27.05.2006 :: 18:21
Specjalnie dla Wiolety new notka o Miłości: Miłość jest to złożone pojęcie którego nie można ująć w sztywną definicję. Często utożsamiana z uczuciem, które przejawia się w relacji do drugiej osoby (lub obiektu), połączone z silnym pragnieniem stałego obcowania z nią, czemu może towarzyszyć pociąg fizyczny do osoby będącej obiektem uczucia, także jest to relacja między osobami oparta na uczuciu miłości. Od wieków jest przedmiotem fascynacji. Obecna w sztuce, literaturze, psychologii, religii. Uważana za sens życia ludzkiego – czyniąca prawdziwe i w pełni szczęśliwym. Miłość jest dziwnym zjawiskiem - przeobraża ludzi tak, że czynią oni rzeczy dawniej dla nich niewyobrażalne, osiągają nieosiągalne dotychczas cele, a wszystko w imię wszechwładnej miłości. Można ją rownież rozumieć jako wzajemne zaufanie lecz owo zaufanie tak na prawde jest tylko drobną częścią miłości ktorej zdefiniować samej w sobie nie mozna. I choćby naukowcy dwoili sie i troili logicznie nie wytlumacza tego niejako zjawiska. [ tak pisze w wielkopedi...] Tam gdzies w środku pisze, ze ludzie zakochani czynią rzeczy, ktore kiedys by nie zrobili. Ja cos wiem o tym :/ byłam głupia.:/ Eh Jak mowie słowo miłośc , to az zygac mi sie chce. Bo narazie nie mam dobrych wspomnien... nie licząc.... HEHE ;];] pOZDROFFKA : DLA WIOLI [ STAŁEJ KOMENTARTORKI :*:*:], Serde(L)ka , olusi ś., olgi, angeli, pauliny K., GORALA, sms, łukiego, i reszty