Witam... Najpierw chciałabym polecic super blog fotos : www.fotos.blogownik.pl !! Jestem parawie szczesliwa.. Dzisiaj byłam na dworku z dziewczynami, i chciałysmy isc, po adriana J. Ale tam w siatke garli chł ( i sie troche wstydziłysmy isc) hehe ;] i tak nie poszyłsmy!! I byłam na konarach... Ten własciciel nas wygonił, ale na szczescie jakiegos chł matka przyjechała i ubłagała pana, ze nas bedzie pilonowac itd, A ona sie zgodził na ostatni raz POzdro dla wszytskich ! A w szczegolnosci dla Serde(L)a!! Ja koncze, bo zupełnie pisze głupoty.. nie mam głowy dzisiaj .. To wogole nie ma sensu...I koncze..OJ coraz krotsze u mnie notki.. To zle..

Ps.JA to juz wariuje
PS1. Kocham was!
PS2. A w szczgolnosci kogos papa


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Komenatrz z: 25.06.2006 :: 22:59 ::Kod: ckc210.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
FOTKE*


Komenatrz z: 25.06.2006 :: 22:59 ::Kod: ckc210.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
o kurwa! nie ta notke wzieła SORCIA ZA POMYŁKE!!


Komenatrz z: 25.06.2006 :: 21:51 ::Kod: ckv113.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od:

Tresc:
Fajny miałaś dzionek:)) :*:* dla ciebie:):)


Komenatrz z: 25.06.2006 :: 18:43 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od:

Tresc:
no to fajnie mialas.ja tez jakos nei mam glowy bo troche z gorąco zimne :*:*:* dla ciebie hehe


Komenatrz z: 25.06.2006 :: 15:51 ::Kod: ckz135.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: ~K@Ro(L)a~

Tresc:
no hej!!dawno nie zosatwiałam komów u Ciebie bo zapominałamhehe......spoko fociai nota też...fajnie że zaczynasz opisywać swoje dni i nie tylko piszesz wierszyki...trzeba się czasem oderwać od tego...kończe bo już nie ma o czym pisać:*:*:*dla Ciebie i ziomków!!wpadnij do mnie i zostaw koma..www.karola-buziak.eblog.pl i chyba m,asz źle zapisyna mój blog w linkach 3maj się..papa!!


Komenatrz z: 25.06.2006 :: 13:07 ::Kod: cku179.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wio(L)eta

Tresc:
heh... nie wiem co napisać, bo tu ic ciekawego nie ma, ostatnio jakoś zaniedbałaś ten blog i do tego mi się strasznie nudzi...


Komenatrz z: 25.06.2006 :: 10:46 ::Kod: cmg19.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Klaudycha

Tresc:
Ej jaki masz ten laptop??? A w ogóle kto to jest ta szczera, to ja jej coś szczerego napiszę..... . Pozdro dla ciebie, wiolki Piotrka, wyrzyka, Pauli, Oli, Serde(L)a i wszystkich o których zapomniałam!


Komenatrz z: 25.06.2006 :: 01:49 ::Kod: cke70.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wio(L)eta

Tresc:
ale....eh... bez komentarza...


Komenatrz z: 24.06.2006 :: 21:29 ::Kod: cke70.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wio(L)eta

Tresc:
a co to za fotka?? ehh... troche tu nie pasuje...


Komenatrz z: 24.06.2006 :: 21:29 ::Kod: cke70.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wio(L)eta

Tresc:
hehe no wkońcu doczekałam się nowej noci.. ale jest taka dziwna... a zreszto ja też nie mam głowy do pisania więc kończe... za dużo się dziś wydarzyło żeby mi się chciało o tym pisać...




Księga Gości


Dawne dzieje:
{archiwum}



Layout by colld