14.04.2006 :: 19:45
Nie moge "Chłopak i dziewczyna ściskają sie z całej siły za ręce, robią krok do przodu. Krzyk, potem huk. I cisza (...)" Dziewczyny kupcie dziewczyne i przeczytajcie reportaz z str. 70-71!! To fragment z tego ow ogłoszenia. A ma tytuł MIŁOŚC PO GRÓB "(...) rodzice obojga placzą nad listem pozostawionym przez ich dzieci: -Musimy to zrobic. Kocham się i chcemy, zeby nasza miłosc była wieczna. Zagnajcie" Nic dodac nic ując... Szczerze mowiąc ja sama, bym sie zabiła..ale boje sie smierci i dlatego jeszcze zyje... Musiałam napisac o tym na blogu.. bo strasznie mnie tak rzeczy interesują. Dzis było fajnie na dworku! :) bez wtajemniczania! I didkowi sie cos udzburało.. alw czy to prawda.. to jedynie ktos wie..!! Pozdrawiam te osobki , z ktorymi dzies na dworku byłam :) :) Didek ja CHYBA nie mam sympati... hm.. Nie wiem o czym pisac... To moze koncze !!!! mam dosc calego cholernego TŁUSZCZA mam go gdzies i zyje [ jestem ] tylko z jednego powodu ! nie pytac bo i tak nie powiem :*:* narcia !! pozdrawiam tym co komentują :*:*:**:*::**: :)