16.04.2006 :: 09:09
U mnie nudy.... I serce boli... :( :( :( Denerwuje mnie tylko jedno [ i to bedzie moim tematem ] CHODZENIE Z KIMS W WIEKU 13 LAT Ja nie kumam.. Jak mozna w tym wieku chodzic z kims za serio!!! Boze!! Przeciez wiadomo, ze nie orzeni sie ta para! Jejku... Wiec po co my chodzimy ?? PO co sie zgdzamy... ?? Bo teraz to tylko mowimy sobie -KOCHAM CIE- Ale i tak kłamiemy.. bo teraz mozemy myslec, ze to miłosc ta prawdziwa.. BOZE jeszcze gorsze.. Przeciez miłosc na sie jedną!! Wiec nie kochamy...!! To cholerne zauroczenie!! Bo jesli przejdzie ta WIELKA milosc to co to kurwa za uczucie....:/ SORRY ZE TAK WOLGARNIE, ALE JESTEM WKURZONA, BO NIE MOGE SIE ODKOCHAC choc pragne tego jak najmocniej... :( :( :( wiec dzisaj tez jest smutna notka [ do kolekcji] eh... wracając do tematu to my chodzimy tylko po to, zeby chwalic sie?? Niektorzy boja sie nawet pocałowac.. To juz szczyt wszytkiego! i pamietajcie! jesli wasza dzieczyna lub chł nie chca ciebie pocałowac ZERWIJCIE, bo to chodzenie na marne, do tego w tym wieku.. Kurwa mam zjabany humor !!! I nienawidze osob, ktora sa w zwiasku i to wszytko psują, jak cos to nie chodzi mi o to, ze jesli ktos sie boi pocałwac, to nie zmuszam [ jesli kocha pratnera/partnerke] ale kurwa co to w takim razie za chodzenie!!! ??? Kurwa kochac o zrobic wszytko! nie kochac to sie kpic Widze, ze niektorzy mnie zle zrozumieli !! Nie chodzi mi na serio o to, zeby sie tylko całowac!! Zeby to zrozumiec trzeba sie wczytac !! oto jedno zdanie :to nie zmuszam [ jesli kocha pratnera/partnerke] . To jest zdanie z tego co napisałam! i wyraznie jest tu napisane, ze choc sie kocha partnera lub partnerke, i sadzi , sie , ze jeszcze za wczesnie na całowanie to powinno sie odmowic!! Ale w tym sens!! Bo wtedy nic sie nie dzieje!!! [ co nie znaczy, ze w związku trzeba sie całowac] Czyli tak jak jest teamat : Co to za chodzenie w wieku 13 lat?? to marnowanie czasu!! Bo po co wogole zgadzac sie chodzic.... Przeciez kazdy zna pary zakochane.. robą wszytko [ bez skojarzen] , to po co my chodzimy... Za młodzi jestesmy, zeby robic to co oni! to po co nam to!!! I TO JEST MOJE PYTANIE.... rozumiecie?? :)?? BezKometarza!!!! mi szkoda słow, bo i tak choc marze , to to tylko MARZENIA...:|