..za duzo ode mnie sie wymaga...
Ja kocham i chce byc kochana. Na szczescie w tym nie mam poroblemu. Zupe³nie nie o to mi chodzi.. Czasami na mnie liczy za duzo osob ja jestem tylko cz³owiekiem. Z tego o co mni e prosic prawie wszystko spe³niam, pomagam, ale gdy chce odpocz±æ i pisze niemoeg gadac, to wy koniecznie mi sie narzucacie! Powtorze: jestem tylko cz³owiekiem .. niedoskona³ym...Kazdego dnia kazdy, po koleji ma chandre.. nawet z ma³ego powodu. I ja sie do was nie narzucam I chodszi mi tylko o Kraiolne K. i Tomka!! Bede was blokowac.. Bo wy tego nie rozumiecie! Myslicie, ze ja tylkod la was mam czas i ze zawsze mam ochote tylkoz wami gadac! NIE. ja bym mog³a gadac tylko z jedna osoba, bo z nia zawsze mam chec... Ale ty ani ty nia nie jestescie(do K.K i T.K). Sorry. Ja po porstu nie chce zebyscie sie obrazli Ekoncu jestescie moja kochana rodzinka Ale zrozum ja tez chce odpoczac . Choc jest jedna taka osoba z ktora jak gadam to az mi³o sie robi, humor mi poprawiam i wogole jak z nia gadam swiat robi sie piekniejszy .. dla niej mam zawsze czas Hehe . Dziewczyny :przypomnijcieM sobie te chwile gdy razem sie z kims klocilysmy, gdy rozmawialismy, gdy zapomnawa³ysmy sie z kims, gdy po porstu razem by³ysmy .. BO ja o tym pamietam i nie przestane tesknic :*

ZA takich kolezanek mi bedzie brak! ZAden skarb nie jest ich wart (chodzi o by³a 6e oraz inne dziewczyny z 6 kl BYLYCH)

I tak bede pamietac te chiwle spedzone z kolegami i reszta. Bo czu³am je sercem i czuc bede...

Lecz teraz bede sie :

Bo wiem, ze teraz jest zycie spoko Tyle cierpia³am, ale narescie jest tego kres.... I ZA TO DZIEKUEJ CODZIeNNIE
..::pozdrawiam Edzia::..


Imiê:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Komenatrz z: 01.07.2006 :: 11:27 ::Kod: staticline690.toya.net.pl

Komentarz od: darklight

Tresc:
równie¿ wielkie pozdro 4 you


Komenatrz z: 30.06.2006 :: 22:43 ::Kod: ckn198.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wio(L)eta

Tresc:
jak to czyta³am to my¶la³am ¿e to koniec... koniec z tob±... ale niee... to nierealne.... ty jeste¶ szczê¶liwa szczê¶liwa z Serdelem wiêc teraz wiem ¿e to tylko porzegnanie swojej kl. ale.... eh noo co¶ w tym jest... a¿ chce siê czytaæ.... nie wiem co pisaæ wiêc tylko pozdro 3maj siê :*


Komenatrz z: 30.06.2006 :: 22:03 ::Kod: aawp67.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: lordvoldemort

Tresc:
ja ca³y czas te¿ wpatruje siê we wszystki zdjêcia z moimi kumplami i kumpleami z klasy i jest mi ich bardzo brak... Bo tylko z niektórymi mam kontakt, najgorsze jest to, ¿e pewna osoba która by³a mi bliska jest teraz jest ostatni± osob± za któr± bêde te¶knic....;( ona zawsze musi wszystko popsuæ....


Komenatrz z: 30.06.2006 :: 20:15 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od: olga

Tresc:
Ja klasowe zdiêcie mam teraz na wierzchu i jak mi smutno to patrze na nasz± by³± klasê i humor mi siê poprawia!:D Bo choæ czasami mia³am jej do¶æ,to i tak przecierz to s± jedyne NAJWSPANIALSZE osoby,z którymi spêdzi³am pó³ swojego ¿ycia!:)


Komenatrz z: 30.06.2006 :: 20:06 ::Kod: ckd202.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: MaNdArYnKa

Tresc:
ta poprzednie notka to o de mnie


Komenatrz z: 30.06.2006 :: 20:05 ::Kod: ckd202.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od:

Tresc:
LoL !! Zajebista notka... nie wiem co mam anpsiaæ :):P:) no to kurde.... papatki i pozdro dla ciebie :*


Komenatrz z: 30.06.2006 :: 19:59 ::Kod: ckt221.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
angela ja tez mama nadzieje :D:D nie zapomne o was:*


Komenatrz z: 30.06.2006 :: 19:59 ::Kod: ckt221.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
wyrzuk no pewnie, ze bede


Komenatrz z: 30.06.2006 :: 19:52 ::Kod: cmh83.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Paulinka:D

Tresc:
No ja te¿ siê troszke wzruszy³am.....:)) ale przeciez kolezanki bedziemy zawsze pamietac i mile wspominac mimo ze byly nieraz jakies sprzeczki:))Pozdro!!!:*:*dla Ciebie i moich kole¿anek i oczywi¶cie kolegów!!!


Komenatrz z: 30.06.2006 :: 19:38 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od: Angela

Tresc:
Zgadzam siê z Adusi±.Wzruszy³am siê gdy pisa³a¶ o kole¿ankach:)
Chacia³abym,¿eby¶my nie zapomnia³y tych wspólnych chwil spêdzonych w szkole i poza ni±
Mam nadziejê,¿e bêdziemy sie spotykaæ:*
Pozdro i :* dla ciebie:*:*:*


Komenatrz z: 30.06.2006 :: 19:38 ::Kod: clv233.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: wyrzyk

Tresc:
pozdro dla ciebie !! a za mna bedziesz tesknic?


Komenatrz z: 30.06.2006 :: 18:17 ::Kod: ckt221.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
kolezanki to cos waznego i ja to szanuje..:)


Komenatrz z: 30.06.2006 :: 18:13 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od: Adusia:)

Tresc:
Zar±bista nocia:)Ahh....chcia³o mi siê p³akaæ jak mówi³a¶ o tych swoich kole¿ankach,¿e bêdzie ci ich brak...hmm...Pozdro:))):*




Ksiêga Go¶ci


Dawne dzieje:
{archiwum}



Layout by colld