15.06.2006 :: 09:02
Sztuka nie jest sie zakochac, lecz zapomniec wspomnienia Trzeba sie łudzic, ze wszytsko zapomnimy, Trzeba, bo to daje mam inne złudzenia. Pewnie lepsze, mniej bolesne!!A w zyciu jednak jest cos waznego. A co to jest? ?? Chyba złudzenia... Jak byscie zauwazyli pisze złudzenia a a w tym powinno byc nadzieje. Wtedy te moje słowa by miały sens! Bo miłosc-nadzieja-wiara- *i na samym koncu* złudzenia. One zawsze musza jakies byc. Nie wiem czemu. Moze dlatego, zeby marzyc. MOje złudzenia to są realne sny?? Zazwyczaj łudzimy sie , zenp. on nas kocha. I on tak mowi, ale po co?? Nawet jak powiesz: mow szczerze, bo sie obraze. To on mowi : tak! Ale na serio nie wiadomo co czuje. Ja moge kazdemu mowic : kocham cie!! Ale na pewno bede czuła to tylko do jednej osoby... A co do sensu zycia, nikt nie wiem . MOze zyjemy po to, aby zadawac pytania i szukac odpowiedzi na nie...Ale nie znajdywac odpowiedzi...*tak jak to blandzia powiedziała* I tak w kolo szukac... z NADZIEJĄ i WIARĄ na lepsze... Hahaha traz jak ja probuje wnikac coraz bardziej wnikac w sens zycia, milosc, wiare ZŁUDZENIA, nadzieje... To sie wydaje smieszne. Bo robimy to tak samo nie wiedząc tego... Gorzej człowiek juz chyba nie mogł zapłacic za grzech Ewy i Adam!!