23.05.2006 :: 15:08
Siemka. Cio tam u was? U mnie spoko... Osotnio mam humorek A to dzieki paru osob±, ktorym dziekuje za to wysle wam fajne wierszy mojego i łukasza wykonania nadzieje i zaufajnie łaczy to, ze ich brak oznacza samo zło. Chciałabym wyrazic co czuje słowami, lecz gdy probujezłaczyc mysli wyrazami.... Czuje, ze miłosc z dzieciencych lat, zostawia ten jeden najgorszy slad edzia jest super edzi jest git edzi to bedzie wiosenny hit!! moje zycie było czarno-białe, ale cos sie zmieniło. Zabrakło w nim kgos lub cos sie pojawiło. Me oczy i serce poznało kogos, kto pozwala sie cieszyc. Otworzyc drzwi, zatrzymac chwile i sie nie spieszyc, po porstu kochac i byc kochany, to szczescie, ktorego kazdy chce zostac mnienanym czy znacie edzie kazdy j± zna ona zawsze smieszne skarpetki ma!! pewnego dnia łukasz zagoscił w szkole! Wtedy dziec ograneło przedszkole. Czas ma zabawy i wspolne gierki. Na usmiechy i fajerwerki. to nie smutek! to wesele. ide na jego ulubione makrele hehe niekotre moga byc takie banalne liczy sie , ze sie usmiechnełam po tym :* za to dziex Łuki!! i pozdro DANIELKA, MARTYNY, DIDKA, MATEUSZA, BIŁEGO, OLI , OLGI, I RESZTY .. :p