17.06.2006 :: 12:20
Najpierw chciała bym poprosic wyrzyka i didka, zeby sie o mnie nie klocili!!! Przynajmiej zebym ja tego nie widziała... i juz wiem kogo kocham... Jestem tego pewna...I kto mi sie podoba Dzis temacik : humor * to jest wyjątkowy temacik, bo nie am wiekszego znaczenia. Pisze go zeby wam poprawic humorek* Hehe . Co to humor to kazdy wie. Jest on mam potrzebny do wszystkiego. Najlepsi twoarzysze to są ci ktorzy maja niezłe poczucie humorku A ja znam pare takich Ale nie mozna cały czas byc taki humorzastym bo niektorych to wkurza.. I wtedy moze dojsc do klotni. Teraz zapraszam do czytania kawałow *bedą same kawały o Polsce, poniewaz po tym jak oni przegrali jakos lubie z nich zartowac * 1.--->Polscy Piłkarze Są Jak Jaja, Biorą Udział Ale Nie Wchodzą<--- *** 2.Idzie Polak, Anglik, Francuz i Niemiec i nagle spotykają diabła który stoi przed wielkim wulkanem.Mówi do anglika -skacz!! Anglik skoczył.Potem mówi do Francuza -skacz!! Na to Francuz : - nie skocze!! Diabeł: -Ale to taka moda!! Francuz skoczył.Kolejny jest Niemiec.Diabeł mówi żeby skoczył -Nie skocze!! -Ale jest taka moda!! -Nie skocze!! -To rozkaz!! Niemiec skoczył.Następnie jest Polak.Diabeł mówi: -Skacz!! Polak: - Nie skocze!! -Ale jest taka moda!! -Nie skocze!! -To rozkaz!! -Nie skocze!!- Odpowiada Polak!! To nie skacz mówi diabeł. Polak skoczył *** 3.diabeł kazał polakowi niemcowi i ruskowi przynieść pojemnik z wodą. No to niemiec przyniósł szklankę wody, polak wiadro wody, a rusek gdzieś pobiegł. "No to teraz to wypijcie" Niemiec wypił. Polak pije, płacze i się śmieje. czemu płaczesz?- pyta diabeł. bbo nnnie mogggę... a czemu się śmiejesz? BO RUSEK WYKOPUJE BASEN...! Ktory kawał najlepszy ?? i zagadka: - Co trzeba zrobić, żeby wsadzić słonia do lodówki? - Otworzyć lodówkę, wsadzić słonia, zamknąć lodówkę. - Co trzeba zrobić, żeby wsadzić żyrafę do lodówki? - Otworzyć lodówkę, wyjąć słonia, wsadzić żyrafę, zamknąć lodówkę. - Kto zje więcej liści z drzewa: słoń czy żyrafa? -......? czekam na wasze pomysły...;P