Czasami, słuchammuzyki... wolnej. I mam ogromna ochote połozyc sie na łożku i pomarzyc... O czyms przyjemnym. Lub o kims... Wiem o kim.. Ale boje sie moich mysli, bo są o kims. Nie chce w ogole myslec o nim .


Chodze do szkoły, bo zapominam o nim . Chodze na dwor , bo zapominam o nim. Lecz wszystko wraca, gdy go widzee... Co ja w nim takiego zauwazyłam, ze mysle o nim, i nie moge przestac! CHoc nie chce tego!! To jest zauroczenie. Na szczecie na razie słabe.. Ale po co mi miłosc.. Hm. JAk sie zakocham [ zaczne GO kochac to wam napisze, ze sie ZAKOCHAŁAM].Teraz to tylko ,b> zauroczenie I mam nadzieje, ze jak sie zakocham to bedzie odwzajemnione.. TO nie miłość wiec jestem hapyy [ nie do konca] :* pozdro dla Danielka, Igora:*[hhe], Mateusz,Łukiego, didka, korzenia, martyne, goske z 6d, ancie , kala, karoline, olgusie, ole, palinke i reszte o ktorych zapomniałam ...

kocham was :* i ...


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Komenatrz z: 25.05.2006 :: 19:11 ::Kod: akq217.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: gabrysia

Tresc:
zglos sie do konkursu na www.gabrysia.talk.pl z gory THNX:*


Komenatrz z: 25.05.2006 :: 17:50 ::Kod: cmb68.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: kwiatek13

Tresc:
Pozdrófffka 4 u ode mnie i mojego małżonka :*


Komenatrz z: 25.05.2006 :: 17:50 ::Kod: cmb68.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: kwiatek13

Tresc:
To dobrze, że masz świadomość swoich uczuć ;) Ja osobiście dobrze się czuję, gdy nie jestem zauroczona... ja muszę być wierna swojemu mężowi - cudownemu Johnowi xD ...


Komenatrz z: 25.05.2006 :: 17:49 ::Kod: cmb68.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: kwiatek13

Tresc:
Jak ja ostatnio słuchałam muzyki to usnęłam... też mi się tak chciało poleżeć i pomarzyć xD Ale odpłynęłam... :D Jak po narkotykach jakiś, ale widać tak na mnie działa muza xD ...


Komenatrz z: 25.05.2006 :: 15:40 ::Kod: ckx242.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wio(L)eta

Tresc:
Edyta jak propozycja z pokojem jest nadal aktualna to ja miłą chęcią! tylko mam prośbe jak inne dziewczyny nie chcą być ze mną to nie musze być, wal prosto z mostu nie obraże się!!! :) podrawiam serdecznie


Komenatrz z: 25.05.2006 :: 14:38 ::Kod: ckh87.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Paulinka:D

Tresc:
A ja niestey kocham....i cierpie...bo tęsknie za nim...:(( ale mało osób wie o kogo chodzi!!!:)) tylko wtajemniczone osoby!!!!heh:))dziex za pozdro!!!!:*:*:*dla Ciebie!!!!


Komenatrz z: 25.05.2006 :: 07:16 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od:

Tresc:
a w kim sie zakochalas?? odp na gg dziex za pozdro i :*:*:* dla ciebie


Komenatrz z: 24.05.2006 :: 22:48 ::Kod: clg60.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: sms15

Tresc:
Edzia spójż w niebo na gwiazdy samotne , smutne ,
jak niektórzy ludzie ,
samotni sami .
Marzenia tylko one pozostały


Komenatrz z: 24.05.2006 :: 22:38 ::Kod: clg60.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: sms15

Tresc:
wiesz Edzia może w części masz racje . kto wie?? pozdro i dobrych snów życze ja ide spać i marzyć , bo tylko to naazie mam :(


Komenatrz z: 24.05.2006 :: 22:31 ::Kod: clk174.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
hm... nie wiem, czy dobrze sie domyslasz....:) heh ale moze kiedys ci powiem..:):*


Komenatrz z: 24.05.2006 :: 22:22 ::Kod: cmm2.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wio(L)eta

Tresc:
nom ja przeważnie wieczorami słucham POPU i rozmyślam i marzę! ale to nie ważne! jak narazie nie mam o kim myśleć, tzn. myśle o chłopakach no ale nie mam tego jedynego! a tak w ogóle to się domyślam kogo kochasz, no ale nie powiem, bo nie jestem pewna!


Komenatrz z: 24.05.2006 :: 22:10 ::Kod: clk174.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
przeciez ci mowiłam kogo kocham..


Komenatrz z: 24.05.2006 :: 21:55 ::Kod: aawo173.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: SERDE(L)

Tresc:
Dziex za pozdro. Napiszessz mi kogo kochasz plis.


Komenatrz z: 24.05.2006 :: 21:54 ::Kod: clg60.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: sms15

Tresc:
niewiem co napisać . Pozdro dla ciebie :*




Księga Gości


Dawne dzieje:
{archiwum}



Layout by colld