Siemka!! Niestety musze powrocic do osoby [ o ktorej nie moge nic pisac [ prawdy o jej wyglądzie itd ] bo ona sie skarzy :/ ] .
Bo znow zaczynają sie jej komentarze.. i ona śadzi, ze ma lepszy blog ode mnie........ BOZE Jesli chcecie sprawdzic www.mloda0130.blog.onet.pl Normanie kwach
Nie bede dręczyc was śmiecmi!
Co tam u was?? Bo u mnie przygotowania do testu kompetencji! dzis garałam w kwadraty z didkiem , korzeniem i krzyskiem i sławkiem i z danielem było wporzo dzięki wam za fajną gre!! i dzieki korzen , ze wiem serio coc sądzisz o mnie i o... : juz wiem, ze nie bede sie słuchac **!! gdy cos powie o was wierze wam : dzis bez tematu luźna notka
:* :* dla didka , korzenia, sławka, krzyska!!! i dla tych, ktorych nie napisałam [ OPROCZ K.S]


PS. ks nie dziw sie , ze tak ŁAGODNIE o tobie mowie!! ty jestes zdolna do skarzenia bu hahahahah i ona ma 12 lat.. gora 1 lat :* :* :* dla was KDSTL GORĄ :d


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Komenatrz z: 29.03.2006 :: 15:25 ::Kod: ckr68.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: bula

Tresc:
KDSTL Górą!!!!


Komenatrz z: 28.03.2006 :: 22:16 ::Kod: ckf22.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wioleta

Tresc:
kAROLINA sKIBNIEWSKA to zakłamana Qrwa!


Komenatrz z: 28.03.2006 :: 19:49 ::Kod: cls177.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: virus

Tresc:
Ja chce nową notke.....


Komenatrz z: 28.03.2006 :: 14:10 ::Kod: ckf22.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od:

Tresc:
oczywiście nie mam nic do Ciebie Karolina! tylko Edzia jak ona coś złego mówi o mnie i o chłopakach to jej nie wierz :)


Komenatrz z: 28.03.2006 :: 14:05 ::Kod: ckf22.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wioleta

Tresc:
hmm wszyscy się kują! LUDZIE NIE WOLNO KUĆ SIĘ PRZED TESTEM a zreszto po co się kuć to nie jest wazne. KORZYSTAJCIE Z ŻYCIA bedziecie się kuć w liceum :) A o tego śmiecia to chodzi Ci o Karoline Sawicką? no właśnie jak coś to jej nie wierz!


Komenatrz z: 26.03.2006 :: 13:43 ::Kod: cmb93.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
OK :)


Komenatrz z: 26.03.2006 :: 12:53 ::Kod: ckz86.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: mloda~

Tresc:
to już o mnie nie pisz......Blandzia ma racje...!!już o Tobie zapomniałam a ty zapomnij o mnie!!ja nie będę ci pisać komentarzy na twoim blogy ty nie pisz na moim!!!!OK???zapomnijmy o sobie!!!!


Komenatrz z: 26.03.2006 :: 09:05 ::Kod: host-ip22-167.crowley.pl

Komentarz od: Blandzia

Tresc:
Qrde... znowu się kłócicie, ja nie moge... mam dla Was propozycje nie do odrzucenia=D Po prodstu zapomnijcie o swoim istnienu- mloda- zapomnij o Edzi, Edzia- o młodej... i tyle=) będzie Wam wygodniej-D


Komenatrz z: 25.03.2006 :: 20:15 ::Kod: ckg210.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: mloda~

Tresc:
przestań!ok????napisałam tylko prawdę a ty ciągle kłamiesz!!!!! jesteś zakłamaną jendzą!!!nie masz prawa tak o mnie pisać!!!bo piszesz same głupoty!!!!!! odwal się odemnie!!! NIENAWIDZĘ CIĘ ale tak tego nie okazuje!!! czy możemy się nienawidzieć po cichu!??a może chcesz dostać w twarz jeszcze raz tylko tym razem na osobności żeby nie było świadków, wtedy mi nic nie udowodnisz!!a więc żegnaj!!!!




Księga Gości


Dawne dzieje:
{archiwum}



Layout by colld