09.06.2006 :: 10:37
Postaraszm się napisac dług± notke, bo ostatnio to zaniedbuje... Co jak co. Ale zawsze lubiłam długie notki. Bo krutkie znacz± o pisarzu, ze pisze to na odwal sie, albo bo musi Kurcze ale mam humor zwalony... Nie wiem dlaczego. Zawsze cierpiałam z powodu chłopaka.. a teraz?? Jaki jest powod?? Nie wiem... Sorry wyrzyk ze jestem HAMSKA ALE TERAZ MAM HANDRE.. i SAME DOŁY... Wczoraj było fajnie Pozdro dla Martynki, Dodzi, Daniosa, Kosy. Ale i tak zjebany humor... Zauwazyc mozna , ze tera s± modne hasła na blogi. Ale nie wiem po co ..:/ przeciez i tak jak bed± głupie komcie to je sie kasuje i w dupie z nimi!!.... ja bym tak myslała... Ale niektrzy nierozumieja, ze chodz osoby nie lubia to nie musza jej przekrosci robic..:/ Bo czasami słowa bardziej bol± niz uderzenie *Do obrazki chce tylko dodac, ze gdy go zoabczyłam to wiedziałam co znaczy.. ze wszystko sie kiedys niszczy... Bo to jest koszmar obudzic sie rano i poczuc , ze cos nie gra.. Ze nie ma nikogo obok nas.. Nikogo. Ubrac sie poczuc tę zmiane, na gorsze.. To nie obrazek tylko zdjęcie.. nie moje!! Ale teraz nawet nie wiem, czy chcałabym tak robic, bo po co?? Tyle razy sie juz ciełam, ze raz do szpitala pojechałam...:/ Nawet niektorzy nie zdaj± sobie sprawyjak mozna cierpiec!! Teraz załuje, ze wogole tu przyjechałam , ze wogole wszytsko sie zmieniło w moim zyciu.. ZAłuje.. Nawet nie mam odwagi wzynac komus co czuje.. CZego sie boje?? ..Eh... Odrzucenia? Nie!! To nie w jego sytllu. Nie mam słow...: