Nie moge
"Chłopak i dziewczyna ściskają sie z całej siły za ręce, robią krok do przodu. Krzyk, potem huk. I cisza (...)"
Dziewczyny kupcie dziewczyne i przeczytajcie reportaz z str. 70-71!! To fragment z tego ow ogłoszenia. A ma tytuł MIŁOŚC PO GRÓB "(...) rodzice obojga placzą nad listem pozostawionym przez ich dzieci: -Musimy to zrobic. Kocham się i chcemy, zeby nasza miłosc była wieczna. Zagnajcie" Nic dodac nic ując...
Szczerze mowiąc ja sama, bym sie zabiła..ale boje sie smierci i dlatego jeszcze zyje...
Musiałam napisac o tym na blogu.. bo strasznie mnie tak rzeczy interesują. Dzis było fajnie na dworku! :) bez wtajemniczania! I didkowi sie cos udzburało.. alw czy to prawda.. to jedynie ktos wie..!! Pozdrawiam te osobki , z ktorymi dzies na dworku byłam :) :) Didek ja CHYBA nie mam sympati... hm..
Nie wiem o czym pisac... To moze koncze !!!! mam dosc calego cholernego TŁUSZCZA mam go gdzies i zyje [ jestem ] tylko z jednego powodu ! nie pytac bo i tak nie powiem :*:* narcia !! pozdrawiam tym co komentują :*:*:**:*::**: :)


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Komenatrz z: 15.04.2006 :: 11:36 ::Kod: 82.160.33.66

Komentarz od:

Tresc:
mysle ze kazdy z nas boi sie smierci ale niektorzy to ukrywają.POzdro dla ciebie:*:*:*


Komenatrz z: 15.04.2006 :: 08:53 ::Kod: cks139.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Wio(L)eta

Tresc:
troche to dziwne i bardzo smutne! POZDRO!


Komenatrz z: 15.04.2006 :: 08:02 ::Kod: host-ip22-167.crowley.pl

Komentarz od: Blandzia

Tresc:
hm... śmierć zawsze nadchodzi, nie wołajmy jej ze wszystkich sił... bo gdy nagle dostrzeżesz, że żcie może być piękne, wtedy przyjdzie, zupełnie nieoczekiwanie. Smierć nie zapomina o nikim.


Komenatrz z: 14.04.2006 :: 23:06 ::Kod: cll112.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od:

Tresc:
wyżyk pokockaj mnie i lase mi ściagnij


Komenatrz z: 14.04.2006 :: 21:38 ::Kod: ckc201.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: virus

Tresc:
Mnie edzia tez>..??


Komenatrz z: 14.04.2006 :: 21:05 ::Kod: ckc201.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: Virus

Tresc:
Ej...co ty masz do Tłuszcza??<>


Komenatrz z: 14.04.2006 :: 20:44 ::Kod: clg184.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: wyrzyk

Tresc:
no cuz odkochałem sie w tobie NARESZCIE MI SIE UDAŁO jest nie wiem jak ale udało sie dopiro dzisaj <ok>


Komenatrz z: 14.04.2006 :: 20:40 ::Kod: cmn229.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komentarz od: didek

Tresc:
kocham cie




Księga Gości


Dawne dzieje:
{archiwum}



Layout by colld