Tylko ty potrafisz mnie tak kochac i koloryowac moj malutki swiat!!

Juz nie chce kochac, nie chce juz zyc!! Kurde! wszedzie gdzie jestem mysle! Co gorsza O NIM!!Choc probuje zapomniec nie moge! Jakos zawsze mam o czym pisac, gdy cierpie. Moze dlatego, ze wtedy mam najwieszą ochote pisac co czuje...

Jeszcze niedawno NIKOGO NIE KOCHAŁAM. Kurwa! i bardzo bardzo chciałam sie zakochac! teraz załuje bo to sie spełniło!!:( Njagorsze jest to, ze on mnie zawsze kochał. A ja go olewałam. A teraz jest na odwrot!! jak mnie nei hcce to niech spadam do K....!!!! :|

Proszę wroc do mnie kochanie, chce dla ciebie znow zatrzymam czas...:)

Moje zycie jest pełne łez:(Mam juz dosc tych kłamst!!! mam wszystko w dupie :/ :| :((

Kocham GO a pdobaja mi sie bardzo 2 osoby. Jak on mnie nie zechce To zakocham sie w ktoryms z tych 2!!! :*:*:*: dlanigo i dla reszty!


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Komenatrz z: 03.06.2006 :: 10:20 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od: Adusia;)

Tresc:
Hey!!!Nie martw się wszystko się uloży..ZOBACZYSZ!!!!Jak narazie to pozdrawiam cię:*


Komenatrz z: 03.06.2006 :: 10:17 ::Kod: cmj109.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: EDZIA

Tresc:
DO MANDARYNKI -

MOZE O ...13.00??? ALE JA JESTEM STRASZNIE CHORA!! I IDZIEMY DO WYRZYKA, BO NAS ZAPROSIŁ :) :) : ZADZWON DO MNIE PROSZE JAK MOZESZ.....


Komenatrz z: 03.06.2006 :: 09:47 ::Kod: cmg48.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: wyrzyk

Tresc:
bedziesz ze mna chodzic???????


Komenatrz z: 02.06.2006 :: 22:47 ::Kod: cmj109.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
do apuliny- hm, Wiem o kogo chodzi.... Hm. Tez miałam taki przypadek. Ze zerwałam a potem mjak znalazł inną ZAZDROSCIAM tamtej.:/ eh...


Komenatrz z: 02.06.2006 :: 22:18 ::Kod: clx20.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: kwiatek13

Tresc:
Pozdrófffka!!!


Komenatrz z: 02.06.2006 :: 22:18 ::Kod: clx20.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: kwiatek13

Tresc:
I zapraszam do mnie bo naskrobałam nową notkę


Komenatrz z: 02.06.2006 :: 22:18 ::Kod: clx20.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: kwiatek13

Tresc:
Ale jak on cię olewa to ty też go olej :D:D:D I weź sobie znajdź innego chłopaka!!!


Komenatrz z: 02.06.2006 :: 22:17 ::Kod: clx20.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: kwiatek13

Tresc:
Byłam kiedyś w podobnej sytuacji... i to głupie gdy ktoś nie odwzajemnia naszego uczucia mimo, że my go kochamy całym sercem...


Komenatrz z: 02.06.2006 :: 22:15 ::Kod: clx20.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: kwiatek13

Tresc:
Skomplikowana sprawa.


Komenatrz z: 02.06.2006 :: 22:13 ::Kod: cls244.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: mandarynka

Tresc:
A tak w nawiasie to wchodżcie na mojego bloga www.mandarynka.talk.pl NIE WIEM GDZIE MAM TO OGŁOSIĆ, BO NIE MAM GG [WRRR....] no i to wszytko ;p to wchodżcie natego bloga!!


Komenatrz z: 02.06.2006 :: 22:06 ::Kod: cma102.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wio(L)eta

Tresc:
a dziś w szkole luzik, bez przerwy gdzie się tylko obejrzałam to go widziałam... nawet nie chce na niego patrzec! a tak po za tym to było spoko, ciągle wygłupiałam się z dziewczynami a tak dokładnie to najbardziej z Paulą i Zochą! no i potem też spoko humorek no ale teraz wieczorem gdy rozmyślam to nie wiem co zemną jest.... jakoś tak dziwnie


Komenatrz z: 02.06.2006 :: 22:02 ::Kod: cma102.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wio(L)eta

Tresc:
wczoraj było super! te milutkie tekściki w których marzyłam gdzieć tak na niebie pomiędzy gwiazdkami! ale spoko chcwilke później ktoś mnie sprowadził na ziemie, niestety! chciałam znowu polecieć daleko w chmurki ale nie mogłam cięgle myślałąm o tej smutnej widomości! ja nie chce tak żyć.... chce byc szczęsliwa


Komenatrz z: 02.06.2006 :: 21:58 ::Kod: cma102.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wio(L)eta

Tresc:
jejku nie wiem już co pisać, ale jakieś mam lekkie natchnienie


Komenatrz z: 02.06.2006 :: 21:34 ::Kod: cls244.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: MaNdArYnKa

Tresc:
A tak wogóle to o której się jutro spotykamy??? odpisz na swoim blogu, bo zapomne wejść na swojego, hehe ;]


Komenatrz z: 02.06.2006 :: 21:34 ::Kod: cls244.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: MaNdArYnKa

Tresc:
Heyo!!! Nie martw się Edzia, jeszcze niedługo sie pewnie się w nim odkochasz, a zakochasz w lepszym ;) Nie tylko Ty tak masz... hehe ;]i widzisz jak dzisiaj było zajebiście z ******** [pewnie wiesz o kogo chodzi]... hehe :*:*:*


Komenatrz z: 02.06.2006 :: 21:07 ::Kod: cmk116.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Paulinka:D

Tresc:
Nie Wioleta ja nie byłam zauroczona tylko zakochana!!!!NAPRAWDE!!!!bo nikt nie wie co ja czułąm tylko ja....i nie można tego opisać..!!!:D


Komenatrz z: 02.06.2006 :: 19:37 ::Kod: cma102.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wio(L)eta

Tresc:
a no zapomiałam napisać że bardzo mi siępodoba ten szablonik i ten napis KOCHAM


Komenatrz z: 02.06.2006 :: 18:16 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od: Angelusia:*

Tresc:
Siemka.fajniutki szablonik.
Nie wiem co mam pisać więc tylko powiem,że zrobisz jak będziesz uważała.
pozdro dla ciebie i wpadnij jeszcze na moją stronkę


Komenatrz z: 02.06.2006 :: 17:29 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od: olga

Tresc:
Czy to W*****,czy D****?:pHehe.Powiem ci kogo


Komenatrz z: 02.06.2006 :: 17:23 ::Kod: absq135.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: olecha

Tresc:
hmm... to ty masz do wyboru do koloru www.olecha.talk.pl wpadnij jeszcze kiedyś


Komenatrz z: 02.06.2006 :: 14:52 ::Kod: ckt114.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wio(L)eta

Tresc:
Paulinka to w twoim przypadku jest zauroczenie! jestem tego pewna! no bo jak ja byłam zauroczona w oenym chłopaku... no to na początku niby że go kochałam, potem jak już się odkochałam to nie chciałam żeby był z inna! za wszelką cenę uwilbiałam jak był ze mną i tylko ze mną i nie mogłam znieść że jest z inną!


Komenatrz z: 02.06.2006 :: 14:47 ::Kod: cld28.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Paulinka:D

Tresc:
Ja tez tak miałam jak Ty i Wiola....:(( chciałam sie odkochac a na drugi dzień mówiłam że go kocham i że nigdy nie przestałam....i sama nie wiedziałam co czuje...a teraz już mam wielką nadzieje że go nie kocham!!!Bo nie chce psuć jego związku[[choć on mi dawał dużo szczęścia ale sie skończyło i to chyba z mojej winy bo ja z nim pierwsza zerwałam bo wtedy myślałam że go nie kocham i sporo czasu tak myślałam ale potem jak on juz z kimś chodzi to ja sobie niedawno uświadomiłam że go kocham]]ale mam nadzieje że teraz będe jego naj kumpelą!!!!I znajde sobie innego chłopaka którego będe bardzo kochała...:*:*:*


Komenatrz z: 02.06.2006 :: 14:45 ::Kod: ckt114.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wio(L)eta

Tresc:
no własnie w tym wieku chyba nie ma prawdziwej miłoości na wiecznośc to jest tylko takie dłuższe zauroczenie!


Komenatrz z: 02.06.2006 :: 14:44 ::Kod: clp138.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Ancia

Tresc:
ja również wiem co ś o tym!EdZIA NIUE PRZEJMÓJM SIĘ NIE JESTEŚ SAMA I CHŁOPKA TO JESZCZE NIE JEDNEGO TAKIEGO ZNAJDIESZ



Komenatrz z: 02.06.2006 :: 14:44 ::Kod: ckt114.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wio(L)eta

Tresc:
no TAK :*


Komenatrz z: 02.06.2006 :: 14:42 ::Kod: cmj109.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
dobra ja lece :8 papaptki dla ciebie i chyba jest zgoda nie??


Komenatrz z: 02.06.2006 :: 14:41 ::Kod: cmj109.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
bardzo dobrze wiem!!!!


Komenatrz z: 02.06.2006 :: 14:41 ::Kod: cmj109.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
no.. kuirde .. Jak ja tego nie lubie... Choc moze jest nadzieje, ze on mnie kocha. Bo wies kto t o jest przciez.. A on mnie zawsze kochała... i teraz tez mi to mowi, ale nie okazuje tego jakos tak dziwnie sie czuje....


Komenatrz z: 02.06.2006 :: 14:40 ::Kod: ckt114.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wio(L)eta

Tresc:
no i przynajmiej wiesz jak ON się czuł jak ty go nie chciałaś!


Komenatrz z: 02.06.2006 :: 14:39 ::Kod: ckt114.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wio(L)eta

Tresc:
teraz widzisz jakie to uczucie być niechcianą! okropne no nie?? za wszelką cenę chcesz się odkochać a następnym razem myślisz jak by tu go zdobyć! wiem coś o tym




Księga Gości


Dawne dzieje:
{archiwum}



Layout by colld