U mnie nudy.... I serce boli... :( :( :( Denerwuje mnie tylko jedno [ i to bedzie moim tematem ] CHODZENIE Z KIMS W WIEKU 13 LAT Ja nie kumam.. Jak mozna w tym wieku chodzic z kims za serio!!! Boze!! Przeciez wiadomo, ze nie orzeni sie ta para! Jejku... Wiec po co my chodzimy ?? PO co sie zgdzamy... ?? Bo teraz to tylko mowimy sobie -KOCHAM CIE- Ale i tak kłamiemy.. bo teraz mozemy myslec, ze to miłosc ta prawdziwa.. BOZE jeszcze gorsze.. Przeciez miłosc na sie jedną!! Wiec nie kochamy...!! To cholerne zauroczenie!! Bo jesli przejdzie ta WIELKA milosc to co to kurwa za uczucie....:/ SORRY ZE TAK WOLGARNIE, ALE JESTEM WKURZONA, BO NIE MOGE SIE ODKOCHAC choc pragne tego jak najmocniej... :( :( :( wiec dzisaj tez jest smutna notka [ do kolekcji] eh... wracając do tematu to my chodzimy tylko po to, zeby chwalic sie?? Niektorzy boja sie nawet pocałowac.. To juz szczyt wszytkiego! i pamietajcie! jesli wasza dzieczyna lub chł nie chca ciebie pocałowac ZERWIJCIE, bo to chodzenie na marne, do tego w tym wieku.. Kurwa mam zjabany humor !!! I nienawidze osob, ktora sa w zwiasku i to wszytko psują, jak cos to nie chodzi mi o to, ze jesli ktos sie boi pocałwac, to nie zmuszam [ jesli kocha pratnera/partnerke] ale kurwa co to w takim razie za chodzenie!!! ??? Kurwa kochac o zrobic wszytko! nie kochac to sie kpic

Widze, ze niektorzy mnie zle zrozumieli !! Nie chodzi mi na serio o to, zeby sie tylko całowac!! Zeby to zrozumiec trzeba sie wczytac !! oto jedno zdanie :to nie zmuszam [ jesli kocha pratnera/partnerke] . To jest zdanie z tego co napisałam! i wyraznie jest tu napisane, ze choc sie kocha partnera lub partnerke, i sadzi , sie , ze jeszcze za wczesnie na całowanie to powinno sie odmowic!! Ale w tym sens!! Bo wtedy nic sie nie dzieje!!! [ co nie znaczy, ze w związku trzeba sie całowac] Czyli tak jak jest teamat : Co to za chodzenie w wieku 13 lat?? to marnowanie czasu!! Bo po co wogole zgadzac sie chodzic.... Przeciez kazdy zna pary zakochane.. robą wszytko [ bez skojarzen] , to po co my chodzimy... Za młodzi jestesmy, zeby robic to co oni! to po co nam to!!! I TO JEST MOJE PYTANIE.... rozumiecie?? :)??


BezKometarza!!!! mi szkoda słow, bo i tak choc marze , to to tylko MARZENIA...:|


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Komenatrz z: 18.04.2006 :: 08:53 ::Kod: ckm24.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wio(L)eta

Tresc:
może to chorre dla mnie ale znam taką dziewczyne która w wieku 12 lat związała się z chłopakiem który miał 19 lat, była to bardzo dużo różnica nawet wyglądu, na ulicy wszyscy się dziwili i myśleli że to poprostu kochające się rodzeństwo! a oni już do tej pory są razem czyli już 7 lat! i mają zamiar się pobrać! TO DOPIERO MIŁOŚĆ NO NIE?


Komenatrz z: 18.04.2006 :: 08:50 ::Kod: ckm24.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wio(L)eta

Tresc:
to jest troche skomplikowane, ale nie mówcie, że każda para tylko chodzi po to by się całować NIEKTÓRZY JUŻ W WIEKU 13 LAT SIĘ NAPRAWDE ZAKOCHALI i jest dużo takich osób i nie chodzą oni tylko po to by się lizać tylko żeby najpierw mieć komu się zwieżyć, a potem to już nawet się przytulać i całować!


Komenatrz z: 16.04.2006 :: 20:26 ::Kod: aawy30.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: lordvoldemort

Tresc:
troche mniej przeklinaj ale masz racje!!!! sama zerwałam ale nie z tego powodu


Komenatrz z: 16.04.2006 :: 16:51 ::Kod: aul196.internetdsl.tpnet.pl

Komentarz od: encore

Tresc:
w wieku 13 lat dopiero się poznaje, testuje, sprawdza co to znaczy kochać... prawdziwa miłość potrafi się ukazać dopiero po kilku wspólnych latach a można na nią czekać do późnej starości i się nie doczekać. Wiek 13 lat to jeszcze dzieciństwo ;)


Komenatrz z: 16.04.2006 :: 16:18 ::Kod: nat-206.wolomin.net

Komentarz od: mloda

Tresc:
sorki Edzia ale nie zgadzam się z twoją notką...no bo przecież nie będę chodzić z chłopakiem który chce się tylko lizać ....większość chł chce tylko tego albo nawet więcej...to jest obrzydliwe..!!!znam taką parkę(w wieku ok.13-14) już nie parę znali się bardzo długo i chodzili też ze sobą długo....i dziew chciała się całować a on nie był doświadczony,więc ona z nim zerwała a później wyklinała i obgadywała..!to jest według mnie nie normalne........ale POZDRO!!


Komenatrz z: 16.04.2006 :: 13:43 ::Kod: cmo214.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
aniu, ale zeby to zrozumiec trzeba sie wczytac !! oto jedno zdanie :to nie zmuszam [ jesli kocha pratnera/partnerke] . To jest zdanie z tego co napisałam! i wyraznie jest tu napisane, ze choc sie kocha partnera lub partnerke, i sadzi , sie , ze jeszcze za wczesnie na całowanie to powinno sie odmowic!! Ale w tym sens!! Bo wtedy nic sie nie dzieje!!! [ co nie znaczy, ze w związku trzeba sie całowac] Czyli tak jak jest teamat : Co to za chodzenie w wieku 13 lat?? to marnowanie czasu!! Bo po co wogole zgadzac sie chodzic.... Przeciez kazdy zna pary zakochane.. robą wszytko [ bez skojarzen] , to po co my chodzimy... Za młodzi jestesmy, zeby robic to co oni! to po co nam to!!! I TO JEST MOJE PYTANIE.... rozumiesz :)??


Komenatrz z: 16.04.2006 :: 13:24 ::Kod: ckb31.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Ancia

Tresc:
Edzia niestety nie popieram Cie!!!!!!!!! tzn. z tego wnika to ze ty jesli chodzisz z jakims chł... to tylko po to aby sie z nim całować!NIE ZRYWAJCIE TYLKO PRZEZ TO ŻE TA UKOCHANA OSOBA NIE CHCE SIE Z WAMI LIZAĆ BO TO JEST NIE SPRAWIEDLIWE I NAPEWNO PRZYKRE!!!!jesli bys miała wziąc slub z tą osobą to co bys sie całe życie całowała ?!to jest troche...z jedsnej strony caowanie to przyjemnośc ale ale bez przesady


Komenatrz z: 16.04.2006 :: 13:05 ::Kod: ckl89.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Tomek..;)

Tresc:
ja sie tam nie znam...więc tylko pozdro!


Komenatrz z: 16.04.2006 :: 11:52 ::Kod: 200.118.2.220

Komentarz od: MaNdArYnKa

Tresc:
Popieram Cię Edzia!! Po co ze sobą chodzić jeżeli w tym związku nic ma niebyć (żadnego pocałunku itp) ??? To lbo ktoś nie wie co to jest miłość, albo jeszcze nie jest do niej przygotowany. Moim zdaniem to w tym wieku dla dziewczyny słowo 'miłość' znaczy bardzo dużo, ale dla chłopaka wprawdzie to nic. Chł oni w wieku 13 lat to tak jakby chodzą z dziewczyną dlatego, żeby się z nią całować itp, ale potem jak już będą mieć 15, 16 lat to powinnie zrozumieć co to znaczy 'miłość'. no i to chyba koniec mojej wypowiedzi, bo kurde jak sobie pomyślałąm o tym, że chł. tak puźno rozumieją słowo 'miłość' to się z deka wkuzyłam.... Buziaki :*:*:*


Komenatrz z: 16.04.2006 :: 11:49 ::Kod: cka132.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wiol(L)eta

Tresc:
hmmm nie wiem coi o tym myśleć, ale moim zdaniem taki zwykły pocaunek to nic nie znaczy! POZDRO!


Komenatrz z: 16.04.2006 :: 10:46 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od: Olga

Tresc:
Hm...To prawda,bo to niemożliwe żeby w wieku 13lat NAPRAWDĘ kogoś kochać.A co do chodzenia to niektórzy zmyślają,że mają chł./dziew.tylko na POKAZ!!!!:[


Komenatrz z: 16.04.2006 :: 09:53 ::Kod: clp49.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od:

Tresc:
wesołego zająca
co śmieje się bez końca
szczerbatego barana
co beszy do rana
pisanek w koszyku oraz
mokrego ubrania w dzień polewania
życzy kuba


Komenatrz z: 16.04.2006 :: 09:50 ::Kod: clp49.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: kubis

Tresc:
fajne piszesz noty. Smacznego jajeczka i udanych świąt życzy kuba


Komenatrz z: 16.04.2006 :: 09:34 ::Kod: clt69.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: edzia

Tresc:
didek, ale dla ciebie sie nie liczy czegos ja chce. a ja nie chce sie całowac po przyjacielksu... serio.. musiałambym miec niezły powod.......


Komenatrz z: 16.04.2006 :: 09:31 ::Kod: cly182.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: didek

Tresc:
ja cie kocham i zrobie dla ciebie wszystko


Komenatrz z: 16.04.2006 :: 09:23 ::Kod: ckr114.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: wyrzyk

Tresc:
ja wiem o co ci chodzi ale to jest dziwne bo to jesrt tak muwisz ze wieku 13 lat noi co z tego ze sie nie ozenisz ja cie kochałem i mieliśmy to zrobic ale jednak!!!!!!!!!!!


Komenatrz z: 16.04.2006 :: 09:20 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od: Angela

Tresc:
masz rację.po co ze sobą chodzić jak nie wie sie czy to miłośc taka prawdziwa czy tylko tak sie wydaje.też tego nie rozumiem.dziex za komcie:*:*:*




Księga Gości


Dawne dzieje:
{archiwum}



Layout by colld