23.06.2006 :: 10:01
Heyo! Co ma byc to bedzie... No własnie. Nie bede sie martwic, bo co mam przeznaczone to bedzie : ) : ) hehe Oby to co ja bym bardzo chciała... Nadal nie wiem po co w ogole kochamy.. Hehe choc teraz inaczej patrze na mmiłość(kc) hehe: ): ) Bo kocham kogos do szalenstwa I podoba mi sie ktos HEHE ;] ludzie biezcie szczescie pełnymi rekami Szczerze mowią do szczescie potrzebuje: -jego;] -laptopa -komorke(kttora nie bede miec w poniedziałek, bo mam kupie mi tego dnia laptopa ) i kom. musi poczekac : ( Ostatnio tak nudno pisze, ze .. HeheAle dzis porusze temat takie filmu ktorego za pewnie tylko ja ogladalam..: P a mowi on o tym, jak dwiej ludzi , ktorzy sie roznią wszystkim do siebie pasują. Nie wazne ze ona jest gruba a on chudy, lub on jest bogaty a ona biedna to siebie kochają . I tak powinno byc z nami . Nienawidzili si i tak bardzo, ze gdy chłop miał wyjsc za maż ona wesła na sale i zaczełam wymyslac bajki, ze maz ja zdradzam! Zona uwierzyła i uciekła. A chł teraz musiała sie zemscic na tej grubej babce. I zaczął jej mowic, ze ja kocha ( zamierzą zrobic tak, ze sie w nim zakochała, a potem na slubnym kobiercu porzuciły by ją ) Udało mi sie ją w sobie rozkochac.. Ale był mały problem tez cos do niej poczuł hehe fajna kmedia.. Widomo jak sie skonczyła: ona go kochała i on ją wzieli slub i potem zyli długo i szczeslwie To na tyle o tym flimie : D a ja jestem happy .. Bo niktore rzeczy zaczynają sie układac...