Siemka!!! Dużo myslałam o Angeli. Bo ona nie potrzebnie lata za arkiem! Nie dziw sie angela! To prawda! Ty sama za nim biegasz,a potem ON CI robi prykrość!:( NIe dziw sie, jak niedługo bedziesz płakać w poduszke! Trzeba było nie zaczyć! Choc arek tez nie jest bez winny. Pedał! Żeby powiedziec komus prosto w twarz to co najbardziej boli. Jak widać, moze wyglą , ze nie jestem po niczyjej stronie i tak JEST! bO to mnie wkurza . To jest odojgu wina! Juz koncze z Arkiem! wczoraj jak wam napisłam, grałam w gałę [ nożna] na sniegu :] Z danielem, Matim, Mateuszem Wy., Rafałam K., Marszałam i Adriankiem... I z karoliną... Nie wiem czy wszytkich wymieniałam, ale miałam dobry skład, za 2 razem, ale za pierwszym też :) :] Dzis Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (WOŚP) Ide za dziewczynami, chodz bym wola z chłopakami. Ale nie bede z nim codzinnie [chodz bym bardzo chciała]:) :D Chce pozdrowić matiego aniela Rafała . Troche sie rozpisałam. Kończe. Bardzo kochammmmmmmmmmmmmmmm mojegooooooooooooo missssssssssskkkkkkkkkkkkkkkkkkkaaaaaaaaaaaaaaaaa :} :] :]


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Komenatrz z: 11.01.2006 :: 22:44 ::Kod: host-81-190-248-99.elk.mm.pl

Komentarz od: tajna

Tresc:
Hej dzięki że wpdałaś na mojego bloga, przeczytaaś notkę i zostawiłaś komencik Ja odwdzięczam się tym samym pOZDRÓWKA


Komenatrz z: 08.01.2006 :: 21:09 ::Kod: cka179.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia do angeli

Tresc:
Dzieki bogu. uff , dobrze ze juz wszystko bedzi tak jak było, bez smutków itp :]


Komenatrz z: 08.01.2006 :: 21:02 ::Kod: cka179.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
niestety mozna było kupic wszyteki razem za 200zł! aż tak bogTA NIE BYŁAM NA ORKIESTRZE :)


Komenatrz z: 08.01.2006 :: 12:59 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od: OLGA

Tresc:
A dla mnie nie ma pozdrowienia?????No wiesz!Hehe ja nie idę niestety na wielką orkiestrę,ale będą LICYTOWANE MOJE serduszkaKup 1 jak możesz...
;D


Komenatrz z: 08.01.2006 :: 11:57 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od: engel

Tresc:
masz rację co do wiesz kogo.od zabawy długo nad wsztstkim myślałam i postanowiłam:)ale to powiem ci jutro w szkole




Księga Gości


Dawne dzieje:
{archiwum}



Layout by colld