Sztuka nie jest sie zakochac, lecz zapomniec wspomnienia



Trzeba sie łudzic, ze wszytsko zapomnimy, Trzeba, bo to daje mam inne złudzenia. Pewnie lepsze, mniej bolesne!!A w zyciu jednak jest cos waznego. A co to jest? ?? Chyba złudzenia... Jak byscie zauwazyli pisze złudzenia a a w tym powinno byc nadzieje. Wtedy te moje słowa by miały sens! Bo miłosc-nadzieja-wiara- *i na samym koncu* złudzenia. One zawsze musza jakies byc. Nie wiem czemu. Moze dlatego, zeby marzyc. MOje złudzenia to są realne sny?? Zazwyczaj łudzimy sie , zenp. on nas kocha. I on tak mowi, ale po co?? Nawet jak powiesz: mow szczerze, bo sie obraze. To on mowi : tak! Ale na serio nie wiadomo co czuje. Ja moge kazdemu mowic : kocham cie!! Ale na pewno bede czuła to tylko do jednej osoby... A co do sensu zycia, nikt nie wiem . MOze zyjemy po to, aby zadawac pytania i szukac odpowiedzi na nie...Ale nie znajdywac odpowiedzi...*tak jak to blandzia powiedziała* I tak w kolo szukac... z NADZIEJĄ i WIARĄ na lepsze...

Hahaha traz jak ja probuje wnikac coraz bardziej wnikac w sens zycia, milosc, wiare ZŁUDZENIA, nadzieje... To sie wydaje smieszne. Bo robimy to tak samo nie wiedząc tego... Gorzej człowiek juz chyba nie mogł zapłacic za grzech Ewy i Adam!!


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Komenatrz z: 16.06.2006 :: 12:16 ::Kod: cka70.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wio(L)eta

Tresc:
hmm... złudzenie... zamyślenie... tak ostatnio pomyślałąm sobie o temacik POCZUCIE HUMORU bo przecież gdy ktoś nie ma poczycia humoru to wszytsko sobie bierze na serio i ma bez przerwy załamki... prosze pociągnij dalej ten temat...


Komenatrz z: 15.06.2006 :: 23:43 ::Kod: ckg17.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od:

Tresc:
kocham cie


Komenatrz z: 15.06.2006 :: 22:15 ::Kod: ckb139.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Ancia

Tresc:
Siemka
Bede szczera nie chce mis ie tego czytac ale napewno fajna nocia pozdro dla ciebie:*:*:*:*


Komenatrz z: 15.06.2006 :: 21:49 ::Kod: cle68.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
dziex dla wszystkich :*:* wezcie piscie jak kiedys komcie.. no prosze:(:(


Komenatrz z: 15.06.2006 :: 19:04 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od:

Tresc:
pozdro dla ciebie


Komenatrz z: 15.06.2006 :: 17:54 ::Kod: cmn46.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: krzych:)))

Tresc:
ladna notka...super.... POZDRO:))) LOL BUZIACZKI:***


Komenatrz z: 15.06.2006 :: 17:51 ::Kod: abqo133.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: olecha

Tresc:
bardzo ciekawa długa notka


Komenatrz z: 15.06.2006 :: 17:44 ::Kod: cle68.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Edzia

Tresc:
niestety


Komenatrz z: 15.06.2006 :: 15:55 ::Kod: clx137.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Paulinka:D

Tresc:
Czasem złudzenie daje radośc ale nie na długo bo przecież to tylko złudzenie a nie prawda... i przez jakiś czas jesteśmy szczęśliwi ale jak potem już będziemy żyć w realu to przecież wiadome że wszystko nie będzie tak jak my to sobie wymyślamy i się łudzimy że wszystko będzie dobrze BO NIGDY NIE MOżE BYć WSZYSTKO DOBRZE!!!!!ale trzeba cieszyć sie życiem!!:D:D Pozdro!!!!:*:*


Komenatrz z: 15.06.2006 :: 14:49 ::Kod: cle68.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: bula

Tresc:
Siemka Edzia. Wejdz do mnie i zostaw komcia:))
Pozdro dla ciebie!!!


Komenatrz z: 15.06.2006 :: 12:10 ::Kod: cky20.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wio(L)eta

Tresc:
jak coś mi nie ywchodzi lub kogoś pocieszam lub coś robie... to zawsze sobie myśle WIARA NADZIEJA MIŁOŚĆ ale nigdy nie myślałąm o złudzeniu... hmmm... bede musiała się zastanowić... ale faktycznie ja się często łudze... np. ostatnio że może jednak zajme jakieś mijesce z konkursie... no i to było dobre złudzenie bo zajełam... hmm... czasem dobrze jest się łudzić bo to poprawia humor, znika stres i czasem miej się ktoś wstydzi (tak przymajmiej mi sie wydaje) pozdrawiam fajny temacik...


Komenatrz z: 15.06.2006 :: 11:05 ::Kod: host-ip22-167.crowley.pl

Komentarz od: blandzia

Tresc:
Wybacz, ja nie potrafię ani zapomnieć, ani nawet łudzić się, że kiedykolwiek zapomnę... wiadać jestme za słaba.


Komenatrz z: 15.06.2006 :: 10:34 ::Kod: cml34.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: didek

Tresc:
fajna notka pozdro;*




Księga Gości


Dawne dzieje:
{archiwum}



Layout by colld