Gorąco pozdrawiam : Pauline K. Kochana jestes :) Dziekuje za pocieszenie:) Oraz :* dla Krzycha, kltory mnie pocieszał... Dzieki wam wiem, ze fajnie jest miec przyjacioł :*:*:* A jesli chodzi do mojego humoru to poprawił mi sie z tej strony, ze kocham kogos. Nie wazne czy on mnie kocha...:) Bede brała zycie garsciami ( jak to Paulina mowi ) Ale jestem tez smutna, przez mamusie :/ wezice! moze to głupie co powiem, ale z checią bym ją zamieniła...:(:( Obiecuje cos a potem wymiguje sie. Ale to juz takjest zawsze. To wydaje sie wam głupie! Ale jakbys na moim miejscu tez byscie sie smutali :( Jak wracałam do domu myslałam : ze chciałabym sie teraz obudzic, i przekonac sie ze to tylko zły sen.. Czesto robie tak, (upewniam sie) szcypiąc sie w reke. Zawsze w złych chwila. Nie miłych dla mnie sie szczypie.. Moze najwyrazniej załuje tego ze sie tam znalazłam , w tym złym momencie!! Kurcze ! Lecz są taki osoby ktore mnie pocieszają: Dla Martyny, Oli, DOdzi, Danielka, Krzycha :*:* dla was:)


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Komenatrz z: 21.06.2006 :: 13:01 ::Kod: ckg177.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Edzia

Tresc:
Wiesz co? by my sadzimy, ze nie warto miec wrogow ;];]


Komenatrz z: 20.06.2006 :: 20:54 ::Kod: aawv220.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: SERDE(L)

Tresc:
Ale ty czasami jestes jakaś dziwna . Najpierw sie kłócisz z Krupą później jej dziękujesz ja to was dziewczyn nie rozumiem.dobra nara


Komenatrz z: 20.06.2006 :: 15:47 ::Kod: cma24.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: wyrzyk

Tresc:
siemka pozdro ja tam bym wogule wszystko zmienił!!!!!!!papa kckckckc jutro na zabaiwie zamiawiam sobie u ciebie wolnego!!!


Komenatrz z: 20.06.2006 :: 14:38 ::Kod: clw136.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: ~KaRo(L)a~

Tresc:
ggrr....ja też chcę czasem zmienić rodziców no ale bez przesady nie ztakiego powodu: że nie chcą ci komy kupić i z powodu obietnic......:*dla ciebie!pozdro


Komenatrz z: 19.06.2006 :: 22:46 ::Kod: clt252.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: MaNdARyNkA

Tresc:
Siemka ;) Dziex za pozdro i dla Ciebie :*:*:* koffana Edytko ;] i już sie nie smutaj będzie dobrze;p;p;p bo jak ty sie smutasz to i ja...


Komenatrz z: 19.06.2006 :: 21:21 ::Kod: cks77.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wio(L)eta

Tresc:
ehh... wcale mi się nie chce komentować tego bo... :/ wiem czemu byś sobie wymieniła mamuśke, pewnie nie chce ci tela kupić??


Komenatrz z: 19.06.2006 :: 20:47 ::Kod: cmo128.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Paulinka:D

Tresc:
Ja bym nie chciała zmienić swojej mamy ale każdy tak ma czasem ze się na rodziców złości i najchętniej by ich zamienił... Pozdro!!!!3maj się!!!!:*:*


Komenatrz z: 19.06.2006 :: 20:37 ::Kod: aaxg64.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: lordvoldemort

Tresc:
Dzięki za pozdrowionka, ja lubie pomagać ludziom. Ty tez jestes kochana!:*:*:*




Księga Gości


Dawne dzieje:
{archiwum}



Layout by colld