szczęście mi nie dopisałogdyż ta osoba , która zyskałam w moim sercu miano NAJWAŻNIEJSZEGO opuściło mnie. A ja tylko patrze i nic nie robie. NIe powiem wam którego wybrałam czy majmusa czy korzenia TAJEMNICA aLE POWIEM WAM TYLKO , możecie sie tylko domyslać ;]
Teraz znów musze sie starać o symaptie Chodż jeden mi został. A drugi uciek
No coż .... KONIEC

Coś optymistycznego Jak wam wiadomo we wtorek są mikołajki. Moja kl jak podnie i "d" bedzie miała zamiast tego wigilie. I tam na tej Wigili bedą prezenty. Jutro losujemy
Moj kolega spytał sie mnie co może kupić dziewczynie, ja powiedziałam co i gdzie może nabyć. A potem powiedział,że jeszcze jedna dziewczyna mu cos daje Więc ja [ bo to jest moj najlepszy kumpel] postanowiłam mu tez zrobic prezent i mojejemu chłopaków. Jemu kupiłam [ tak jak sie umawialiśmy: coś małego i śmiesznego] śmieszną pszczółkę na sprężynce . Ciekawe co powie jak ją zobaczy i ciekawe co ja dostane od Majmusa i Daniela ??


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Komenatrz z: 04.12.2005 :: 20:21 ::Kod: ase232.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: paluinka

Tresc:
Kurcze a tak trzymałam kciuki by sie wszystko ułożyło, ale jak nie ten to inny prawda?? Musisz sie trzymać zreszta wnioskuje że jetseś silną kobitką tylko szkoda tego bólu w serduszku prawda. Najgorsze jest to że się już zdecydowałaś a tu lipa. Główka do góry i pisz co będzie się działo dalej, napewnwo będe śledzic. Buziaczek dla Ciebie :*




Księga Gości


Dawne dzieje:
{archiwum}



Layout by colld