Siemka
Widze w sparwie Hanki Bielickie [*] ze duzo osob tez jak ja za nia bedzie teknić... Nie dziewie, się, ona była osoba która umiała rozbawic pubilczości swoim entuzjaznem i optimizmem.. I jesli ktos mogł choc przez chwile myslec , ze ja to robie dla komentarz BO JEST GŁUPI. Bo jak można -kolekcjonowac- komcie na czyjejs smierci:/?? jejku..
Dzis poniedziałek.. Byłam w budzie!! Tam mi się humor poprawił... hehe Było śmiesznie KUBUS na obiedzie wziął 2 batony a ja jeden ;] Ale w soczkach nikt mnie nie pobije ja wzięlam ostatnio 3 soczki na raz ;] EDZIA GÓRĄ :d HEHE
TEMAT:cO TO MIŁOŚĆ
MOja kolezanka twierdzi, ze to głupie uczucie, na które nikt nie zasługuje. Wrrrr az ciarki chodzą po plecach. Blee. Jak tak można sądzic... :/ Ale zmieni zdanie, jak poczuje co to znaczy kochac... Teraz ja to czuje, i choc moja symatia Mnie lubie i to bardzo to wole , zeby nic wiecej nie było. Gdyz mam powody. Wracając do ów tematu, to miłośc MOIM ZDANIEM : jest czyms waznym, bo bez miłości nie wyjdziemy za mąż nie urodzimy dzieci i nie bedziemy ich wychoowywac [ tyczy sie dziewczyn] Żyjemy jednym słowem: zeby kogos poznac! Jak nie poznamy To nic w życiu nie zyskamy! oprocz pieniędzy, ktore dla niektórych SĄ BARDZO WAZNE. A twoim zdanie co to miłość

Nie bede przynudzac, bo niektórym czytac sie nie chce ;] :d hehe to kończe pozdrawiam czytających odpowiedac na pytanie!!!


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Komenatrz z: 14.03.2006 :: 19:57 ::Kod: ckr123.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wioleta

Tresc:
Edzia pisz krócej bo mi się nie chce tego czytać


Komenatrz z: 14.03.2006 :: 19:21 ::Kod: cky191.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
no.. :) ;]


Komenatrz z: 14.03.2006 :: 19:19 ::Kod: clp231.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Mr.Virus

Tresc:
moim zdaniem milość to fajne uczucie ale czasem rani...


Komenatrz z: 14.03.2006 :: 16:58 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od: edzia

Tresc:
Siemka! seaoflove kim jestes?? nie moge na twoj blog wejsc...:/ a szkoda....


Komenatrz z: 14.03.2006 :: 00:47 ::Kod: a84-230-19-239.elisa-laajakaista.fi

Komentarz od: seaoflove

Tresc:
c.d komentarza ---mimo wszystko


Komenatrz z: 14.03.2006 :: 00:44 ::Kod: a84-230-19-239.elisa-laajakaista.fi

Komentarz od: seaoflove

Tresc:
Miłość to coś więcej niż uczucie, bo to może być nietrwałe i zmienne, a ona daje nam obietnicę. Na pewno jest ogromną siłą, która jednoczy dwoje ludzi. Ale aby to naprawdę się stało, musi wystąpić między nimi troska, odpowiedzialność, poznanie i poszanowanie. Prawdziwa miłość jest bezwarunkowa. To oznacza, że kocha się kogoś


Komenatrz z: 13.03.2006 :: 23:28 ::Kod: ckl100.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: kwiatek13

Tresc:
Nowa notka chyba szybciej się ukaże. Nie omieszkam poinformować cię o tym zaiste wspaniałym wydarzeniu. Ciao


Komenatrz z: 13.03.2006 :: 20:42 ::Kod: dlt172.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: agama

Tresc:
Hej!
Dzięki za komenta(pewnie miałaś całe popołudnie zajęte, odpisując za te komentarze)
Pozdrówka


Komenatrz z: 13.03.2006 :: 20:34 ::Kod: cls51.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od:

Tresc:
Ale ja Cie nadal kocham...


Komenatrz z: 13.03.2006 :: 20:26 ::Kod: cld56.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: kwiatek13

Tresc:
Hej! Witam Ja tak nie na temat, ale chciałam napisać, że dodałam cię do linków na blogu by zawsze tu trafić w swojej wędrówce po sieci Pozdro!


Komenatrz z: 13.03.2006 :: 19:42 ::Kod: cmq50.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
:)


Komenatrz z: 13.03.2006 :: 19:35 ::Kod: ckh36.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od:

Tresc:
Hmm..a dla mnie...MIŁOŚĆ hmm...noo właśnie...jestem tego samego zdania co każdy...miłość piękne uczucie...ale zranić też potrafi eh...too prawda :/ Ale gdyby nie miłość to nasz świat byłby inny...nic byśmy nie przeżyli...znali byśmy się tylko po koleżeńsku, a tak czasem z koleżeństwa wychodzi miłość..ale jaka miłość...hehe to już chyba każdy sam wie... :) :|


Komenatrz z: 13.03.2006 :: 19:07 ::Kod: ckq196.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Paulinka ;-)

Tresc:
Dla mnie miłość to piękne uczucie ale nie zawsze jest szczęśliwa...niestety.JA w te wakacje przeżyłam do tej chwili najpiękniejsze chwile w swoim życiu... Całuski Dla Ciebie i ...


Komenatrz z: 13.03.2006 :: 18:49 ::Kod: aky107.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: goldenka

Tresc:
Masz piękny blog.Może wpadniesz i przeczytasz moją notke.Prosze też pod nią komęta:)Oto mój adresik: http://goldenka.talk.pl/
Z góry Thx:*


Komenatrz z: 13.03.2006 :: 18:13 ::Kod: cmq50.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
hehe :) ja sadze tak jak łuki! jest piekna ale tez rani....:/


Komenatrz z: 13.03.2006 :: 18:12 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od: lukas

Tresc:
milosc jest najpiekniejszym ale tez najgorszym uczuciem w zyciu


Komenatrz z: 13.03.2006 :: 18:11 ::Kod: ckc156.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: (L)MaNdArYnKa(L

Tresc:
Cio to miłość?? Hmmm..... dla mnie to bardzio duże uczucie, które nie wiem jak opisać!! Kochałam tylko raz i to tak prawdziwie, nie wiem może wtedy pierwszy raz się tak prawdziwie zakochałam ;) Ale nie wiem jak to tak można mówić o miłosci że to głupie uczucie.... Chociasz za dużo chł. lub dzie. kochać to też nie dobrze! Najlepiej jest kochać tą osobę do ktorej jesteś przekonany że ją kochasz :) I to chyba konic mojej notki.. buziczki:*


Komenatrz z: 13.03.2006 :: 18:11 ::Kod: cje22.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Justysia

Tresc:
Miłość jak dla mnie jest to coś najważniejszego i najmilszego w życiu=)Przeżywamy to z osobą,którą kochamy!bez niej nie przezylibyśmy pięknych chwil w naszym życiu...
mój blog www.juma13.blog.onet.pl




Księga Gości


Dawne dzieje:
{archiwum}



Layout by colld