13.06.2006 :: 09:39
Kazdego dnia zastanawiam sie co wybiore : dobro czy z³o?Ale mozna powiedziec, ze ja ca³y czas jestem i zyje,i nic nie wybra³am. Wiec narazie nie czuje az takiej wielkiej potrzeby wybierania drog w zyciu :wink: Teraz dla smutaskow:wink: HEHE Az humor sie poprawia:wink: Kurcze teraz mam wrazenia, ze jest zle i czas wlecze sie powoli. Ale za jak±s godzinie bede happy i wszystko bedzie szybko pedzi³o. I to wcale nie prawda, zeby s³uchac sie serce!! kUrde!! I nie prawda, ze mi³osc jest najwazniejsza! Wszystko co ja kiedys uwarzy³am za bardzo wazne... sta³o sie takie: puste. Moze dla tego, ze wiem, ze juz to nie jest wazne. TO by³ tylko cos takiego zeby mnie potrzymac! PS. Ja nie moge... Jest tyle cudownych obrazu i zawsze mam problem ktory wybrac. Dzisiaj tez wybra³am bo chcia³am sie was zapytac. Jak myslicie O czym ten ch³opiec mysli?? POniewaz nie moge sie powstrzymac dam jeszcze 1 obrazek.. bo jest taki cudowny , ze mi az go szkoda, nie wzi±c:wink: A i zanim go dam, to jeszcze na wieczor nowa notka