26.05.2006 :: 15:37
sorry, ze pisze dzis juz new notke. Ale tak jakos mnie naszło... Teraz bedzie napisane cos, co ja wymysliłam sama: taki dobre rady: [ dedykuje je mojemu klubowi samotnych serc :) ] Miłośc trwa, ale sie koncze wiec: nie warto trzymac sie jednej osoby cały czas, bo kto powiedział, ze to własnie on jest tym jedynym?? Nie słuchaj sie tylko serca, bo moze mylic, ale tez rozumu. Bo jednak to mozg na świadomosc bledu, a nie serce. Jesli wiesz, ze ci nie wychodzi uczucie z obu stron. To sobie odpusc, bo nie warto narmowac zycia na cos nieudnego. Nie patrz na wygląd , bo kazdy człowiek ma dwie twarz. jedna moze byc okropna, a druga cudowna. W człowieku widz charakter i zachowanie. Nie płacz gdy sympatia zrobi ci przykrosc, bo to sie zdarza.Lecz gdy nie przeprosi wlanij z plaskacza;], lub powiedz co czujesz. NIe rob głupstw dla niego[niej] i nie poniżaj sie. Gdyz miłośc przemija. a twoje głupoty zostaną w pamieci innych. Zaoszczedzisz sobie chwil smiania sie i przezywania. Nie obiecuj wiernosci, bo serce nie sługa. Nie zmuszaj sie do kochania, bo to na daremno. Jesli sie zakochasz to nie dlatego, ze ty sobie wybrałas chłopaka i chiwle!! To serce je wybrało! Gdy twoja sympatia wyjedzie. Nie ciągnij nici za długo, bo sama sie przerwie. A jesli kochasz i kochac bedziesz... to dobrze!! jesli kochałes raz jedną osobe. i sie z nia rozpałes . A po miesiącu czujesz zazdrosc . To moze to nazwaC MIŁOŚCIĄ. Miłośc przychodzi i odchodzi.... wiec ja lap!! nie marnuj czasu. Chyba, ze twoje serce msui odpocząc!! pamietaj : co za duzo to nie zdrowo!! A moze po tym co przeczytałas , zrozumiesz , ze miłość odwzajemnioną masz tuz tuz przed nosem!! :) Klub samotne serca działa! mozna sie zapisywac :) Ja sama sądze , ze to hasło jest WIELKIE : do diabła z miloscią!!! :) Ale i tak kocham ...;];] :)