Siemka!! Co tam u was ciekawego słychac??? Bo u mnie supcio [ jak na razie] Tylko psuje mi sie humorek jak mysle, ze na nastepny piątek musze przeczytac Anię z Zielonego Wzgórza! Bożę... Załuje, ze nie mamy lektury balladyna.. Bo wolę Balladynę niz Anię z zielonego wzgorza!! :/ Połowe ksiązki przeczytałam z balladyny, a anię nawet nie zaczęłam ! Kurcze!!
Co do clubu K D S T L To powstała strona : www.kdstl.talk.pl!!
Więc jesli chcesz nazlezec: to musisz wejsc tam i w komentarzu zapisac sie! Ale nickiem! bo to animowa stronka ;] hehe ja jestem Skierka, a bula Chochlik!! Jak cos Ale przed zapisanie, sprawdz czy nie ma cie juz wpisanego [ a osoby są pseudonimami wpisane po prawej stronie bloga ]
Temat : Szkoła jakiej nie znacie:
* pewnie każdy słyszał w uwadze o szkole , ktora jest postarchem??!! W jednym z dolnośląskich gimnazjów chłopak zmusił kolegę do stosunku oralnego w ramach spłaty długu. Natomiast w Łomży 16-letni uczeń i jego koleżanka z klasy kamerą w telefonie komórkowym zarejestrowali swoje intymne spotkanie w szkolnej toalecie. Po upowszechnieniu filmu dziewczyna przeniosła się do innej szkoły. Chłopak został skreślony z listy uczniów. Jego rodzice domagają się, by pozostał w liceum.

- To zdarzyło się w czasie zajęć i było przez nich zaplanowane. Spóźnili się na lekcję 20 minut. Miejsce wydaje mi się mniej istotne. Mogli to równie dobrze zrobić na dyskotece, w domu pod nieobecność rodziców. Problemem jest, że to się stało – mówi Grażyna Chodnicka, dyrektor III LO w Łomży.

Dla młodzieży seks przestał być sprawą intymną. Jest przedmiotem żartów i zabawy. Średnia wieku inicjacji seksualnej w Polsce to 17, 18 lat. Dwukrotnie wzrosła też liczba 15-latek, które zaczynają życie seksualne.
Najfajnijsze są komentarze, ktore zosatwili :

SEX JEST NORMALNĄ SPRAWĄ!!!

JA MAM 12 LAT I TEŻ SIĘ JUŻ BZYKAM. MI SIĘ AKURAT NIE ZDARZYŁO JESZCZE ROBIĆ TEGO W SZKOLNYM KIBLU, ALE NIE WYKLUCZAM TAKIEJ OPCJI. PEWNIE BYŁOBY FAJNIE - LUBIĘ SEX W MIEJSCACH PUBLICZNYCH. O CO ROBIĆ TAKIE WIELKIE HALO? PRZECIEŻ SEX JEST NAJNORMALNIEJSZĄ RZECZĄ NA ŚWIECIE! WSZYSCY TO ROBIOM WIĘC CZEMU MŁODYM NIE WOLNO? JAK BĘDĘ STARA TO NIKT MNIE JUŻ NIE BĘDZIE CHCIAŁ, A TERAZ SKORO MAM POWODZENIE TO KORZYSTAM Z NIEGO. TO JEST NORMALNE I TYLE!



~Martyna, 13.03.2006 23:20


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Komenatrz z: 18.03.2006 :: 20:23 ::Kod: ckj240.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od:

Tresc:
skibniewska ciągała mi loda i ściągzła mi śmietane spod kapturka a potem dudzikowa lizała mi rowa muwiąc że mam dobry kał. potem obspermiłem je po pysku i było dobrze


Komenatrz z: 18.03.2006 :: 18:20 ::Kod: clq71.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od:

Tresc:
Co do SEXu to karoliny robili przez internet i sie serwer zaciął!potem probowali przez telefon ale impulsów zabraklo!Nareszcie wymyslili lózko ale ktos zgasił swiatło i im sie nie udało i wyszły takie poczwary!hehe pozdro!



Komenatrz z: 18.03.2006 :: 17:47 ::Kod: cka18.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: ktos

Tresc:
KOCHAM CIEBIE


Komenatrz z: 18.03.2006 :: 14:58 ::Kod: alg160.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: biedka

Tresc:
Fajny blog.Mam nadzieje że się odwdzięczysz.Oto adresik : www.biedka.talk.pl




Księga Gości


Dawne dzieje:
{archiwum}



Layout by colld