(...) Szczyt wszystkiego, zeby nie czuc porzucenia..:/ Moze was wtajemnicze troszke..:) Bo dzis było nie miłe zdarzenie, ktore robiłam po to, ze GO sprawdzic..I co sie okazało, gdy powiedziałam koniec z nami?? Głupio z usmieszkiem spojrzał sie na mnie , i nic..Choc moze i potem bedzie załował.. Ale to juz chyba za pozno.. I to był jego jeden wielki bład.. :| Ja gdyby zerwał ze mna chłopak, bym nie była taka szczesliwa!!

Kurde tak mi to teraz humor zwalił...Przez parenascie dni ( w tym dni Tłuszcza) Było super:):) Wiem , ze mam supcio kolegow i dla nich buzialki !! I dla Martynki :) Kochani postawili mi z 7 raz łancuchową:*:* Ale było tez smiechu.. Nie załuje tego, ze z nimi poszłam..;) Juz mi sie koncza tematy do pisania. ale obiecałam takiej jednej dzierwczynie , ze dłuugo napisze... i cos wykąbinuje...

Najpierw dam wam jakis fajniutki obrazek...

Ps. Hm... Duzo osob mowi gdy sie zakocha bez wzajemnosci, ze sie zabije... Ale jak sie wtedy kochamy to nas to nie zabija.. To nas rani, z kazdą chwilką głębiej

Ja nie moge zapomniec o chł:( Kiedys - bym sie starała, kiedys- bym go mocniej kochała... Kiedys- nie powiedziałabym mu spadaj. Lecz teraz ja nie wiem co znaczy milosc. Nie wiem , POprotu taki mam mentlik w głowie. Bo choc mysle co innego mowie co innego. Rozum mowi stoj a serce idz.... A ja wybieram stoj ..:(:(:( I tak kazda sekunda bycia zmienia sie w wiecznosc...

Czasami pragne umrzec. Ale nie! nie zabije sie:) Choc to bardzo boli, poprostu chce kochac, gdy nie kocham, a nie chce kochac gdy kocham. Widzicie?? Jak ja w to wnikam tym bardziej tego nie rozumiem. Z tego kochania wychodzi to, ze ja nie powinnam sie wogole zakochiwac!! Wiec to wszytsko moja wina...??To ja sama sobie zorbiłam to, ze tak cierpie....?? Boze..!! Ale przypomniała mi sie Balladyna Hehe :):)


PS. ...Zawsze jest wyjscie...:):D:D:D


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Komenatrz z: 13.06.2006 :: 09:17 ::Kod: clr244.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Edzia

Tresc:
boze, dlaczego ci sie nie chce jechac?? Hehe Ja juz sie nie moge doczekac


Komenatrz z: 12.06.2006 :: 21:54 ::Kod: cml79.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wio(L)eta

Tresc:
:) ;) ;P :P :D i nie wiem co jeszcze... pozdro


Komenatrz z: 12.06.2006 :: 21:46 ::Kod: cml79.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wio(L)eta

Tresc:
no to spoko... mi się na te kolonie nie chce jechać... a co do mojego humoru to jest całkiem całkiem tylko w główką nie moge wytrzymac bo mnie niepierdziela i właśnie przed sobą mam kartonik chusteczek do nosa... chyba sie zaraz całkiem rozłoże...


Komenatrz z: 12.06.2006 :: 21:16 ::Kod: ckx34.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
dziex za wszystkie komcie :* dla was kotki :*:*


Komenatrz z: 12.06.2006 :: 21:15 ::Kod: cls142.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: *:Karola:*

Tresc:
:* i tyle


Komenatrz z: 12.06.2006 :: 20:25 ::Kod: ckx34.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
wiolu, spoko, moze byc tez jeden komenatzr : gora ze komntujesz;) hehe
A i szablonik porawiłam ;)


Komenatrz z: 12.06.2006 :: 18:23 ::Kod: abtd122.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: olecha

Tresc:
Co ci się z szablonikiem porobiło ?? A co do notki ja jeszcze nigdy w życiu się nie zakochałam noi dobrze bo mślę że to nienormalna rzecz!!


Komenatrz z: 12.06.2006 :: 15:33 ::Kod: aawn254.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: lordvoldemort

Tresc:
Ty masz zawsze zawaliste notki!!!!
Pozdro dla ciebie i wpadnij do mnie www.lordvoldemort.talk.pl


Komenatrz z: 12.06.2006 :: 15:02 ::Kod: ckm138.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: MaNdArYnKa

Tresc:
na


Komenatrz z: 12.06.2006 :: 14:59 ::Kod: cjy54.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: ~Karola~

Tresc:
hejo Edzia!!spoko nota..chyba pierwszy raz przeczytałam całązaraz lecę sobie pograć w gałę bo w domku nudy...dziś mieliśmy pójść do gimnazjum ale pani się nie chciało:/ahh....kończe..pozdro gorące i :*:*:*dla Ciebie!! a jeszcze wpadnij do mnie....mloda0130.blog.onet.pl


Komenatrz z: 12.06.2006 :: 14:52 ::Kod: ckm138.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: MaNdArYnKa

Tresc:
notke


Komenatrz z: 12.06.2006 :: 14:52 ::Kod: ckm138.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: MaNdArYnKa

Tresc:
nową


Komenatrz z: 12.06.2006 :: 14:51 ::Kod: ckm138.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: MaNdArYnKa

Tresc:
mam


Komenatrz z: 12.06.2006 :: 14:51 ::Kod: ckm138.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: MaNdArYnKa

Tresc:
juz


Komenatrz z: 12.06.2006 :: 14:51 ::Kod: ckm138.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: MaNdArYnKa

Tresc:
no!!


Komenatrz z: 12.06.2006 :: 14:50 ::Kod: ckm138.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: MaNdArYnKa

Tresc:
ej...


Komenatrz z: 12.06.2006 :: 14:29 ::Kod: clq58.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wio(L)eta

Tresc:
no i gitez... tak szczerze to teraz mi się nie chce pisać komów tak jak kiedyś... w ogóle jakoś nie chce mi się czytać niczego o miłości tak jak kiedyś... nie wiem co ze mną ale i tak happy... na dniach tłuszcza byłam tylko troche na wesołym a potem przeszłam się na chwilke na jordanek ale nie było nic ciekawego i sobie poszłam do domciu... dalej bawić sie na weselu... w sobote, a tak praktycznie to już w niedziele poszłam spać około 5;15 a wstałam około 6:30 i sobie pospałam tylko około 1.5 i w niedziele to mi isę nic nie chciało robić... a dziś w budzie było spoko... byłam tylko na angielskim a potem pojechałam na konkurs do Mokrej i wróciłam na W-F i tyle mojego dnia...


Komenatrz z: 12.06.2006 :: 08:59 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od: olga

Tresc:
Hmmm...Z tej notki wynika,ze ten chł.cie nie kochal:(...Jak by było inaczej to moze by sie choc troszke przejal...:/Ja nie rozumiem milosci wcale i dlatego dalam sobie z nia spokuj:>Jak narazie nie chce kochac,bo przez milosc sa same przykre chwile...


Komenatrz z: 11.06.2006 :: 22:52 ::Kod: cld157.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: wyrzyk

Tresc:
rub co chcesz i tak nie przestane cie kochac!!! papapapapap


Komenatrz z: 11.06.2006 :: 22:22 ::Kod: ckv169.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
i cio??:D




Księga Gości


Dawne dzieje:
{archiwum}



Layout by colld