Ludzie ratunku Zyć mi sie nie chce , nie mam po co.... Boze.. za co tak jest ! nie moge powiedziec jak , ale to jest kurna taki szczegół a tak boli :/ Ale kurna dlaczego??? Tyle osob probuje mnie pocieszyc, ale chyba tylko jedna moze to zrobic....ale ona nie chce i mi sie zdaje, ze juz nic sie nei zmieni! Boze co ja takiego zrobiłam ......... :/ boze ratunku.......:/

Chce czuc , myslec i wierzyc co znaczy kochac, a nie myslec jak to sie skonczy! chce umiec cieszyc sie chwilą, chce wiedziec jak sie kocha tak , zeby nic nie zepsuć chce poprstu zazanać miłości takiej jak wtedy........:/ szkoda!

Że ja tylko gdybam, że Bóg nie spełni każdej mojej prośby! że Bog nie pozwoli mi władac kims ..Że Bóg da mi do zrozumienia , ze jestem tylko śmiertelnikiem... A nie jakis bustwem i ze kiedys to co teraz jest sie skonczy .. Ale to lepsze..:/ A gorsze bedzie w sercu twić i żerować. Żeby wyssac całą krew i miłośc która nigdy nie przeminie !

BEZKOMENATRZA


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Komenatrz z: 20.03.2006 :: 14:26 ::Kod: clu23.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
nowa notka


Komenatrz z: 20.03.2006 :: 14:19 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od:

Tresc:
piszcie komcie to bedzie nowa nocia



Komenatrz z: 20.03.2006 :: 14:18 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od:

Tresc:
bedzie dobrze edzia:)pozdro



Komenatrz z: 20.03.2006 :: 14:07 ::Kod: cmi248.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: *****

Tresc:
i pomyśleć że to wszystko przezemnie...


Komenatrz z: 20.03.2006 :: 13:59 ::Kod: clu23.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
dzięki wszytkim z góry :D


Komenatrz z: 19.03.2006 :: 20:06 ::Kod: cih223.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Justysia

Tresc:
Nie przejmuj się kiedyś ten pech przejdzie a może już odchodzi=D


Komenatrz z: 19.03.2006 :: 19:32 ::Kod: clt17.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
tylko, ze ja mam takie szczęscie , ze gdy to jest prawdziwa miłośc to nawet jeden zły gest moze wszytko zpsóc :(:((: TAK JEST :/


Komenatrz z: 19.03.2006 :: 19:27 ::Kod: cjv104.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Justysia

Tresc:
siemanko wiesz Edzia ja już sama nie wiem co ja mam ci napisać?!
chyba tylko jedno,że na prawdziwą miłość przyjdzie jeszcze czas z tym jedynym!!
Zakochasz się i to pewnie nie raz,wiem że są chwile w których się cierpi ale i są fajne chwile.Nie musisz się zastanawiac jak Ci się ułoży z tą osobą którą kochasz!jeśli to miłość to wszystko będzie wporządku=D




Księga Gości


Dawne dzieje:
{archiwum}



Layout by colld