Wowo jakos uda³o mis ie zalogowac, bpo net mis ie psuje.. Dzisja by³o zajebiscie! To superrr dzien

******Kocham cie******

Jutro jade do wawy po obiedzie po laptopa i komoreczke.. I chce zobaczyc pewne zdjecia didek pokarzesz mi je jutro.. hehe Wszytskie piosenki, ktore by³y smutne kiedys dla mnie, te ktore s³ucha³am na handre (smutek) teraz zorbi³y sie weso³e i pe³ne mi³osc! Ja ca³a nia promieniuje.. moja babcia z tekstem do mnie (usmiech takie jakby wszytsko wiedzia³) i jak tam? az tak go kochasz?? Boze! Normalnie jak wrozka hehe Dobra ide spac.. Bo net mi sie juz zacina: :*:* dla Serde(L)a, Wioli, martynki, Anci, ³ukiego, Kujana, Kurka, daniosa, Rafa³a, Dodzi itd i dla reszty !! :*: kocham cie


Imiê:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Komenatrz z: 27.06.2006 :: 07:50 ::Kod: cjx183.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Paulinka:D

Tresc:
No to super ¿e jeste¶ szczê¶liwa!!!:)) ja czekam....na co¶...Pozdro!!!:** wpadnij do mnie www.paulinka-lalka.eblog.pl i zostaw komcia:*:*


Komenatrz z: 26.06.2006 :: 19:50 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od: olga

Tresc:
Siema:/Ja nie mam humoru...:(Wakacje moje s± beznadziejne!:/:/:/HELP!A swoj± drog± to masz zawodow± babciê!:D:D:D


Komenatrz z: 26.06.2006 :: 15:21 ::Kod: cly35.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Ancia

Tresc:
Edzia Edzia ty jestes w 100% happy!Zadko spotykane ale spotykane jednaka jeszcze>...hehe
sPSadam pappa pozdro dla ciebie:*:*:*:*


Komenatrz z: 26.06.2006 :: 11:17 ::Kod: gprs11.orange.pl

Komentarz od: olecha

Tresc:
Oo to musisz byæ ¿eczywi¶cie szczê¶liwa. A ja sobie na wakacjach i jest beznadziejnie We¼ wpadnikj na mojego bloga ostanio nikt nie komentuje


Komenatrz z: 25.06.2006 :: 23:36 ::Kod: clg181.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wio(L)eta

Tresc:
no ale jak jeste¶ w takim dobrym humorku to zmieñ szablonik na bardziej kolorowy bo ten jest zbyt szary... ¿ycze powodzonka :D:D:D i pozdro :*


Komenatrz z: 25.06.2006 :: 23:35 ::Kod: clg181.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wio(L)eta

Tresc:
hm hm co tu siê porobi³o... fajnie masz...




Ksiêga Go¶ci


Dawne dzieje:
{archiwum}



Layout by colld