siemka!! Ten szablon choć jest taki czarny, to ma to cos w soebi co mi sie strasznie podoba, to notka bedzie krótka , bo nie mam o czym pisac. Oprocz: GŁUPIEJ KAROLINY DUDZIK I KAROLINY SKIBNIEWSKIEJ !! One mnie posądziły [ i Ole ] o kopanie ich plecaków i naplucie na plecaki!! Bożę, dlaczego niby miałabym to robic , nie mam powodu [ nie liczac tego ze ich nie ciepie ] hehe Ale mi na nie szkoda notki !! hAHA POZDRO :* :*


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Komenatrz z: 20.03.2006 :: 15:05 ::Kod: ckd239.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: xxx

Tresc:
tu nawet nie ma zdjęc
to co to za blog??


Komenatrz z: 15.03.2006 :: 13:54 ::Kod: cku102.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od:

Tresc:
skiba jest poje.... i ma ryj zjeba.. jak kurw.. z agencji dziwek


Komenatrz z: 14.03.2006 :: 19:59 ::Kod: ckr123.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wioleta

Tresc:
hehe :* POZDRO


Komenatrz z: 14.03.2006 :: 19:55 ::Kod: cjw119.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od:

Tresc:
SpoX szablonik...pozdro dla Ciebie!



Komenatrz z: 14.03.2006 :: 19:51 ::Kod: ckg128.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: kwiatek13

Tresc:
Dziękuję za odpowiedź. Czyli jak wykasowałaś poprzedni szablon i wkleiłaś nowy - ilość miesięcy przez które prowadziłaś bloga ci się nie zmienia? No wiesz... chodzi o to co się wyświetla Jak ja mam po kolei wszystkie miesiące, nie chciałabym tak jakby zaczynać od zera. Jak wrzucać szablon - wiem, ale zastanawiałam się czy archiwum mi się nie zmieni. I czy nadal będzie się wyświetlać, że już tyle i tyle bloga prowadzę, po kolei wszystkie miesiące. Więc będzie to nadal widoczne?? Pozdrawiam - dzięki za odpowiedź!


Komenatrz z: 14.03.2006 :: 19:24 ::Kod: ckg128.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: kwiatek13

Tresc:
To znów ja - zapomniałam dodać, że u mnie pojawiła się nowa notka. Zapraszam!


Komenatrz z: 14.03.2006 :: 19:24 ::Kod: ckg128.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: kwiatek13

Tresc:
Hej! Witam cię ponownie! Mam pytanie w związku z szablonem - podoba mi się, ale czy jak go wrzucałaś... nie, nie... może tak. Kiedy zaczęłaś prowadzić tego bloga? W którym miesiącu którego roku? Czekam na odpowiedź, to dla mnie ważne...


Komenatrz z: 14.03.2006 :: 19:11 ::Kod: cky191.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
tak!! nie wiem własnie.. moze mysla ze tak, bo jestem poklocona z nimi.. i wiesz myslą, ze dobra była okazja.....:/


Komenatrz z: 14.03.2006 :: 19:09 ::Kod: clz242.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Ancia

Tresc:
Yo FAjny szablonik podoba mi sie odobny do mojego.hehehe ale ta karolina i ...one cie posądziły o to tk bez ......


Komenatrz z: 14.03.2006 :: 19:06 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od:

Tresc:
zajefajny szablonik




Księga Gości


Dawne dzieje:
{archiwum}



Layout by colld