13.03.2006 :: 18:00
Siemka Widze w sparwie Hanki Bielickie [*] ze duzo osob tez jak ja za nia bedzie teknić... Nie dziewie, się, ona była osoba która umiała rozbawic pubilczości swoim entuzjaznem i optimizmem.. I jesli ktos mogł choc przez chwile myslec , ze ja to robie dla komentarz BO JEST GŁUPI. Bo jak można -kolekcjonowac- komcie na czyjejs smierci:/?? jejku.. Dzis poniedziałek.. Byłam w budzie!! Tam mi się humor poprawił... hehe Było śmiesznie KUBUS na obiedzie wziął 2 batony a ja jeden ;] Ale w soczkach nikt mnie nie pobije ja wzięlam ostatnio 3 soczki na raz ;] EDZIA GÓRĄ :d HEHE TEMAT:cO TO MIŁOŚĆ MOja kolezanka twierdzi, ze to głupie uczucie, na które nikt nie zasługuje. Wrrrr az ciarki chodzą po plecach. Blee. Jak tak można sądzic... :/ Ale zmieni zdanie, jak poczuje co to znaczy kochac... Teraz ja to czuje, i choc moja symatia Mnie lubie i to bardzo to wole , zeby nic wiecej nie było. Gdyz mam powody. Wracając do ów tematu, to miłośc MOIM ZDANIEM : jest czyms waznym, bo bez miłości nie wyjdziemy za mąż nie urodzimy dzieci i nie bedziemy ich wychoowywac [ tyczy sie dziewczyn] Żyjemy jednym słowem: zeby kogos poznac! Jak nie poznamy To nic w życiu nie zyskamy! oprocz pieniędzy, ktore dla niektórych SĄ BARDZO WAZNE. A twoim zdanie co to miłość Nie bede przynudzac, bo niektórym czytac sie nie chce ;] :d hehe to kończe pozdrawiam czytających odpowiedac na pytanie!!!