Siemka!! Co tam u was?? U mnie tak sobie.... dzis ide pewnie do Wyrzyka .. ALE NIE WiEM HEHE .. niE MAM HUMORU... :/
Ogolenie nie wiem o czym pisac, ale chce miec nową notka...
To moze cos wymysle, zeby was nie zanudzic...
Hm... Czy uroda jst wazna??
Moim zdaniem: nie wiem, dla kolezenstwa nie, bo kazdy ma inny gust... [ Tak jak pisze w książce w historii : kazdy jest inną małą galaktyką] Ale dla miłości to chyba jest potrzebna.. dla takich wazniaków... Ale nie mozna powiedziec, o osobie , ze jest brzydka . Bo moim zdaniem nie ma BRZYDKICH osob [ dziewczyn i chł] Bo jak mowiłam, kazdy ma inny gust. I moze mu sie podoba ta dziewczyna o kotrej inni mowia grubas itd ... Lub na odwrot! Dla siebie uroda jest bardzo wazna, poniewaz, jesli sądzisz o sobie bazyl to tracisz pociucie godoności i robisz sie niesmiała, i nie pewna..! A to bardzo zle. I nie wolno o sobie tak mowić, Bo kazdy jest piękny i przystojny na swoj sposob!! I niech tak kazdy mysli BO TAK jest! To moje zdanie! A a ty jakie masz ??????????PISCIE W KOMENATRZACH


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Komenatrz z: 13.03.2006 :: 18:03 ::Kod: cmq50.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
hehe tez racja, mi chodzi o to ,zeby sie tymprzejmowac, bo ostatnio mojej kumpeli z wawy siostra popełniła samobujstwo prze ... PRZYJACIOL bo zaczeli mowic o jej wyglądzie! a nie była brzydka!! co mnie dziwi.. .. Była piekną i urocza!! I zrobiła cos , do czego ja bym si nie odwazyła...zabiła sie :? :( mam nadzieje, ze to innym da cos do zrozumienia :( :(


Komenatrz z: 13.03.2006 :: 17:19 ::Kod: cmo8.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wioleta

Tresc:
jak to nie myśleć że jesteś bazyl czy cos takiego jak ci to mówią, bądź nidy nie miałaś chłopaka (na szczęście nie mój przypadek)????? moim zdaniem najbardziej liczy się charakter, ale uroda jest na 2 miejscu


Komenatrz z: 12.03.2006 :: 23:02 ::Kod: clj79.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: didek

Tresc:
ja jestem chyba brzydki jak mnie nie chcesz ale sama to oceń


Komenatrz z: 12.03.2006 :: 10:36 ::Kod: cmk109.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
Rzecz jasna rowniez liczy sie serce i dusza, poczucie humoru itd :) ale TEMATEM JEST URODA, WIEC JA NIE MOGLAM O tYM PISAC rozumiesz???




Księga Gości


Dawne dzieje:
{archiwum}



Layout by colld