Siemka. 21.01 wróciłam z zimowiska. Opisze to krótko i wzwiężle. Pierwszego dnia było zajebiście. Powodu nie podam ;] ale niektórzy łapia o co chodzi. Drugiego dnia, było gorzej, bo sie pokłóciłam z paroma osobami. I musieliście bardzo wczesnie wstawać. trzeciego i czwrtego dnia tez było do dupy. Piątego dnia doszła kasa, szkoda ,z e tak mało. [ 50 zł ] Pooddawałam długi i zostało mi 20 zł. :] to zrobiłyśmy piżame party szkoda, ze sie nie udało.... Przez nauczycieli hehe ... Wydałam ostatnia kase na nieudane przyjęcie... Ja to mam szczęście. I ostatniego dnia. W sobote gdy wracalismy, wstąpiliśmy od krarkowa . Tam nas oprowadzał pan, który opowiadał o zabytkach itp. Widziałam smoka wawelskiego. Zamek na wawelu.... Ale najlepszy w dni powrotu było to , żę sebka poprosił mnie o chodzenie...
Więc widzcie aż tak fajnie nie było. Ale i tak nie było najgorzej. A nie wspomniałam o pokoju! Mały obskurny hehe i drzwi od łazienki sie... nie domykałay.... A miało byc tak pięknie. Choć nie załuje, ze tam pojechałam, bo poznałam niektórych od innych stron... Szczególnie chł np DIDKA! a lubiłam go, a po tym co on tam MI ZROBIŁ to niech spierdala na banbusa :] hehe Koncze , bo sie rozpisałam pozdrawiam całe ziomwisko 6b, e i rafał daniela


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Komenatrz z: 30.01.2006 :: 14:29 ::Kod: chello087207232136.chello.pl

Komentarz od: Jagoda :D:D

Tresc:
Masz racje jak ci cos zrobil to niech spierdala na banbusa <lol2> hahahaha ostra jestes edzia :*:*:* ja niemoge hahahahahah:D:


Komenatrz z: 29.01.2006 :: 11:17 ::Kod: ckf123.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Lord Didek

Tresc:
Odwołuje wszystko co napiszałem ponirzej napisałem tak bo byłem wkurwiony ale EDZIA to naprawde fajna kumpela !!!!


Komenatrz z: 28.01.2006 :: 11:41 ::Kod: clq218.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Sama zgadnij ku

Tresc:
sama spierdajaj WARZYWNIAKU ty kurwo jebana dziwko. Każdemu dajesz dupy chujozo


Komenatrz z: 26.01.2006 :: 08:39 ::Kod: cln64.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
Jak chciał to dlaczego nie probował :] hehe . A calowanie to dobrze :] hehe


Komenatrz z: 26.01.2006 :: 08:15 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od: Celltharion

Tresc:
MMM. Więc fajnie mieliście na zimowisku. Mati nawet chcioał parkować. A jak tam sztuka całowania po nocach i w kiblu??


Komenatrz z: 25.01.2006 :: 21:14 ::Kod: ciq106.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: justysia

Tresc:
Dziewczyny mówiły że naprawde! Jak dojechaliśmy moja mama powiedziała że od Nowakowej zajeżdżało! Ale nie wiem mi się wydaje że to pół prawda pół fałasz
Pozdro!


Komenatrz z: 25.01.2006 :: 21:10 ::Kod: ckl34.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
Ale podobno oni sie nie upili ! specjalnie tak zrobili, zeby nas sprawdzic ... nie wiem czy to prawda... jak myslisz:)?? ja ciebie tez pozdrawiam :)


Komenatrz z: 25.01.2006 :: 21:00 ::Kod: ciq106.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: justysia

Tresc:
Fajowy blog=P Też byłam na tym zimowisku i wcale nie bylo tak żle .Poza wpadką nauczycieli! Pozdrawiam Cię:)


Komenatrz z: 24.01.2006 :: 19:30 ::Kod: cmj93.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
SZKODA ZE TO JUZ SIE NIE POWTÓRZY... :(


Komenatrz z: 24.01.2006 :: 19:29 ::Kod: cmj93.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Edzia

Tresc:
A co to jest za chodzenie przez tel. lepiej bedzie jak kogos z tłuszcza sobie wybierzesz :)) hehe odp


Komenatrz z: 24.01.2006 :: 19:26 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od: Mateusz

Tresc:
Fajnie bylo na ziomowisku!! Pierwszego dnia bylo super..., calowa.... itd. Nastepnego dnia byla zalamka, pokłocił nas DIDEK i wszystko padło w gruzach..:( A to maly skurwiel...:( Ale to juz nie wazne! Poznalem po paru dniach nową dziewczyne w ktorej sie zakochalem i ... chodze z nia ale niestety nie mieszka w tłuszczy..:( Tylko w Duczkach... chodsze z nią przez tel. :( ale i tak sie ciesze ze z nią chodze:) Pozdro dla ciebie Edziu dla Rafała i dla całej mo jej klasy 6b. Narazie bede komentował wszystkie notki!!! ...... hehe


Komenatrz z: 24.01.2006 :: 19:08 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od: Olga

Tresc:
Boże!!!!!!!!!!!!!!Jakie ty masz szablony.......:)




Księga Gości


Dawne dzieje:
{archiwum}



Layout by colld