Mam zły humor Jak można oszukiwać osobę, ze sie ją lubi?? Jesli kurcze wam sie nie podoba moj blog to ja nie każe wchodzić!! OK??? Zmienimy temat... Już niedługo WALENTYNKI. Jestem ciekawa ile dostanę kartek ;] Dziewczyny mowią , ze pewnie dużżo! Ale ja ne jestem pewna Oczwiscie ja wysle jedną kartke... do.. nie wazne Choć po dzisiejszym co zobaczyłam ... To chyba się rozmyśle... :[

konkretne posty:

OLEXA----> dzięki za to, ze mam z kim pogadać

MATI----> HUmor umiesz popsuć!

Rafał----> bez komentarza

DAWID DIDEK--> Moze sie pogodzimy... ale musisz sie postarać!

Sławek---> I jak blog? podoba ci sie ??

Dla czytających pozdro i :*


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Komenatrz z: 30.01.2006 :: 14:17 ::Kod: chello087207232136.chello.pl

Komentarz od: Jagoda :D:D

Tresc:
To znowu ja ty napewno dostaniesz milion kartek na walentynki a ja sie moge założyć ze: UWAGA FANFARY DOSTANE: zero 00000 zero kartek bo jestem glupia brzydka i nikt mnie nielubi i niekomu sie nie podobam... : ;(


Komenatrz z: 30.01.2006 :: 13:47 ::Kod: ckt177.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
wyrzyk mi chodziło o to , ze któś oszukuje ZE MNIE NIE LUBI1 JA CIEBIE LUBIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Komenatrz z: 29.01.2006 :: 18:37 ::Kod: cly168.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: wyrzyk

Tresc:
MI SIE NAWET OGUŁEM PODOBAŁ TYLKO JEDNA RADA NA PSZYSZŁOŚĆ NIGDY NIE KŁAM BO MNIE NIE LUBISZ TO O TO HODZIŁO JAK WŁĄCZYSZ KOMPA I TO PSZECZYTASZ TO NAPISZ DO MNIE ALBO ZRESZTA JA NAPISZE CO BEDE DUZO PISAŁ SPADAM IDE SE POGLADAC TELEWIZOR JAK BY CO JA NIE BEDE MIAL WLACZONEGO KOMPA PUSC MI SYGNALA ALBO ESA NAPISZ OKI !!nara!!


Komenatrz z: 29.01.2006 :: 18:33 ::Kod: cly168.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: wyrzyk

Tresc:
MNIE NIE LUBISZ TO SPOKO NAPISZ MI TO GG OKI BO PO HUJA MI PISZESZ TAKE ZECZY (NIE BEDE MUWIŁ JAKE) SKORO MNIE NAWET NIE LUBISZ KURWA JEGO MAC


Komenatrz z: 29.01.2006 :: 17:25 ::Kod: cma53.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: WIElBICIEL

Tresc:
Edzia zajefajny blogas !!!!!!!Pozdro dla ziomali!


Komenatrz z: 29.01.2006 :: 17:06 ::Kod: cke68.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
zgubic sie na blogu ! jezle sławek :P


Komenatrz z: 29.01.2006 :: 16:25 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od: Olga

Tresc:
Ja terz ci dziękuję za...WSZYSTKO!!!:*A co do tych co ci popsuli humor to napewno cię przeproszą,bo cię strasznie lubią!pa


Komenatrz z: 29.01.2006 :: 13:21 ::Kod: clf139.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: sms

Tresc:
Fajny ,ale przyznam ci się że się przed chwilą na nim zgubiłem , ale teraz wpożo jest . pozdro :-)




Księga Gości


Dawne dzieje:
{archiwum}



Layout by colld