Siemka!! Jak widac troche udoskonaliłam menu fajne?? Wybrałam takie njaciekawsze... A co do piosenki to wybrałam taką , bo posuj mi najbardziej do bloga!
Szczęście w życiu nie polega na tym, żeby być kochanym. Największym szczęściem jest kochać...
... więc nie smucmy sie jak nie jest odwzajemnione uczucie, gdyz powinnismy sie cieszyc tym, ze mozemy kochac!!Bo to jest uczucie , ktorego mozna pozazdrościc. Najbardziej doceniają to, te osoby, ktore nic a nic nie mają. Za to te osoby, ktorym nic nie brakują sadzą, ze miłośc nie jest potrzebna! Jak tak mozna uwarzac?? :/ Ja nie wiem i sie nie dowiem, bo nawet jak mi sie w życiu poszczęsci to bede pamietac co znaczy KOCHAC , Bo to jest najwspanialsze uczucie na swiecie [ choc czasami sie jej wypieram]
...::Edzia::...


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Komenatrz z: 06.04.2006 :: 21:29 ::Kod: clc137.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wioleta

Tresc:
:/ :(


Komenatrz z: 25.03.2006 :: 18:31 ::Kod: cmm156.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
oj biedactwo z młodej ;/ Bo ona sądzi, ze ma fajniejszy blog D;ACZEGO ONA MNIE ROZSMIESZA :d :d :) POZDRO DLA kdstl!!


Komenatrz z: 25.03.2006 :: 12:20 ::Kod: cmm156.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
wporownaniu do ciebie moge miec chł HAHAHA JESTES beznadziejna :d :D :d POZDRO DLA ZIOMKOW :d :*


Komenatrz z: 25.03.2006 :: 12:07 ::Kod: ckm47.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: ---

Tresc:
Wiesz co??Ty nikogo nie kochasz to po co piszesz takie notki!!!Ty się poprostu każdym chłopakiem bawisz!chodzisz z jednym 3 dni i zaraz go rzucasz bo znalazłaś innego!nie wiem jak ktoś może popierać Ciebie! a co do tego bloga i piosenki to są beznadziejne! pomyśl kilka razy zanim coś napiszesz!!!!!ok?


Komenatrz z: 24.03.2006 :: 23:40 ::Kod: cmh203.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: kwiatek13

Tresc:
I jak tam konkurs? ;) Ciekawi mnie jak zamierzasz to zorganizować. No cóż - pozdrawiam serdecznie i zapraszam do mnie (kiedyś tam XD). Myślę, że jutro zamieszczę nową note... ten tydzień był pełen wrażeń.


Komenatrz z: 24.03.2006 :: 23:39 ::Kod: cmh203.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: kwiatek13

Tresc:
Cześć! Wreszcie jestem. Kompletnie nie miałam czasu w tym tygodniu... na szczęście już weekend!!! Dzięki za komenty u mnie, postaram się jakoś to nadrobić...


Komenatrz z: 24.03.2006 :: 18:07 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od:

Tresc:
HejCo potabiasz??Słyszałam,że chorujesz...Żałuj,że cie dzis w szkole nie bylo!Prawie lekcji nie mielismy. HeheSuper tylko szkoda,ze ogladalismy na w-f-ie beznadziejny film:


Komenatrz z: 23.03.2006 :: 21:25 ::Kod: clk62.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
wiola ja tez tak mam czasami mysle, ze kogos nie kocham a jest na odwrot... chciałabym nie kochac nikogo! tak było by mi najłatwiej heheh


Komenatrz z: 23.03.2006 :: 21:10 ::Kod: clk62.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
:* :*


Komenatrz z: 23.03.2006 :: 21:01 ::Kod: chf241.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Justysia

Tresc:
no.no Edzia bardzo mądre słowo co do nich to ja się zgadzam=Dwarto jest kogoś kochać i być kochanym=D
pozdro www.juma13.blog.onet.pl zajrzyj czasem


Komenatrz z: 23.03.2006 :: 21:00 ::Kod: clw102.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wioleta

Tresc:
no ja też bardzo kocham kogoś (już 3 lata tylko z małymi przerwami) a on mnie nie, a nawet jeśli tak to tego nie odczówam. myśle że jesteśmy tylko kumplami i czasami się kłucimy itp. moja koleżanka próbuje nas rozłączć, prawie zawsze przez nią się kłócimy! nawet jeśli miałam innego chłopaka i nawet jak brałam ślub na koloniach i tak myślałam ciągle o nim! ale on mnie nie kocha niestety :/ a ja bez niego nie moge życ :(


Komenatrz z: 23.03.2006 :: 20:56 ::Kod: clw102.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wioleta

Tresc:
ja się nie zgadzam, bo jeżeli kochasz a nie jesteś kochany to zawsze wieczorami ryczysz i masz ochote poprostu skoczyć z mostu czy przez okno! więc najlepiej jest kochać i być kochanym ale nie za dużo chłopaków miec, bo co za dużo to nie zdrowo!


Komenatrz z: 23.03.2006 :: 20:49 ::Kod: clk62.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
ludzie komentujcie.. chce znac wasze opinnie!!!


Komenatrz z: 23.03.2006 :: 17:02 ::Kod: clk62.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
spox


Komenatrz z: 23.03.2006 :: 16:52 ::Kod: ckm100.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Paulina ;-D

Tresc:
Siemka!Dziex za komcia u mnie...Ja tez wiem co to znaczy kochać!!!bo go kocham najmocniej jak mogę...Piszesz samą prawdę... I doskonale cię rozumiem;-) wchodź:www.paulina1338.blog.onet.pl




Księga Gości


Dawne dzieje:
{archiwum}



Layout by colld