18.03.2006 :: 18:08
siemka! tak jak moje ziomki chcieli. to spełnie ich prośbe!! :) ~~KONKURS NA NAJ...bloga!~~ Każdy ma szanse!! Oceniac bedziecie sami!! w komentarzach :D Jesli chcesz sie zapisac to u komciu napisz Imię i pseudonim Lat i adres strony
piscie komantrze!! ** Co tam u was?? Jakos mało komciow ostatnio??!! Komentujcie :) Dziesiejszy temacik to : Dlaczego nienawidzimy?? Moze głupi temat, ale warty przemyslenia ... Bo tak, zdaniem dziewczyn: Jesli ktos mi cos zrobi[ wyzywa mnie, lub obraza, posądza o co czego nie zrobiłam ] wtedy tę osobe nienawidze... Choć moze, nienawidze to za mocna słowo... Moze NIELUBIE, Ale jesli ta osobami robi mi za złośc widząc to, ze ja nie chce, i ze prowadzi do płaczu,ale nadal nie przestaje mi dokuczac, WTEDY Ją NIENAWIDZE.. MI SAMEJ NIE ZDARZYŁo się POLUBIć OSOBY KTOREJ NIE AKCEPTUJE, ALBO NIENAWIDZE , Bo np. niektore osoby NIE LUBIAŁAM ale teraz zmieniam zdanie :) hehe zdaniem chłopaków: nie mozna nikogo nienawidziec.. dziwne zdanie o tym wszytkim, nie?? Dlaczego dziewczyny sa bardzije obrażalskie niz chł. i biorą wszytko do serca? tego juz chyba nikt nie wie. MOZE dlatego, ze to słabsza płeć i bardziej DELIKATNA??!! KONCZE a co wy o tym myslicie??