12.03.2006 :: 10:01
Siemka!! Co tam u was?? U mnie tak sobie.... dzis ide pewnie do Wyrzyka .. ALE NIE WiEM HEHE .. niE MAM HUMORU... :/ Ogolenie nie wiem o czym pisac, ale chce miec nową notka... To moze cos wymysle, zeby was nie zanudzic... Hm... Czy uroda jst wazna?? Moim zdaniem: nie wiem, dla kolezenstwa nie, bo kazdy ma inny gust... [ Tak jak pisze w książce w historii : kazdy jest inną małą galaktyką] Ale dla miłości to chyba jest potrzebna.. dla takich wazniaków... Ale nie mozna powiedziec, o osobie , ze jest brzydka . Bo moim zdaniem nie ma BRZYDKICH osob [ dziewczyn i chł] Bo jak mowiłam, kazdy ma inny gust. I moze mu sie podoba ta dziewczyna o kotrej inni mowia grubas itd ... Lub na odwrot! Dla siebie uroda jest bardzo wazna, poniewaz, jesli sądzisz o sobie bazyl to tracisz pociucie godoności i robisz sie niesmiała, i nie pewna..! A to bardzo zle. I nie wolno o sobie tak mowić, Bo kazdy jest piękny i przystojny na swoj sposob!! I niech tak kazdy mysli BO TAK jest! To moje zdanie! A a ty jakie masz ??????????PISCIE W KOMENATRZACH