30.06.2006 :: 18:01
..za duzo ode mnie sie wymaga... Ja kocham i chce byc kochana. Na szczescie w tym nie mam poroblemu. Zupe軟ie nie o to mi chodzi.. Czasami na mnie liczy za duzo osob ja jestem tylko cz這wiekiem. Z tego o co mni e prosic prawie wszystko spe軟iam, pomagam, ale gdy chce odpocz望 i pisze niemoeg gadac, to wy koniecznie mi sie narzucacie! Powtorze: jestem tylko cz這wiekiem .. niedoskona造m...Kazdego dnia kazdy, po koleji ma chandre.. nawet z ma貫go powodu. I ja sie do was nie narzucam I chodszi mi tylko o Kraiolne K. i Tomka!! Bede was blokowac.. Bo wy tego nie rozumiecie! Myslicie, ze ja tylkod la was mam czas i ze zawsze mam ochote tylkoz wami gadac! NIE. ja bym mog豉 gadac tylko z jedna osoba, bo z nia zawsze mam chec... Ale ty ani ty nia nie jestescie(do K.K i T.K). Sorry. Ja po porstu nie chce zebyscie sie obrazli Ekoncu jestescie moja kochana rodzinka Ale zrozum ja tez chce odpoczac . Choc jest jedna taka osoba z ktora jak gadam to az mi這 sie robi, humor mi poprawiam i wogole jak z nia gadam swiat robi sie piekniejszy .. dla niej mam zawsze czas Hehe . Dziewczyny :przypomnijcieM sobie te chwile gdy razem sie z kims klocilysmy, gdy rozmawialismy, gdy zapomnawa造smy sie z kims, gdy po porstu razem by造smy .. BO ja o tym pamietam i nie przestane tesknic :* ZA takich kolezanek mi bedzie brak! ZAden skarb nie jest ich wart (chodzi o by豉 6e oraz inne dziewczyny z 6 kl BYLYCH) I tak bede pamietac te chiwle spedzone z kolegami i reszta. Bo czu豉m je sercem i czuc bede... Lecz teraz bede sie : Bo wiem, ze teraz jest zycie spoko Tyle cierpia豉m, ale narescie jest tego kres.... I ZA TO DZIEKUEJ CODZIeNNIE ..::pozdrawiam Edzia::..