22.03.2006 :: 17:29
Siemka! jak tam u was??? Przed chwila byli u mnie chł! i popisali sie inteligencją WOW dla nich BUhihihi U mnie świetnie... gadałam wrescie z wojtkiem ma juz kom!! miłama co robic Ale zanim wrocic to minie ... hm... 2 tygodnie... WOW Dzis mi dopisuje humor [ mimo , ze poklociłam sie z ...nie chodzi mi o moja byłą sympatie!!! ] fajnie :/ heheh Szanuj bliźniego swego jak siebie samego To zdanie[ a raczej przykazanie] każdy zna! A co one znaczy?? To tez nie jest problem zgadnąć!! Moj pan od w-f [wychowawca] pytał sie mnie jak powinno sie traktowac kolezankę. Teraz ostatnio była NIE MAŁA afera ze mna i K.S w roli głowej!odpowiedziałam, ze tak jak chcemy, zeby sie nas traktowało, Hm... Czy na serio..? choc ja to powiedziałam, to ja tak NA 100% nie robie!! szczerze mowiąc ja robie na odwrót! wyklinam osobe ile sie da,az sie podda! PO prostu nie lubie sie 1 podda, dac komus MNIE przegadac. Nie znam osoby, ktora dała mi rade w przegadaniu! Bo [ moim zdaniem ] nie po to Bog mi dał usta zebym milczała i nie mowiła własnego zdania!! Niektorzy mnie za to nie lubią ale są osoaby, ktore widza w tym dobrą strone! i za to im dziekuje :* :*