10.03.2006 :: 22:13
PS Poniewaz ostatnio zadko pisze notki, teraz to nadrobie! Siemka w tym momencie oglądac na TVN mumia Chodz nie wiem dlaczego i tak to mam na kasetach [mam tez 2 część] hehe dzieki Bogu dziś piatek!! Jutro nie idziemy do budy UFF ;] Hehe Dzis dzien chłopaka I dlatego wszytkich chłopaką i mężczyzną zycze wszytko co naj... lepsze na świecie :* Szczegolnie : -Adamowi, Adrianowi,Danielowi, Wojtowi,Mateuszowi, Tomkowi, Ksiutce, Białemu, Piwkowi, Sławkowi ,Łukaszowi ,Rafałowi I WYRZYKOWI hehe itd Nie wiem czy naszym chłopaką[ z mojej kl.] sie prezenty podobały hehe dziewczyny [ Martyna, paulina I karolina S.] kupiły im... samochodziki, I TO DO TEGO Z PLASTiKU!!! :] hehehehe Szymus i piotrus sie od razu nabijali, z tego.. hehe Ale przynajmiej było smiesznie... Albo dzis na apelu [ TO BYŁO DOBRE WIOLU ] , Bo DZIS MIELISMY APEL O PTASIEJ GRYPIE I Wiola zadała pytanie: czy orangutany tez moga sie zarazic ptasią grypą niezle !! A kubus z mojej klasy chciał powiedziec temu panu.Prosze pana, my mamy okaz ptasie grypy w klasie. I pan by go wybrał,ale pani go orzchaniła, ze ona wie, o co ona sie spyta :d hehe ale jajca Juz nie pisze więcej, bo wam sie czytac nie bedzie chciało :* papapatki : : W SOBOTE [CZYLI JUTRO ] JADE DO OLCI :d HEHE